Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20443
415
9
64915


 
Opis Firma ATH Fides to przewoźnik osób na terenie Polski i Europy. Wysokiej klasy autokary i busy gwarantują wygodną i bezpieczną podróż. Pojazdy są nowoczesne, wyposażone w pasy bezpieczeństwa, toaletę, rozkładane fotele, profesjonalny zestaw nagłaśniający i mikrofon, WiFi, DVD oraz klimatyzację. Firma oferuje wynajem autokarów w Warszawie, współpracę z biurami turystycznymi oraz obsługę grup zorganizowanych.

 

Słowa kluczowe wynajem autokarów   wynajem autobusów
Url http://www.ath-fides.pl
Kategorie Firmy wg branż > Transport
Data wpisu Feb 17, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Transport
Skup Aut Trójmiasto, woj. pomorskie - wypłacamy gotówkę bez dodatkowych formalności. Skup samochodów powypadkowych, powypadkowych, uszkodzonych, sprawnych i niesprawnych za gotówkę od firm i osób prywatnych - skup samochodów Gdańsk, Sopot, Gdynia, Wejherowo, Reda, Rumia, Słupsk, Malbork, Tczew, Kwidzyń i Lębork. Sprzedam auto niezależnie od ich stanu - zapraszamy. Interesują nas sprawne w dobrym stanie technicznym, niesprawne, uszkodzone i rozbite, osobowe i dostawcze, zaniedbane i niesprawne, z kratka, Angliki, po taxi, bez przeglądu, ubezpieczenia, do rejestracji. Samochody uszkodzone odbieramy lawetą na własny koszt - nacisk Kładziemy na uczciwość, rzetelność, jasne i przejrzyste zasady. Zapraszamy - Skup aut Gdynia, Gdańsk.
Kategoria:

Szukasz sprawdzonego autoholowania? Usługi pomocy drogowej świadczymy od 1990 roku. Oferujemy szybkie i sprawne holowanie bez niespodzianek. Zapewniamy całodobowe, bezpieczne autoholowanie w wyznaczone miejsce, zgodnie z ustaleniami.
Nasze usługi świadczymy gównie na terenie całego Szczecina i pobliskich miejscowości oraz na terenach graniczących z Niemcami i w Niemczech.
Kategoria:

Miło zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy taksówkarskiej, której główna lokalizacja jest w Nowym Sączu. Posiadamy świetnie wyszkoloną kadrą pracowników, którzy mają umiejętność indywidualnego podejścia do każdego zlecenia. Gwarantujemy komfort i bezpieczeństwo w trakcie podróży na terenie Nowego Sącza a także jego bardzo bliskich okolic. Nie tylko oferujemy o najwyższym standardzie usługi transportu osobowego, ale też gwarantujemy usługi o podwyższonym standardzie oraz transfery na lotnisko. Mamy pewność, że dzięki naszym usługom każdy zawsze i wszędzie dotrze na czas.
Kategoria:

Asik to firma, która specjalizuje się w transporcie osób oraz w wynajmie autokarów i busów. Na rynku działamy od 1985 roku. Proponujemy Państwu nowoczesne i wygodne busy marki Merceds, Iveco, Ford oraz autobusy marki Setra. Posiadamy upoważnienia do realizowania przewozu międzynarodowego oraz licencję wydaną przez Ministra Infrastruktury na wykonywanie międzynarodowych przejazdów pasażerskich. Prowadzimy wynajem autobusów i busów na różnorodne okazje, w tym: wyjazdy integracyjne, szkolenia, imprezy, targi, konferencje oraz wyjazdy pielgrzymkowe. W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub osobisty. Kompletna oferta zamieszczona jest na naszej stronie internetowej, na którą serdecznie Państwa zapraszamy.
Kategoria:

Agencja celna AGM załatwi wszystkie formalności związane z odprawą celną w Twoim imieniu. Jeżeli prowadzisz firmę zajmującą się obrotem towarowym z krajami znajdującymi się w Unii Europejskiej oraz państwami trzecimi, możesz skorzystać z naszych usług. Sprawnie i profesjonalnie dokonujemy zgłoszeń celnych, pomagamy też w bardziej zawiłych i skomplikowanych problemach z tego zakresu. Chcemy, by towar dotarł do klienta jak najszybciej (pomagamy przy odprawie). Olbrzymie doświadczenie pozwala sprawnie dopełnić wszelkich formalności. Jesteśmy na bieżąco ze zmieniającymi się ustawami i normami prawnymi, a oferta dopasowywana jest indywidualnie do naszych partnerów biznesowych. Klienci objęci są ochroną danych, a czynności wchodzące w nasze usługi pozostają poufne. Zapraszamy do kontaktu osobistego, telefonicznego lub mailowego oraz na naszą stronę internetową.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl