Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21281
415
7
65012


 
Opis Firma Aspat działa w branży przecinarek, oferując urządzenia sprawdzonej, renomowanej marki BIANCO-BTM. Aspat zajmuje się nie tylko sprzedażą, ale także usługami serwisowymi i doradztwem technicznym. Oferowane przecinarki do metalu zapewniają precyzyjne cięcie pionowe oraz pod kątem i idealnie sprawdzą się w pracach remontowo-budowlanych. Niezawodność, solidne wykonanie, doskonałe parametry techniczne, wydajność – to najważniejsze atuty przecinarek automatycznych, ręcznych i półautomatycznych.

 

Słowa kluczowe piły taśmowe   przecinarki   przecinarki półautomatyczne   przecinarki do metalu   przecinarki taśmowe
Url http://aspat.pl/
Kategorie Produkcja Przemysł
Data wpisu Feb 23, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł
Nasza firma zajmuje się produkcja i sprzedażą palet drewnianych. Działamy w okolicach Łodzi i Piotrkowa Trybunalskiego. Jesteśmy właścicielem dynamicznej ciągle rozwijającej się firmy, która ciągle ulepsza swoje usługi, aby dostosować się do otaczającego nas ciągle zmieniającego się rynku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:

Jedna z niewielu firm w Polsce zajmująca się produkowaniem różnego rodzaju wyrobów szklanych zaprasza serdecznie do współpracy z firmą Rezal. Gwarantujemy produkty najwyższej jakości. Będąc kilkanaście lat na rybku doskonale wiemy jak zadowolić Klienta. Dodatkowe informacje na temat Naszej działalności można odszukać na naszej stronie www. Serdecznie zapraszamy wszystkich do współpracy z nami.
Kategoria:

Firma Dario, z siedzibą w Skawie, od początku działalności zajmuje się wytwórczością, sprzedażą oraz montażem rolet, żaluzji i innych osłon, które chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem i zabezpieczają domy i biura. W propozycji odnajdą Państwo aluminiowe, drewniane, laminowane i bambusowe żaluzje pionowe, a także tekstylne żaluzje pionowe, różne rodzaje rolet wewnętrznych oraz zewnętrznych, plisy, moskitiery, markizy i automatycznie sterowane bramy garażowe. Cały asortyment dostępny jest wersjach kolorystycznych oraz w wielu stylach. Co więcej posiadamy duży wybór akcesoriów oraz części do montażu. Proponujemy także kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Kilkunastoletnie doświadczenie zezwala nam na kompetentne wykonywanie zamówień. Gwarantujemy, że pomożemy w doborze najlepszego rozwiązania. Dokładną ofertę zamieściliśmy na stronie internetowej przedsiębiorstwa.
Kategoria:

Zaplanowanie opierając się na rysunku części ewentualnie rysunku odlewu również kompleksową produkcję oprzyrządowania odlewniczego powinno się powierzyć nadzwyczaj biegłemu przedsiębiorstwu „LISIE KĄTY” - Odlewni Żeliwa zlokalizowanej w Grudziądzu. Kooperacja z firmą zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług i gwarantuje dostarczenie bardzo trwałych części z żeliwa szarego względnie żeliwa sferoidalnego. Nad całkowitym tokiem produkcji czuwają zawodowi Odlewnicy cechujący się wieloletnim doświadczeniem w branży. Szczegółowa oferta produktów generowanych za sprawą Odlewni Żeliwa „LISIE KĄTY” znajduje się na stronie internetowej.
Kategoria:

Zakłady Maszyn Chemicznych METALCHEM Sp. Z o. o. zostały założone w Gliwicach. Od kilkudziesięciu lat specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji maszyn, na jakich powstają artykuły z tworzyw termoplastycznych. Oferta obejmuje, przede wszystkim, sprzęt do wyrobu towarów z tworzyw sztucznych oraz gumy, m. in. twardych oraz miękkich profili, rur oraz granulatów lub regranulatów. Do tego zajmujemy się projektowaniem i budową całych linii technologicznych. Dostarczamy również części zamiennych, układów uplastyczniających i podzespołów do wytłaczarek, wtryskarek, tokarek, dziurkarek, frezarek i innych maszyn. Realizujemy też zlecenia na przeróżne materiały wytwarzane w oparciu o obróbkę chemiczną lub cieplną oraz skrawanie. Troszczymy się o dostarczanie wysokiej jakości materiałów i usług. Szczegóły o ofercie na stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl