Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24354
415
1
65896


 
Opis SzczecinSzczecinska szkoła nauki jazdy Autoprestiz Sebastian Cioch zaprasza wszystkich, którzy w komfortowych warunkach chcą nabyć umiejętności prowadzenia samochodu. Wielokrotnie plasowaliśmy się w czołówce Szczecińskich szkół nauki jazdy w kategorii zdawalności egzaminów państwowych.Mamy wysoce wykwalifikowanych instruktorów, którzy służą swoimi umiejętnościami, wiedzą i doświadczeniem.

 

Słowa kluczowe nauka jazdy szczecin   prawo jazdy szczecin   szkoła jazdy szczecin
Url http://autoprestiz.com
Kategorie Edukacja Nauka > Kursy
Internet > Pozycjonowanie
Data wpisu Apr 20, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Kursy
Styl Studio to kompetentnie funkcjonująca jednostka kształcenia ustawicznego w Łodzi. Nasza oferta koncentruje się na prowadzeniu certyfikowanych warsztatów dla przyszłych kosmetyczek, wizażystek i fryzjerek. Nasza firma jest uprawniona do wykonywania kursów zawodowych wraz z okazale rozbudowanymi zajęciami praktycznymi. Drugim zakresem naszej aktywności jest prowadzenie kursów z zakresu doradztwa zawodowego indywidualnego oraz grupowego. Wszystkie kursy prowadzone są w oparciu o najnowsze rozwiązania oraz przez doświadczoną, sympatyczną kadrę wykładowców. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, która znajduje się na witrynie internetowej.
Kategoria:

Szkoła jazdy oferuje kompleksowe przygotowanie do egzaminów, jazdy dodatkowe. Uczymy w miłej atmosferze. Zawsze podchodzimy w sposób indywidualny do każdego Kursanta. Kadra naszych instruktorów to osoby doskonale wykształcone i doświadczone. Szkoła ma bardzo dobre wyniki w tzw. odsetku zdawalności egzaminu na prawo jazdy. Wrocław posiada wiele ośrodków, gdzie można przygotować się do tego egzaminu, ale nie każdy daje gwarancję, że szybko osiągniesz swój cel. Dlatego rozważ naszą ofertę i przyjrzyj się naszym promocjom.
Kategoria:

Gdańska Akademia Kształcenia Służb Ochrony i Doskonalenia Zawodowego- G.M zachęca do korzystania ze swoich usług. Zajmujemy się organizacją kursów dla osób ubiegających się o licencję detektywa, profesjonalne oraz okolicznościowe wyszkolenie strzeleckie, wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego i wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej. Świadczymy także usługi w obszarze planowania zabezpieczenia i ochrony mienia osobistego, przedsiębiorstw oraz szeregu innych obiektów. Więcej informacji na temat przedstawionej oferty mieści się na stronie internetowej.
Kategoria:

COCW Free Time - prowadzimy kursy tańca towarzyskiego dla dorosłych od podstaw, taneczne grupy hobbystyczne, kursy oraz lekcje indywidualne dla przyszłych nowożeńców – Pierwszy Taniec – na weselu. Organizujemy taneczne zajęcia dla dzieci oraz młodzieży przygotowującej się do studniówki. Oferujemy zajęcia typu aerobik, taneczny aerobik, fitness.

kursy tańca Rzeszów, taniec Rzeszów, pierwszy taniec Rzeszów, lekcje indywidualne, szkoła tańca Rzeszów, nauka tańca Rzeszów, kursy salsy Rzeszów, taniec towarzyski, salsa Rzeszów, aerobik Rzeszów, fitness Rzeszów
Kategoria:

Firma KREATOR dostarcza klientom szkolenia z zakresu biznesu, logistyki, ekonomii, komunikacji i innych. Szkolenia zamknięte mogą być w pełni dopasowane do wymagań uczestników, a szkolenia otwarte dostępne są dla wszystkich osób zainteresowanych. Przykładowym tematem szkoleń jest kierowanie zespołem, windykacja należności czy rozwiązywanie konfliktów. Wszystkie przeprowadzane są z dbałością o profesjonalizm, walory edukacyjne oraz atmosferę.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl