Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20163
415
2
64774


 
Opis Potrzebujesz pomocy w zakresie doboru odpowiedniej dyscypliny sportowej? Chcesz skonsultować z kimś swój stan zdrowia? A może Ty sam jesteś lekarzem i chcesz skorzystać z wpisu do katalogu medycznego? W każdym z tych przypadków znakomicie sprawdzi się nasz solidny portal branżowy, jakim jest Atlas Zdrowia. Prowadzimy ogólnopolską bazę specjalistów, ale także publikujemy fachowe artykuły. Więcej na stronie.

 

Słowa kluczowe atlas zdrowia   zdrowie   wszystko o zdrowiu   porady zdrowotne
Url http://www.atlaszdrowia.pl
Kategorie Zdrowie Uroda
Data wpisu Oct 17, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda
Gabinet Protetyki Słuchu to placówka specjalizująca się w diagnostyce narządu słuchu oraz doborze urządzeń wspomagających słyszenie. Prowadzimy także sprzedaż aparatów słuchowych i urządzeń wspierających. Wykonujemy badania, które pozwalają na dostosowanie sprzętu do potrzeb pacjenta. Nasza placówka jest przystosowana dla osób niepełnosprawnych, a osobom niemogącym przybyć osobiście, gwarantujemy wizyty domowe. Działamy na terenie Poznania i okolic. Mamy podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia, dlatego możliwa jest refundacja sprzętu. Naszymi pacjentami są zarówno dorośli, jak i dzieci. Najmłodsi mogą liczyć na wyrozumiałość i specjalne traktowanie. Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.
Kategoria:

zachęcamy Państwa do odwiedzenia prowadzonego przez nas gabinetu kosmetycznego w Białymstoku. Proponujemy skorzystanie z propozycji usług kosmetycznych i poddania się rozmaitym zabiegom pielęgnacyjnym. Oferujemy zabiegi na twarz i ciało, zajmujemy się makijażem, stylizacją, a także depilacją. Do skorzystania z usług kosmetycznych zachęcamy zarówno panie, jak i panów. Stałym bywalcom oferujemy liczne zniżki i inne atrakcyjne promocje. W codziennej pracy stawiamy na życzliwość, dbałość o niuanse i ogólne spełnienie klientów. Pracujemy przy użyciu najważniejszych kosmetyków pielęgnacyjnych. Zapraszamy do salonu Rebeca i do odwiedzenia firmowej strony internetowej.
Kategoria:

Producent profesjonalnych przyrządów do terapii integracji sensorycznej.
Nasza oferta obejmuje kompleksowe wyposażenie gabinetów do terapii integracji sensorycznej. Od projektu do realizacji. Odbiorcami naszych wyrobów są prywatne gabinety terapeutyczne, szkoły specjalne, placówki integracyjne, ośrodki wczesnej interwencji, poradnie i ośrodki psychologiczno-pedagogiczne.
Kategoria:

Specjalista chorób oczu Barbara Stoszewska kieruje gabinet okulistyczny w Wyszkowie w zakresie chorób oczu dorosłych i dzieci. Przeprowadza także profilaktyczne badanie w kierunku jaskry oraz zwyrodnienia plamki żółtej. Okulista Barbara Stoszewska przeprowadza także badania diagnostyczne, pozwalające zakwalifikować pacjenta do operacyjnego leczenia zaćmy. W gabinecie udzielana jest doraźna pomoc okulistyczna. Okulista dobiera szkła korekcyjne i soczewki kontaktowe. Wykonuje też badania kierowców i osób z innych grup zawodowych. Lekarz wydaje odpowiednie zaświadczenia medyczne. Więcej wiadomości znajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:

Muzyka relaksacyjna i terapeutyczna zwolniona z opłat ZAiKS, SPAW,STOART! Profesjonalna muzyka tła do gabinetów kosmetycznych, restauracji czy hoteli. Muzyak idealnie sprawdza się wszędzie tam, gdzie dobro klienta jest najważniejsze. Repertuar VTM mieści się w szeroko pojętej kategorii muzyki relaksacyjnej i wellness. Muzyka jest spokojna, ale nie monotonna. Relaksuje, ale nie usypia, tworzy raczej przyjazną i sympatyczna atmosferę, sprzyjającą kontaktom międzyludzkim.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl