Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21870
415
1
65120

automoto.home.pl


 
Opis Sklep motoryzacyjny Auto-Moto w Pruszczu Gdańskim to szeroki wybór części zamiennych do samochodów europejskich, koreańskich i japońskich. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową, świadcząc profesjonalne zaopatrzenie warsztatów i fachową obsługę. W naszej ofercie znajdą Państwo oleje, akumulatory, filtry, klocki, tarcze, a także blachy i inne akcesoria samochodowe. Na rynku usług motoryzacyjnych funkcjonujemy od roku 1991 r. i od początku dbamy o to, aby nasz asortyment był sprawdzony i wysokiej jakości. Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą, również na naszej stronie internetowej.

 

Słowa kluczowe sklep motoryzacyjny pruszcz gdański   sklepy motoryzacyjne pruszcz gdański   auto moto pruszcz   akumulatory pruszcz gdański   oleje pruszcz gdański   sklep motoryzacyjny pruszcz gdański tysiąclecia   akumulatory samochodowe pruszcz gdański   oleje silnikowe pruszcz gd
Url http://automoto.home.pl
Kategorie Firmy wg branż
Firmy wg branż > Handel
Motoryzacja
Data wpisu Jan 9, 2019
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż
Grupa Colorex to aż 9 spółek proponujących swoim Klientom takie usługi jak: lakierowanie proszkowe, lakierowanie drewnopodobne, gięcie blach, obróbki blacharskie. Działalność rozpoczęliśmy w 1990 roku w branży budowlanej. Dwa lata od tego momentu powstało Centrum Technologii Proszkowej P.U.P.H. COLOREX z pierwszą linią lakierniczą.

W 2000 roku otwieramy nowy zakład pod szyldem ABC Colorex Sp. z o.o. - lakiernia proszkowa.
Proponujemy również usługi w zakresie lakierowania proszkowego połączonego z termodrukiem; tzw. lakierowanie drewnopodobne.
Tą metodą lakieruje się elementy aluminiowe. Metoda polega na transferze fotoczułych organicznych pigmentów ze specjalnej folii na warstwę poliestrowej farby proszkowej.
Efektem końcowym jest trwała, a zarazem dekoracyjna powłoka imitująca drewno, marmur i każdy inny wzór.

Nie trzeba chyba Cię zachęcać, żebyś skorzystał z naszych usług.
Kategoria:

Doskonale rozpoznawalna marka KABBER to w detalach przygotowany wytwórca wszechstronnych rozwiązań szewskich dla ekspertów. Pierwotnie działaliśmy jako sławny dystrybutor oraz producent towarów dla profesjonalnego szewstwa. Dzięki stale uzyskiwanemu rozeznaniu w konkretnej branży z czasem mogliśmy sporządzić w najwyższym stopniu optymalną ofertę elementów marki KABBER. Dzięki stałej i wielopoziomowej kooperacji z szewcami, korzystamy z ich ponadprzeciętnego doświadczenia i słuchamy ogromnie praktycznych wskazówek. Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z naszą szczegółową ofertą, opublikowaną na stronie internetowej.
Kategoria:

Firma CERERA zlokalizowana jest w Warszawie. Specjalizujemy się w dzierżawie kserokopiarek. Proponujemy kontrahentom doskonałej klasy urządzenia, które indywidualnie dopasowujemy do określonych oczekiwań. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w sektorze. Oferujemy także fachowe usługi serwisowe kserokopiarek. Zapewniamy klientom bezpłatny dojazd w promieniu do 30 kilometrów od naszej siedziby. Na prowadzonej przez nas witrynie internetowej klienci odnajdą szczegółowa dane odnośnie propozycji. Zapraszamy do kooperacji.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo TEDAN, którego siedziba znajduje się w Warszawie, oferuje klientom dużą różnorodność świadczeń powiązanych z dezynfekcją, dezynsekcją i deratyzacją. Posiadamy długoletnie doświadczenie w branży, które jest najlepszym potwierdzeniem doskonałej klasy proponowanych świadczeń. Dzięki zastosowaniu najnowszych sprzętów oraz środków, możemy spełnić wszystkie europejskie normy. Bardzo szybko realizujemy powierzone przez kontrahentów czynności. Zapewniamy wysoką efektywność wszystkich realizowanych przez naszą firmę usług. Zapraszamy do kooperacji z naszą firmą.
Kategoria:

Prezentujemy przedsiębiorstwo Tfp- producenta tektury falistej i opakowań tekturowych. Siedziba naszej firmy mieści się w Kórniku, a zakłady produkcyjne- w Kórniku i Babimoście. Dajemy wysokiej jakości tekturę, którą wyrabiamy z najlepszych komponentów dostarczanych nam regularnie przez firmy, do których mamy zaufanie i z którymi współpracujemy od lat. Naszym priorytetem jest satysfakcja Klienta, dlatego każdego traktujemy indywidualnie, starając się wyjść vis-a-vis jego życzeniom i oczekiwaniom. Wyrabiamy opakowania wykrawane i klapowe. Jedne i drugie możemy zadrukować wzorem w wielu kolorach, zgodnym z wytycznymi podanymi przez Klienta. Dostarczamy też arkusze tektury falistej o różnorodnych profilach, mogą także być zadrukowane. Wejdź na stronę internetową i zapoznaj się bliżej z naszą ofertą i działalnością.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl