Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19205
415
4
64419


 
Opis Firma ATH Fides to przewoźnik osób na terenie Polski i Europy. Wysokiej klasy autokary i busy gwarantują wygodną i bezpieczną podróż. Pojazdy są nowoczesne, wyposażone w pasy bezpieczeństwa, toaletę, rozkładane fotele, profesjonalny zestaw nagłaśniający i mikrofon, WiFi, DVD oraz klimatyzację. Firma oferuje wynajem autokarów w Warszawie, współpracę z biurami turystycznymi oraz obsługę grup zorganizowanych.

 

Słowa kluczowe wynajem autokarów   wynajem autobusów
Url http://www.ath-fides.pl
Kategorie Firmy wg branż > Transport
Data wpisu Feb 17, 2017
 
Jeżeli jesteś właścicielem tej strony to: wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Transport
Transport krajowy i międzynarodowy – Przeprowadzki – Najtańsza usługa na rynku – Częste wyjazdy Niemcy,Belgia,Austria,Holandia,Francja,Szwajcaria i inne. Posiadamy 15 letnie doświadczenie i zespół sprawdzonych kierowców. Jesteśmy do dyspozycji 24h. Zaufaj nam i sprawdź naszą jakość .
Kategoria:

Na swojej stronie firma opisuje organizowane przez nią przeprowadzki warszawa. Przekonuje ona klientów, że doskonale rozumie potrzeby osób, które na przeprowadzki warszawa się zdecydowały. Aby udowodnić to opisuje zrealizowane do tej pory przeprowadzki warszawa podkreślając dobra ich organizację i szybkość przeprowadzenia. Firma ta posiada nie tylko odpowiednia liczbę samochodów, ale także odpowiedni sprzęt no i oczywiście odpowiednią liczbę osób, które dbają o to, aby wszystko zostało przeprowadzone na czas. Dzięki temu, wszystkie przeprowadzki warszawa tej właśnie firmy cieszą się dobra opinią klientów. A ponieważ hasłem przewodnim firmy jest satysfakcja klienta, firma skupia się na tym, aby wszystkie przeprowadzki warszawa były wykonane bez niepotrzebnego stresu i na czas.
Kategoria:

FixTrans jesteśmy firmą transportową, która oferuje swoim Klientom kompleksowe usługi przewozu drogowego towarów. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia oraz wieloletnie doświadczenie w branży. Gwarantujemy realizację pełnego procesu logistycznego od przyjęcia zlecenia po dostarczenie powierzonego nam ładunku. Działamy sumiennie, sprawnie, rzetelnie i punktualnie. Przekonaj się i zostań naszym Klientem!
Kategoria:

Super-Transport Warszawa - przewóz towarów drobnych i dużych oraz transport pojazdów typu Quady i skutery. Sprawdź nas, zobacz więcej na stronie - mamy atrakcyjne ceny, kliknij i wypróbuj. Bagażówka oferuje przeprowadzki i transport złomu. Taxi bagażowe w Warszawie woj. mazowieckie - przeprowadzki firm i osób prywatnych. Firma transportowa Zaprasza - usługi, przewozy towarowe, transport bagażowy mebli oraz międzynarodowy (Europa). Transport i przeprowadzki w Warszawie. Polecamy - skorzystaj i sprawdź nas, czytaj więcej na naszej stronie.
Kategoria:

Profesjonalna firma Margo Trans zajmuje się transportem autokarowym osób w kraju i za granicę. Nasze autobusy o podwyższonym standardzie zapewniają komfortowy i bezpieczny przejazd. Prócz samego transportu oferujemy również możliwość wynajmu autokaru. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej oraz zachęcamy serdecznie do kontaktu!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl