Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
23397
415
5
65687

Aureus- doradcy finansowi


 
Opis Jesteśmy spółką z ograniczoną odpowiedzialnością. Swoją działalność opieramy na dwóch filarach. Jednym z nich jest doradztwo finansowe, na które obecnie kładziemy największy nacisk oferując swoje usługi jako: konsultanci, doradcy, pośrednicy, usługodawcy. Drugim zaś filarem jest, zarządzanie i administrowanie nieruchomościami, a w niedalekiej przyszłości poszerzony o obrót.

Nasze centralne biuro mieści się w Warszawie

 

Słowa kluczowe finanse   doradztwo finansowe   kredyty   lasing   usługi finansowe
Url http://www.aureus.net.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Kredyty
Biznes Ekonomia > Pożyczki
Biznes Ekonomia > Kredyty hipoteczne
Data wpisu May 9, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Kredyty
Naszą specjalnością są kredyty samochodowe, kredyty pod zastaw samochodów i leasing samochodowy. Odnajdujemy się także w kredytach hipotecznych i kredytach specjalistycznych dla firm.

Ofertę opieramy na sprawdzonych rozwiązaniach, gwarantujących satysfakcję klienta. Za swój największy atut uważamy SPECJALIZACJĘ. Nie udajemy że potrafimy zrobić każdy kredyt czy leasing. Zapewniamy natomiast że potrafimy dobrze sfinansować Twój pomysł, jeśli tylko mieści sie on w naszym zakresie działalności. Dzięki temu jesteśmy fachowcami.

Nasi doradcy nie dzielą czasu między różne zajęcia, a swój czas poświęcają TYLKO ORGANIZACJI TWOJEGO FINANSOWANIA. ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY.
Kategoria:

Dzięki raportowi z biura informacji kredytowej specjaliści z kliniki oddłużeniowej pomogą Ci rozwiązać problem z uzyskaniem kredytu. Zawiłe procedury prawne ? Zbędne formalności ? Wystarczy jeden telefon aby nasi doradcy zlokalizowali i skutecznie rozwiązali problem z niekorzystnymi wpisami w biurze informacji kredytowej. Masz problem z wysokimi ratami kredytowymi ? nęka Cię windykacja bankowa ? Zapewnij sobie i swoim bliskim spokój już dziś i koniecznie odwiedź naszą stronę internetową.
Kategoria:

Leasing Poznań - poznański oddział Fiolet PDK - ogólnopolskiej firmy pośredniczącej w zdobyciu finansowania ruchomych środków trwałych dla firm. Przykładamy wielką wagę do profesjonalnego doradztwa w zakresie oferowanych produktów, konstruowania optymalnych umów i dopasowywania każdej oferty do indywidualnych potrzeb Klienta. Jesteśmy przekonani, że najlepszą formą finansowania inwestycji jest leasing.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Kredyt Polska oferuje nam profesjonalną pomoc przy wyszukiwaniu interesujących ofert pożyczkowych. Z tego względu, że przedsiębiorstwo zatrudnia tylko doświadczonych specjalistów, możemy być zupełnie pewni, że wszystkie porady kredytowe będą naprawdę wartościowe. Warto wspomnieć, że przedsiębiorstwo może zaoferować klientom kredyty w renomowanych polskich bankach. Co istotne, klienci mogą liczyć nie tylko na pomoc przy wypełnieniu wniosków, ale również na przyspieszenie wszystkich procedur pożyczkowych.
Kategoria:

Kredyty Hipoteczne Wrocław - firma pośrednictwa finansowego specjalizująca się w pośrednictwie kredytowym. Oferuje klientom kredyty mieszkaniowe (hipoteczne) wielu wrocławskich banków, pomoc w załatwianiu formalności i negocjacjach z bankami. Ponadto firma zajmuje się doradztwem finansowym i rachunkowością - oferuje prowadzenie księgowości i rozliczeń małych firm i osób fizycznych.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl