Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20348
415
2
64858

Au pair niemcy


 
Opis EUROPAcare24 - znajdziemy dla Ciebie profesjonalnie: nianie, gosposie, opiekunki osób starszych oraz opiekunki do dzieci. Obszar działania to głównie Kraków, Warszawa i Niemcy. Na stronie także oferta pracy au pair w charakterze opiekunki, gosposi w Niemczech.

 

Słowa kluczowe opiekunki   au pair   gosposie Warszawa   opiekunki Kraków   opiekunki Warszawa   opiekunki osób starszych   gosposie kraków   pomoc domowa niemcy   opiekunki osób starszych niemcy   nienie   opiekunka Kraków   opiekunka Warszawa   gosposie   Au pair niemcy   gosposie
Url http://www.europacare24.pl
Kategorie Firmy wg branż
Data wpisu Feb 4, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż
Przedstawiamy Państwu Zakład pogrzebowy i kamieniarski Frankowscy. Zapewniamy całodobową obsługę na terenie Trójmiasta Morawicy, Mnikowa i okolic. Organizujemy całe ceremonie pogrzebowe, w różnych obrządkach religijnych, również połączonych z kremacją. Kompleksowo zajmujemy się przygotowaniami do całego obrządku, załatwiamy wszelkie formalności z USC, obsługujemy żałobników. Bezgotówkowo rozliczamy koszty pogrzebu. W naszej ofercie posiadamy rozległy wybór trumien, urn, wiązanek, wieńców i utensyliów pogrzebowych. Ponadto wykonujemy kamienne nagrobki i inne przedmioty, takie jak blaty kuchenne, parapety, schody oraz fragmenty architektoniczne do ogrodów. Chętnie służymy pomocą w każdej kwestii związanej z prowadzoną aktywnością. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której zamieściliśmy więcej informacji.
Kategoria:

Prowadzeniem rejestrów, sporządzaniem aktów notarialnych i różnego typu dokumentów zajmuje się Kancelaria Notarialna notariusz Łukasz Chwiałkowski. Ta działająca na terenie Torunia kancelaria, współdziała z odbiorcami z Torunia i okolic. Specjalnie dla nich przygotowuje przeróżne dokumenty, akty notarialne, a także wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów. Wykonując czynności notarialne zwraca nadzwyczajną uwagę, by były one zgodne z polskim prawem, a ponadto by zabezpieczały prawa i słuszne interesy stron oraz innych osób, dla których czynność może powodować skutki prawne. Do tego jeszcze notariusz jest zawsze gotowy, by wyjaśnić wszystkie zawiłości proceduralne. Dokłada też wszelkich starań, by przygotowane przez niego dokumenty były klarownie i zrozumiale dla klientów. Szczegółowe informacje o kancelarii na stronie:
Kategoria:

Kancelaria adwokacka Marek Ułasiuk przedstawia pomoc oraz obsługę prawną dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Siedziba kancelarii znajduje się w Siedlcach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, karnym, rodzinnym, administracyjnym oraz w prawie pracy. Kieruje postępowania w sprawach dotyczących osób nieletnich. Osobom prywatnym gwarantuje konsultacje, reprezentuje klientów przed urzędami oraz wszelkimi instytucjami. Sporządza pozwy, opinie prawne, pisma procesowe oraz projekty umów. Bierze także czynny udział w negocjacjach. W celu umówienia się na spotkanie w Kancelarii prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. Szczegółowe informacje opublikowane są na stronie internetowej.
Kategoria:

Strona firmy Bastler s.c. oferującej specjalistyczne narzędzia do drewna znanych firm polskich oraz zagranicznych. W ofercie firmy m.in. znaleźć można frezy trzpieniowe, oraz piły tarczowe. Zapraszamy do odwiedzenia strony.
Kategoria:

Nasza firma mieści się nieopodal Międzynarodowego Portu Lotniczego w Balicach. Minimum formalności oznacza błyskawiczną rezerwację miejsca postojowego. Całodobowa obsługa jest zaplanowana z myślą o komforcie klienta. Przestronny teren i doskonały dojazd, a zarazem 100% bezpieczeństwa i atrakcyjne ceny. Tani parking balice to doskonały wybór. Gwarantujemy Państwu dowóz pod wejście do terminali, a także odbiór po przylocie. Zawsze miła obsługa udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania, telefonicznie, e-mailowo oraz za pośrednictwem formularza on-line.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl