Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22223
415
5
65290


 
Opis W biurze rachunkowym Asset otrzymacie Państwo profesjonalne doradztwo finansowe, w tym darmowe porady oraz usługi związane z prowadzeniem pełnej księgowości firmy, rozliczeniami z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, Urzędem Skarbowym. Usługi księgowe i wszelkie inne doradztwo firma prowadzi od 2005 roku. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. Zapraszamy!

 

Słowa kluczowe doradztwo księgowe   darmowe porady gospodarczo-finansowe   porady gospodarcze   doradztwo finansowe
Url http://www.asset.rzeszow.pl/
Kategorie Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Data wpisu Sep 3, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Nasz Ośrodek Przetwarzania Informacji zapewnia przede wszystkim profesjonalne wsparcie wybranych projektów dużej, strategicznej infrastruktury badawczej. Ma to związek z programem krajowym i unijnym Inteligentnego Rozwoju. Specjalizujemy się w jego promocji, wyborze odpowiednich projektów. To oczywiście nie wszystko, gdyż samemu prowadzimy różnego rodzaju badania. Więcej o nas na stronie internetowej.
Kategoria:

Strona cvpoangielsku.com.pl jest witryną zawierającą wzory CV w języku angielskim i polskim, a także słownictwo, porady i zasady dotyczące pisania resume. Systematycznie rozwijana baza wzorów curriculum vitae z pewnością pomoże odnaleźć przykładowy życiorys, którego właśnie szukasz. Wszystkie przykłady CV w języku angielskim zostały przetłumaczone na język polski.
Kategoria:

SENSUP poprzez kompleksową obsługę w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi pomaga osiągnąć cele biznesowe swoich Klientów.
Gruntowna analiza potrzeb oraz oczekiwań, jakie mają wobec nas Klienci pozwalają na precyzyjne dopasowanie świadczonych przez nas usług.
W ten właśnie sposób zapewniamy naszym Klientom kompleksowy serwis w obszarze doradztwa personalnego przy realizacji każdego projektu.
Eksperci pracujący dla SENSUP dysponują doświadczeniem zdobywanym od 1997r.Zakres świadczonych przez SENSUP usług z obszaru doradztwa personalnego to: rekrutacja pracowników, szkolenia pracowników, ocena pracowników, outplacement.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Cobo-Consulting Sp. z.o.o. specjalizuje się w profesjonalnym konsultingu związanym ze sferą gospodarczą i finansową. Przygotowana przez naszą firmę bogata propozycja sprawia, że oferowane przez nas świadczenia mogą okazać się bardzo potrzebne dla licznych kontrahentów. Personalnie traktujemy każdego klienta, oferując każdorazowo rozwiązanie doskonale dostosowane do konkretnej sytuacji. Zatrudniamy doświadczonych doradców, którzy mają dużą wiedzę. Wszystkie powierzone czynności wykonujemy w ustalonym czasie. Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie.
Kategoria:

Czerpanie dużej radości z odpowiedniego podejścia do sprawy jest jak najbardziej korzystne i przekłada się na zadowolenie wynikające z tego typu działania w swojej sytuacji. Nasza oferta na zarządzanie dostawcami to jedna z naszych flagowych usług. Dzięki dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie usługi świadczyć naprawdę rzetelnie. W sposób, który faktycznie będzie przekładał się na realne korzyści dla każdego przedsiębiorstwa, które zdecyduje się na korzystanie z naszych usług.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl