Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22079
415
2
65183


 
Opis W biurze rachunkowym Asset otrzymacie Państwo profesjonalne doradztwo finansowe, w tym darmowe porady oraz usługi związane z prowadzeniem pełnej księgowości firmy, rozliczeniami z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, Urzędem Skarbowym. Usługi księgowe i wszelkie inne doradztwo firma prowadzi od 2005 roku. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. Zapraszamy!

 

Słowa kluczowe doradztwo księgowe   darmowe porady gospodarczo-finansowe   porady gospodarcze   doradztwo finansowe
Url http://www.asset.rzeszow.pl/
Kategorie Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Data wpisu Sep 3, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
W naszym kraju nadal ma miejsce bardzo dużo wypadków drogowych i w czasie pracy, nieraz też dochodzi do błędów w czasie operacji czy leczenia. Wypadki wiążą się także z wieloma zaniedbaniami zarządców budynków przede wszystkim w czasie zimy. Dużo osób, jakie uległy takim wypadkom nie do końca zna swoje prawa, jakie są bardzo rozległe. Dlatego też zachęcamy wszystkie osoby poszkodowane lecz nie tylko do odwiedzenia naszej strony internetowej, na jakiej można znaleźć informacje dotyczące tego jakie prawa przysługują osobom, które uległy wypadkom drogowym lub w czasie pracy oraz w wielu innych sytuacjach. Pomagamy także w uzyskaniu stosownego zadośćuczynienia, dzięki któremu można zapłacić koszty związane z leczeniem. Napisz lub zadzwoń do nas i dowiedz się jakich dokumentów będziemy do tego potrzebować.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo MS Consulting Group s.c. znajduje się w Lublinie. Specjalizujemy się w doradzaniu klientom w temacie otrzymywania środków z funduszy unijnych oraz w kwestiach związanych z prowadzoną firmą. Zapewniamy kompleksowość naszych usług. Mamy wieloletnie doświadczenie w sektorze usług. Zatrudniamy interdyscyplinarną kadrę specjalistów, którzy dbają w sposób profesjonalny o dobro każdego klienta. Proponujemy podjęcie się nawet najtrudniejszych zadań, gwarantując wysoką skuteczność działania.
Kategoria:

Doradztwo zawodowe Poznań dla młodzieży i dorosłych, badanie talentów w biznesie, warsztaty talentów, testy badające predyspozycje zawodowe, kompetencje i talenty. Hanna Długa, tel. 691 362 559
Firma działa na terenie wielkopolski. Zapraszamy na darmowe konsultacje i testy dla młodzieży maturalne.
Kategoria:

Jeżeli chcą Państwo wszechstronnej obsługi księgowości bądź doradztwa skarbowego, inspirujemy do zaznajomienia się z całkowitą ofertą usług przeprowadzanych w Biurze Doradcy Podatkowego w Mysłowicach. Zajmujemy się zwłaszcza teraźniejszą obsługą księgową (w formie obsługi ksiąg przychodów i rozchodów czy spraw związanych z kadrami i płacami). Naszą specjalizacją jest planowanie podatkowe, ewidencja podatku VAT i audyt podatkowy. Ponadto sporządzamy sprawozdania i informacje statystyczne oraz reprezentujemy Państwa przed organami podatkowymi. Pomocne szczegóły dotyczące zasad działania Biura Doradcy Podatkowego w Mysłowicach zawarto na stronie internetowej.
Kategoria:

Strona cvpoangielsku.com.pl jest witryną zawierającą wzory CV w języku angielskim i polskim, a także słownictwo, porady i zasady dotyczące pisania resume. Systematycznie rozwijana baza wzorów curriculum vitae z pewnością pomoże odnaleźć przykładowy życiorys, którego właśnie szukasz. Wszystkie przykłady CV w języku angielskim zostały przetłumaczone na język polski.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl