Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19619
415
1
64572


 
Opis Firma ATH Fides to przewoźnik osób na terenie Polski i Europy. Wysokiej klasy autokary i busy gwarantują wygodną i bezpieczną podróż. Pojazdy są nowoczesne, wyposażone w pasy bezpieczeństwa, toaletę, rozkładane fotele, profesjonalny zestaw nagłaśniający i mikrofon, WiFi, DVD oraz klimatyzację. Firma oferuje wynajem autokarów w Warszawie, współpracę z biurami turystycznymi oraz obsługę grup zorganizowanych.

 

Słowa kluczowe wynajem autokarów   wynajem autobusów
Url http://www.ath-fides.pl
Kategorie Firmy wg branż > Transport
Data wpisu Feb 17, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Transport
TimoCom TRUCK & CARGO - największa europejska giełda ofert transportowych. Teraz 4 tygodnie bezpłatnego i niezobowiązującego testowania. Dołącz do kilkudziesięciu tysięcy zadowolonych firm transportowych i spedycyjnych. Codziennie 172.000 ofert transportowych{!} 67.000 użytkowników z 44 krajów EU
Nasze nowe rozwiązanie- obszar poszukiwań! Za pomocą tej funkcji umożliwiamy Państwu wykorzystanie najnowszych i aktualnych danych dostarczonych przez czołowe firmy kartograficzne.
Kategoria:

Jeżeli parkować to jedynie w bezpiecznym miejscu. Kilkakrotnie dochodziło już do sytuacji, gdzie zarówno drogie, jak również te nieco tańsze samochody, były przedmiotem dewastacji. Bez wątpienia do takich sytuacji nie dojdzie w strzeżonym miejscu, które posiada odpowiednie zabezpieczenia. Takim miejscem jest parking pyrzowice, który świadczy własne usługi dla wszystkich. Parking lotnisko działa całą dobę przez cały rok, zatem nabywcy mogą z niego korzystać o każdej godzinie dnia i nocy. Zmęczenie podróżą lub wszyscy ludzie, którzy muszą na dalszą eskapadę poczekać, mogą skorzystać z oferty noclegowej. Noclegi Pyrzowice są bowiem dostępne zarówno dla klientów parkingu, jak również dla tych niezmotoryzowanych.
Kategoria:

Profesjonalne usługi pomocy drogowej. Kompleksowa pomoc na drodze - drobne naprawy, awaryjne otwieranie aut, dowóz paliwa itp. Czym się zajmujemy:
- pomoc drogowa przez 24h - kraj i zagranica,
- autoholowanie ciężarówek, aut osobowych i innych pojazdów potrzebujących pomocy drogowej,
- usługi transportowe specjalne, przewożenie ładunków nietypowych,
- diagnostyka komputerowa, naprawy,
- assistance i inne.

Mamy sprawdzony, pewny i różnorodny sprzęt. Zawsze jesteśmy do dyspozycji.
Kategoria:

Usługi od przewozu specjalistycznego z dźwigiem HDS po doradztwo unijne i inwestycyjne. A przy tym rzetelność, praktyka i fachowość charakteryzują przedsiębiorstwo OKSER z siedzibą w Lublinie. W przewozie maszyn i urządzeń budowlanych specjalizują się już od 2004 roku, a od kilku ostatnich lat uczestniczą w programie Rzetelna Firma. W zakres realizowanych przez nich usług wchodzi także załadunek i transport drzewa oraz sypkich materiałów, a także montaż konstrukcji drogowych. mają zezwolenie wydane przez Prezydenta Miasta Lublin uprawniające ich do transportu materiałów i substancji niebezpiecznych na obszarze całego kraju. Z zapałem przyjmą każde zamówienie, nawet te nietypowe. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o OKSER - zapraszamy do odwiedzin, kontaktu telefonicznego bądź mailowego lub na ich stronę.
Kategoria:

Zmiana Lokum zaprasza wszystkie osoby poszukujące najskuteczniejszych rozwiązań kiedy mowa o przeprowadzkach. Przeprowadzki prywatne, firm, a także te międzynarodowe realizowane są na najwyższym poziomie bezpieczeństwa. Nasze pojazdy spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, a kadra pracowników jest odpowiednio przeszkolona aby wasz dobytek bezpiecznie dotarł na miejsce przeznaczenia. Sprawdź Zmiana Lokum, współpracuj z najlepszymi
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl