Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22079
415
2
65183

Aureus- doradcy finansowi


 
Opis Jesteśmy spółką z ograniczoną odpowiedzialnością. Swoją działalność opieramy na dwóch filarach. Jednym z nich jest doradztwo finansowe, na które obecnie kładziemy największy nacisk oferując swoje usługi jako: konsultanci, doradcy, pośrednicy, usługodawcy. Drugim zaś filarem jest, zarządzanie i administrowanie nieruchomościami, a w niedalekiej przyszłości poszerzony o obrót.

Nasze centralne biuro mieści się w Warszawie

 

Słowa kluczowe finanse   doradztwo finansowe   kredyty   lasing   usługi finansowe
Url http://www.aureus.net.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Kredyty
Biznes Ekonomia > Pożyczki
Biznes Ekonomia > Kredyty hipoteczne
Data wpisu May 9, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Kredyty
Doradca finansowy, którego usługi mamy przyjemność Ci tutaj zaprezentować posiada wieloletnie doświadczenie i na co dzień zajmuje się wyszukiwaniem korzystnych ofert kredytowych zarówno dla firm, jak i dla osób prywatnych. Jeśli więc szukasz ciekawej propozycji i jeżeli interesuje Cię na przykład kredyt hipoteczny, to daj nam znać. Chętnie przenalizujemy najnowsze oferty, weźmiemy pod uwagę Twoje możliwości finansowe i przedstawiamy korzystne oferty.
Kategoria:

Szukasz najlepszej oferty pożyczki na działalność gospodarczą? Tylko u nas stałe oprocentowanie oraz minimum formalności. Pożyczysz nawet do 10 000 złotych na okres od 6 do 24 miesięcy. Cenimy sobie indywidualne oczekiwania naszych klientów, dlatego zapewniamy elastyczność w wyborze spłat. Sam decydujesz, jaka wysokość rat i czas spłaty Ci odpowiada. Zapraszamy zarówno prężnie działające przedsiębiorstwa, jak i nowo powstałe firmy. Udzielamy pożyczek już od pierwszego dnia prowadzenia działalności.
Kategoria:

Kredyty Ubezpieczenia Brodnica - strona internetowa firmy Selnet świadczącej pośrednictwo w zakresie kredytów i ubezpieczeń. Oferty wielu banków na kredyty hipoteczne, gotówkowe, pożyczki, oraz towarzystw ubezpieczeniowych - ubezpieczenia majątkowe i osobowe, komunikacyjne 15 różnych firm. Doświadczenie, znajomość rynku kredytów i ubezpieczeń, doradztwo w tym zakresie. Zdaj się na nas, zamiast liczyć na los.
Kategoria:

Jeżeli już potrzebujesz szybkiego kredytu bez zbędnych formalności i do tego bez wychodzenia z lokalu mieszkalnego to świetnie trafiłeś. Ok-kredyt pomoże Wszyscy ludzie zdobyć kredyt bez bik. Jedyne co powinieneś zrobić to wypełnić formularz na mojej stronie. Innymi sprawami zajmiemy się my. Cały proces trwa do 24 godzin. W ciągu tego czasu powinieneś już otrzymać informację, że Twój kredyt bez BIKu został zaakceptowany. Po akceptacji pieniądze na Twoim koncie poszukają się już w ciągu 48 godzin. Działamy śpiesznie. Odróżnia nas prywatne podejście do Nabywcy. Pożyczka bez BIK jest dopasowana do Twojej aktualnej sytuacji finansowej.
Kategoria:

Kredyt na dowolny cel i bez wychodzenia z domu. Kredyt bez zbędnych formalności. Hipoteczny kredyt. Kredyt na samochód. Kredyt gotówkowy, budowlany, konsolidacyjny, refinansowy. Portal welcomefinance.pl jest bezpłatnym rozwiązaniem, które umożliwia wybór najkorzystniejszego kredytu, również w innej walucie, np.: kredyt we frankach, kredyt w euro. W serwisie prezentujemy bogatą ofertę kredytów, warunki i możliwości ich zdobycia. Ponadto, zamieszczona w serwisie, porównywarka ofert kredytów pozwoli ci w łatwy i szybki sposób wybrać najleszpą ofertę.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl