Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20011
415
8
64693


 
Opis Firma ATH Fides to przewoźnik osób na terenie Polski i Europy. Wysokiej klasy autokary i busy gwarantują wygodną i bezpieczną podróż. Pojazdy są nowoczesne, wyposażone w pasy bezpieczeństwa, toaletę, rozkładane fotele, profesjonalny zestaw nagłaśniający i mikrofon, WiFi, DVD oraz klimatyzację. Firma oferuje wynajem autokarów w Warszawie, współpracę z biurami turystycznymi oraz obsługę grup zorganizowanych.

 

Słowa kluczowe wynajem autokarów   wynajem autobusów
Url http://www.ath-fides.pl
Kategorie Firmy wg branż > Transport
Data wpisu Feb 17, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Transport
Firma transportowa - szybki i pewny towarowy transport samochodowy Warszawa. Sprawdź nas - kliknij link i zobacz na stronie co polecamy. Nasza specjalizacja to transport krajowy. Usługi transportowe oraz spedycja krajowa. Kompleksowe usługi dla firm - przewóz towarów, ładunków kompletnych jak i drobnicowych na terenie całego kraju. Speed-trans Firma transportowa - drogowy transport Warszawa, woj. mazowieckie. Sprawdź nas - kliknij w link i zobacz co polecamy. Specjalizacja firmy to spedycja krajowa i transport krajowy. Przewóz ładunków kompletnych jak i drobnicowych na terenie całej Polski. Firma Speed-trans zaprasza Państwa - samochodowy transport w Warszawie.
Kategoria:

Strona firmy oferującej usługi transportowe, zarówno w kraju jak i te o charakterze międzynarodowym. Do promowanych usług należeć będzie zatem transport Anglia, Niemcy, Holandia i wiele innych. Zapewniamy terminowość i komfortowe warunki współpracy.Zapraszamy serdecznie!
Kategoria:

Prezentujemy Państwu firmę Mobilna z Warszawy, której aktywność określa motto: „przenosimy góry”. To firma, która od 1997 roku trudni się wszelakimi czynnościami związanymi z przewozem rzeczy typowych oraz nietypowych. Mobilna realizuje usługi w zasięgu wszelkiego rodzaju przeprowadzek, przewozu rzeczy, pakowania mienia, sprzątania po przeprowadzkach. To tylko niektóre czynności, które można zlecić tej firmie. Jej profesjonalizm, fachowość pracowników i flota samochodów transportowych pozwala firmie świadczyć usługi na obszarze kraju i poza jego granicami. Oferta firmy Mobilna skierowana jest do każdego, zarówno do klientów indywidualnych jak i do firm i instytucji. Szczegółowe informacje zamieszczono na stronie:
Kategoria:

Największe polskie dworce i stacje kolejowe - Warszawa Centralna, Warszawa Zachodnia,
Warszawa Wschodnia, Poznań Główny, Wrocław Główny, Kraków Główny, Katowice, Gliwice,
Częstochowa, Toruń Główny, Gdynia Główna, Gdańsk Główny, Szczecin Główny,
Bydgoszcz Główna i inne. Dworce kolejowe za granicą - w Anglii, Austrii,
Belgii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Japonii, Niemczech, Szwajcarii, Szwecji,
USA i Włoszech.
Informacje, dane podstawowe, historia, galeria zdjęć dworców i stacji.
Kategoria:

Przewóz osób i wynajem luksusowych mikrobusów wraz z doświadczonym kierowcą. Świadczymy usługi w zakresie przewozu osób, kompleksowej obsługi firm i ambasad, obsługi planów zdjęciowych i sesji fotograficznych.

Nasza flota składa się z luksusowych samochodów marki Mercedes Viano, wyposażonych w system foteli w układzie konferencyjnym, lodówkę, stolik, strefową klimatyzację, DVD, sieć WiFi, nawigację satelitarną.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl