Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24980
415
4
66125


 
Opis Artystyczna Szkoła Rozwoju to szkoła pełna wyjątkowych zajęć. Zajęć, z których szczególnie będą zadowolone dzieci. Proponujemy fantastyczne zajęcia z tańca, baletu, śpiewu i aktorstwa. Prowadzimy także zajęcia dla dorosłych, którzy też znajdą coś dla siebie. Zapraszamy na ulicę Wiejską 4A w Zielonej Górze. Zapraszamy na naszą stronę internetowa https://asr-szkola.pl na której znajdą Państwo bieżące informacje o działalności naszej szkoły.

 

Słowa kluczowe balet dla dzieci zielona góra   balet zielona góra
Url http://asr-szkola.pl/
Kategorie Kultura Sztuka > Teatr
Kultura Sztuka > Taniec
Kultura Sztuka > Aktorzy i Aktorki
Data wpisu Mar 20, 2020
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kultura Sztuka > Teatr
Obecnie teatr ognia, to już nie tylko sztuka, ale bardzo popularna rozrywka, dzięki której można się po prostu dobrze zabawić. Fireshow są wydarzeniami coraz częściej pokazywanymi także na imprezach w klubach. Zawsze pokaz taki odnosi wielki sukces, dlatego że ludzie chcą mieć bliski kontakt z prawdziwym ogniem i zobaczyć co można z nim zrobić, jeśli tylko potrafi się zapanować nad płomieniami, a właśnie to potrafią profesjonalni tancerze ognia. Są to ludzie łączy pasję z zawodem, przez co każde ich fireshow stoi na najwyższym poziomie. Więcej o naszej agencji, mogą Państwo przeczytać na stronie internetowej.
Kategoria:

Teatr Ognia z Makowa Mazowieckiego oferujący profesjonalne pokazy tańca z ogniem, fireshow. Płonące kije, liny, wachlarze, iskry, miecze, plucie ogniem i połykanie ognia - wszystko w rytm muzyki i ognia! Teatr Tańca z Ogniem MANTRA jest grupą młodych i ambitnych ludzi z Makowa Mazowieckiego. Grupa liczy sobie obecnie 13 osób i cały czas się rozwija. Jej członkowie to przede wszystkim uczniowie szkół średnich i wyższych, których zafascynowała sztuka tańca z ogniem. Przedstawienia odbywają się zwykle przy specjalnie dopasowanej muzyce, która doskonale współgra z partiami układów czy też spektakli oddając tym samym atmosferę całego widowiska.
Kategoria:

Teatr Na Walizkach to autorski teatr komediowy realizujący spektakle plenerowe oraz imprezy i przedstawienia dla dzieci. Polecamy: clowni, mimowie, szczudlarze, kuglarze, teatry uliczne. Organizujemy imprezy dla dzieci, cyrk, parady uliczne i akcje reklamowe.
Kategoria:

TEATR DLA DZIECI - stworzyliśmy z żoną w 1995 roku. Od tamtej pory udoskonalamy nasze przedstawienie tak aby spełniało ono wymagania i kryteria które stawiają przed nami rodzice i nauczyciele. Edukacyjny charakter naszych przedstawień jest bardzo doceniany przez kadrę wychowawczą, bo jest to coś co nad wyróżnia na tle innych teatrów dla dzieci. Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Kategoria:

Arsharter to miejsce, gdzie poszukuje się i rozwija pasję. Organizujemy warsztaty dla dzieci, w tym taneczne i teatralne. Jednym z obszarów działalności Arsharter jest organizacja koncertów wokalnych. Przekonaj się jak wielka jest siła ludzkiego talentu!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl