Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
58
65011

Augustów Hotel Wojciech w Augustowie - Centrum Konferencyjne i Szkoleniowe, hotele konferencyjne, oś


 
Opis Hotel w Augustowie, wypoczynek w Sercu Puszczy Augustowskiej, hotel szkoleniowo konferencyjny w Augustowie, własne hotelowe centrum konferencyjne, ośrodek szkoleniowy, szkolenia, konferencje, imprezy firmowe, hotelowe SPA: basen, sauna, siłownia, solarium, masaże, hotelowe centrum rekreacyjne: bilard kort tenisowy, przystań wodna, tenis stołowy, restauracja, bar, parking strzeżony

 

Słowa kluczowe Hotele konferencyjne   hotele szkoleniowe   centrum konferencyjne   centrum szkoleniowe   Hotel w Augustowie   hotele w Augustowie   Augustów hotele   hotele Augustów   szkolenia   konferencje   spotkania integracyjne team building   wypoczynek w Augustowie   noclegi
Url http://www.hotelwojciech.pl
Kategorie Sport Turystyka > Hotele
Edukacja Nauka > Szkolenia
Sport Turystyka > Wczasy i wakacje
Data wpisu Dec 11, 2007
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Sport Turystyka > Hotele
Zamek na Skale to znakomite miejsce dla wszystkich osób, które pragną spędzić kilka dni w górach. Ten czterogwiazdkowy hotel w górach położony jest w Kotlinie Kłodzkiej, w odległości około 100 km od Wrocławia. Hotel znajduje się jest w spokojnej okolicy, na terenie dużego parku, niedaleko rzeki. Zamek na Skale ma za sobą ciekawą historię - w minionych wiekach gościli tu m.in. pruscy królowie. Na chwilę obecną zamek jest gruntownie odrestaurowany i znakomicie nada się nawet dla gości o znacznych wymaganiach, gdyż posiada centrum konferencyjne. Więcej na stronie WWW.
Kategoria:

Hotel Litwor w Zakopanem to miejsce, w którym z pewnością możemy poczuć się bardzo dobrze. Przede wszystkim należy podkreślić, że mamy tutaj do czynienia z bardzo rozbudowaną ofertą. Hotel to wysokiej jakości pokoje, bardzo dobrze wyposażone, sale konferencyjne, restauracja, bar, a poza tym również wellness&spa, a więc można śmiało powiedzieć, że oferta tego miejsca jest w każdym calu kompletna. Nie dziwi, więc, że hotel ten cieszy się coraz większym powodzeniem wśród przyjeżdżających tutaj gości. Idealna i bardzo bogata oferta powodują, że miejsce to cieszy się doskonałą opinią na rynku hotelarskim.
Kategoria:

Locomotiva to hotel i restauracja w Lublinie, posiadającą szeroką ofertę zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zapewniamy komfortowy nocleg w stylowych i przestronnych pokojach z kompleksowym wyposażeniem. Śniadania w formie bufetu szwedzkiego wliczone są w cenę. Posiadamy także klimatyzowaną salę konferencyjną, VIP room oraz doskonałe zaplecze techniczne to organizacji szkoleń czy spotkań firmowych.
Kategoria:

Miasto Poznań to miejsce, które słynie z wielu miejsc noclegowych, hoteli, hosteli, pensjonatów itp. Nasz Hostel powstał względnie niedawno, oferujemy naszym Kontrahentom profesjonalne mieszkania w bardzo osiągalnych cenach. Położenie Hosteli jest na tyle ciekawe, że bez kłopotu każdy Klient trafi w każde miejsce Poznania. Zapraszamy zatem wszystkich do kontaktu z nami.
Kategoria:

Stolica Górnego Śląska to miejsce, w którym stykają sie ze sobą liczne szlaki komunikacyjne. Jest to też obszar, w którym toczone jest wiele rozmów biznesowych. Gdy jednak jakiś inwestor przyjedzie już tutaj, to z pewnością będzie poszukiwał noclegu w jakimś odpowiednio komfortowym hotelu lub w apartamentach. Należyty standard zapewnią mu zwłaszcza te drugie, czego przykłądem mogą być lokale udostępniane przez Friendly Inn - trzy apartamenty do wyboru, wszystkie blisko centrum Katowic.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl