Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20228
415
3
64803


 
Opis Firma ATH Fides to przewoźnik osób na terenie Polski i Europy. Wysokiej klasy autokary i busy gwarantują wygodną i bezpieczną podróż. Pojazdy są nowoczesne, wyposażone w pasy bezpieczeństwa, toaletę, rozkładane fotele, profesjonalny zestaw nagłaśniający i mikrofon, WiFi, DVD oraz klimatyzację. Firma oferuje wynajem autokarów w Warszawie, współpracę z biurami turystycznymi oraz obsługę grup zorganizowanych.

 

Słowa kluczowe wynajem autokarów   wynajem autobusów
Url http://www.ath-fides.pl
Kategorie Firmy wg branż > Transport
Data wpisu Feb 17, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Transport
Nasz Parking Lotnisko 18 otwarty jest 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku. W ramach ceny parkingu zapewniamy transfer na i z lotniska Okęcie, który zajmuje ok. 7 min (poza godzinami szczytowymi). Zapewniamy pełne bezpieczeństwo samochodów pozostawionych na parkingu. Nasz parking jest ogrodzony, oświetlony i wyposażony w system monitoringu kamer.

Z naszych usług korzysta coraz większa ilość pasażerów podróżujących z Lotniska Chopina (Okęcie). Zalecamy aby zaplanować sobie przyjazd na parking z 30 minutowym wyprzedzeniem względem odprawy. Nasz kierowca przetransportuje Państwa z parkingu na lotnisko Okęcie bezpośrednio pod wejście na halę odlotów. Odbiór z lotniska zgodnie z zaplanowanym przylotem lub gdy nastąpi zmiana zgodnie z ustaleniami telefonicznymi. Parking dostosowany jest do każdego rodzaju samochodu osobowego.
Kategoria:

Ofertę naszej firmy o nazwie Banex Transport kierujemy do wszystkich zainteresowanych transportem towarów z Grecji do Polski oraz z Polski do Grecji. Na polskim rynku działamy dokładnie od roku 1993, a takiemu bogatemu doświadczeniu w branży transportowej jak najbardziej warto zaufać. Już dzisiaj polecamy skorzystanie z naszej bogatej i zróżnicowanej oferty transportowej. Z naszej strony możemy zapewnić o najlepszym taborze, ale także ubezpieczeniu przewożonego przez nas towaru. Więcej info na stronie.
Kategoria:

Strona ta zawiera pożyteczne informacje na temat firmy, zajmującej się transportem klientów do domów w ich własnych samochodach. Jej usługi dedykowane są dla tych osób, jakie po konsumpcji alkoholu wolą siadać za kierownicą. Jest to groźne przewinienie, za jakie grozi odebranie prawa jazdy. Bez wątpienia, są znacznie gorsze konsekwencje takowego niefrasobliwego aktu, takie jak na przykład niebezpieczny wypadek czy stłuczka. Tymczasem, spółka posiada wykwalifikowanego szofera do wynajęcia, który sprawnie zawiezie nas do interesującej nas lokalizacji. Telefonujemy pod podany na witrynie numer, później oddajemy kierowcy klucze do auta i chwilę później jesteśmy u siebie w domu.
Kategoria:

Jak co roku tysiące osób w naszym kraju zaczynają zastanawiać się nad zmianą miejsca zamieszkania i wyniesieniem się do innego kraju. Zazwyczaj głównym tego powodem jest brak perspektyw na godne życie w kraju rodzimym. Jeśli Ty także należysz do grupy ludzi szykujących się do takiej wyprowadzki to powinieneś na dłużej pozostać z naszą stroną.

Możesz tutaj bowiem korzystać bez żadnych ograniczeń z naprawdę wartościowych poradników dotyczących tego typu przeprowadzek. Poradniki krok po kroku kierują przez kolejne etapy związane z przygotowaniem.

Wiedza zebrana w tych poradnikach oparta została na naszych osobistych doświadczeniach oraz wielu kontaktach z innymi firmami, które zajmują się tego typu zadaniami.

Wybierzesz odpowiednią firmę do przeprowadzki, zabezpieczysz swój dobytek, spakujesz go tak, aby oszczędzić miejsce i jednocześnie zaoszczędzisz trochę pieniędzy.

Przestań więc zamartwiać się tymi wszystkimi obowiązkami. Sprawdź na naszej stronie jak się do tego zabrać i zacznij już teraz szykować się do wyprowadzki.
Kategoria:

Polmar ForAgri jest firmą z siedzibą na Dolnym Śląsku, która od wielu lat zajmuje się transportem oraz spedycją międzynarodową. Oprócz tego Polmar ForAgri handluje również otrębami. Dzięki wieloletniej obecności na rynku transportowym firma może poszczycić się wieloma stałymi klientami oraz wysoką klasą usług. Polmar ForAgri z powodzeniem prowadzi swoją działalność na terenie całej Unii Europejskiej, świadcząc terminowe usługi. W skład nowoczesnego taboru wchodzą m.in. naczepy typu ruchoma podłoga. Indywidualne podejście oraz profesjonalizm obsługi to najważniejsze atuty firmy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl