Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21377
415
29
65028


 
Opis Uprawa roli czy ogrodu to zajęcie, które zwyczajnie trzeba lubić. Osoba decydująca się na taką rozrywkę czy też zajęcie zarobkowe musi znać się trochę na uprawach, na artykułach ogrodniczych, posiadać podstawowa wiedzę o roślinach. Jeżeli ma to być zwyczajne hobby nie ma potrzeby kłaść wielkiego nacisku na specjalistyczne szkolenia czy inwestować w najdroższe narzędzia. Wystarczą podstawowe narzędzia, natomiast na rozsadach czy nasionach nie warto oszczędzać.

 

Słowa kluczowe Narzędzia ogrodnicze   akcesoria ogrodnicze   nasiona   centrum ogrodnicze  
Url http://inter-plant.eu
Kategorie Dom Wnętrze > Ogrody
Dom Wnętrze > Projektowanie ogrodów
Rośliny Zwierzęta > Akcesoria zoologiczne
Data wpisu Jul 18, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Dom Wnętrze > Ogrody
Dombal to połączenie nowoczesności z wieloletnim doświadczeniem. Stawiamy na fachowców i wysokie standardy, toteż nawiązujemy współpracę tylko z wykwalifikowanym personelem oraz renomowanymi producentami. Zajmujemy się architekturą drewnianą, w szerokim zakresie rozumianym drewnem ogrodowym oraz małą architekturą miejską i parkową. Sferą naszego funkcjonowania jest nie tylko dystrybucja, prowadzimy także profesjonalne podpowiedzi jak również montaż zamówionych elementów.
Możemy poszczycić się dużą liczbą realizacji w dziedzinie instalowania drewnianych elementów architektury.
Jeśli chodzi o elewacje, nasze propozycje to cała gama rozwiązań, w zakresie drewnianych fasad. Działalność naszej firmy w sferze elewacji to kompleksowa oferta, od doradztwa po montaż. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą desek elewacyjnych: zobacz nasze rozwiązania w zakresie deski i desek elewacyjnych wejdź na www.dombal.com.pl/elewacje/elewacja-thermowood/deska-elewacyjna-termo-jesion.html.Czytaj całość!
Kategoria:

Marka Legrand Wood w swojej ofercie posiada ogromny wybór sklejek, tarcic (krajowych i egzotycznych), desek tarasowych. Znakomita jakość drewna i troska o szczegóły sprawiły, że zaufało nam bardzo dużo klientów a nasza firma nieustannie rozszerza swoją ofertę o nowe artykuły. Zapewniamy wielki wybór drewna iglastego, liściastego, krajowego, świeżego oraz suszonego komorowo. Tarcica krajowa jest używana podczas produkcji okien, drzwi czy schodów, natomiast tarcica egzotyczna do budowy oczek wodnych, ogródków kawiarnianych.
Kategoria:

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, oferującą usługi z zakresu zakładania ogrodów. Specjalizujemy się w realizacji terenów zieleni i projektowaniu ogrodów dla Klientów publicznych i prywatnych.

Usługi pielęgnacyjne:

pielęgnacja drzew i krzewów:

- cięcia sezonowe, sanitarne, formujące,
- opryski przeciw chorobom i szkodnikom roślin,
- dosadzanie i przesadzanie roślin,

konserwacja trawnika:

- aeracja,
- wertykulacja,
- nawożenie,
- koszenie,
- opryski chastobójcze i grzybobójcze,

konserwacja rabat:

- dosadzanie i wymiana roślin,
- odchwaszczanie,
- uzupełnianie ściółki

Będziemy zaszczyceni mogąc zaprojektować Twój ogród.
Kategoria:

Krzewyozdobne.net to sklep ogrodniczy zajmujący się sprzedażą roślin i krzewów ozdobnych. Zakup tych roślin jest gwarancją satysfakcji z powodu posiadania pięknego ogrodu. W naszej ofercie znajdziecie państwo bardzo dużo odmian roślin takich jak:
- krzewy ozdobne
- kwiaty ogrodowe
- byliny i pnącza
- drzewa iglaste
- drzewa liściaste
- drzewka owocowe i krzewy
- trawy ozdobne
Kategoria:

Strona internetowa wotlinski.pl to bogata oferta szkółki roślin kielce, która od lat z powodzeniem prosperuje sprzedając rośliny ozdobne w wielu odmianach. Najchętniej kupowane są sadzonki borówki amerykańskie oraz trawa ozdobna. Warto podkreślić szeroką wiedzę pracowników o pielęgnacji i uprawie roślin. Klienci chwalą fachowe doradztwo przy zakupie roślin ozdobnych, pnączy, roślin iglastych oraz bylin.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl