Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19417
415
1
64495


 
Opis Firma ATH Fides to przewoźnik osób na terenie Polski i Europy. Wysokiej klasy autokary i busy gwarantują wygodną i bezpieczną podróż. Pojazdy są nowoczesne, wyposażone w pasy bezpieczeństwa, toaletę, rozkładane fotele, profesjonalny zestaw nagłaśniający i mikrofon, WiFi, DVD oraz klimatyzację. Firma oferuje wynajem autokarów w Warszawie, współpracę z biurami turystycznymi oraz obsługę grup zorganizowanych.

 

Słowa kluczowe wynajem autokarów   wynajem autobusów
Url http://www.ath-fides.pl
Kategorie Firmy wg branż > Transport
Data wpisu Feb 17, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Transport
Jeżeli poszukują Państwo miarodajnego, wypróbowanego, pierwszorzędnego przewoźnika realizującego transport międzynarodowy, polecamy zapoznać się z profilem usług oferowanych przez zlokalizowaną w Rudzie Śląskiej firmę EXPRESS-TEAM. Nasi kierowcy, z doświadczeniem popartym niezbędnymi licencjami i certyfikatami, na każdym etapie transportu dbają o harmonijny tok usługi oraz bezpieczeństwo poleconego materiału. W taborze posiadamy plandeki i kontenery, chłodnie, a poza tym wozy wyładowcze. Detaliczne informacje o zasadach dopełnianego poprzez EXPRESS-TEAM przewozu międzynarodowego dostępne są na stronie internetowej firmy.
Kategoria:

Produkcja oraz dystrybucja pasów transportowych, pasów zabezpieczających, linek holowniczych, kabli rozruchowych, zapachów samochodowych, zbiorników na wodę, a także innych akcesoriów samochodowych.

W naszej ofercie:
- pasy zabezpieczające, pasy transportowe
- zawiesia,
- liny holownicze,
- zapachy samochodowe,
- gaśnice samochodowe,
- inne akcesoria samochodowe,
Kategoria:

Chcielibyśmy opisać Państwu ofertę firmy Stanzal, jaka jest firmą z zakresu przewozu i logistyki. Pracujemy na rynku od 2004 roku prężnie funkcjonując nie tylko na terenie kraju lecz również Unii Europejskiej. Jesteśmy do dyspozycji naszych odbiorców 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę, dzięki jakiej punktualnie i profesjonalnie realizujemy zlecone zadania. Zajmujemy się przewozem ładunków standardowych oraz ponadnormatywnych i ponadgabarytowych. Przygotowujemy wycenę transportu z uwzględnieniem ekonomicznych rozwiązań, zabezpieczymy ładunek, zagwarantujemy przyrządzenie dokumentów transportowych, zezwoleń związanych z nietypowym oraz specjalistycznym przewozem. Staramy się nieustająco podwyższać standardy świadczonych usług, zatrudniając wysoko wykwalifikowaną kadrę i dbając o otaczające nas środowisko. Zapraszamy na nasza stronę.
Kategoria:

Firma MAJOL-USLUGI TRANSPORTOWE specjalizujemy sie w transporcie na terenie Polski Niemiec i Czech.Posiadamy bus o ladownosci 1.5 ton,gwarantujemy bezpieczna szybka dostawa.Nasza siedziba znajduje sie na Dolnym Slasku kontakt za posrednictwem e-maila albo telefonicznie zapraszam serdecznie.
Kategoria:

W miejscowości Strzelno mieści się firma Jamox. Działamy na rynku od 1990 roku w dziedzinie transportowej. Zajmujemy się tranzytem płynnych artykułów w cysternach o objętości od 18 do 32 tysięcy litrów. mamy profesjonalny sprzęt oraz wysoko wyspecjalizowaną kadrę właśnie w tej branży, a również atesty zgodne z wymogami Unii Europejskiej. Wszelkie cysterny wykonane są z blachy kwasoodpornej i izolowane. Naszą działalnością obejmujemy całą Polskę i kraje Unii Europejskiej. Od sierpnia 2012 roku bezustannie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg wiadomości świadczących o naszej wiarygodności. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego bądź osobistego. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych wiadomości dotyczących naszej jednostki i oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl