Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21090
415
10
64995


 
Opis Uprawa roli czy ogrodu to zajęcie, które zwyczajnie trzeba lubić. Osoba decydująca się na taką rozrywkę czy też zajęcie zarobkowe musi znać się trochę na uprawach, na artykułach ogrodniczych, posiadać podstawowa wiedzę o roślinach. Jeżeli ma to być zwyczajne hobby nie ma potrzeby kłaść wielkiego nacisku na specjalistyczne szkolenia czy inwestować w najdroższe narzędzia. Wystarczą podstawowe narzędzia, natomiast na rozsadach czy nasionach nie warto oszczędzać.

 

Słowa kluczowe Narzędzia ogrodnicze   akcesoria ogrodnicze   nasiona   centrum ogrodnicze  
Url http://inter-plant.eu
Kategorie Dom Wnętrze > Ogrody
Dom Wnętrze > Projektowanie ogrodów
Rośliny Zwierzęta > Akcesoria zoologiczne
Data wpisu Jul 18, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Dom Wnętrze > Ogrody
Jeśli już w tym momencie chciałbyś dowiedzieć się więcej o niezwykłej ofercie INTERTECH, to koniecznie powinieneś odwiedzić ich stronę. To właśnie tam bardzo dokładnie przedstawione zostały wszystkie produkty w zakresie węży, złączy, obejm, czy zaworów przemysłowych. Więcej szczegółów możesz znaleźć na prowadzonej przez nas stronie www. To właśnie tam dajemy Ci pełny pogląd na ofertę oraz jej poszczególne aspekty.
Kategoria:

Projektowanie ogrodów Wrocław, zakładanie i architektura ogrodów. Allgreen to firma świadcząca usługi ogrodnicze. Naszą specjalnością jest pielęgnacja ogrodów oraz ich projektowanie. Szczegóły oferty dostępne są na stronie internetowej, do odwiedzenia której serdecznie Państwa zachęcamy. Projektowanie ogrodów Wrocław i ogrody Wrocław tylko z Allgreen.
Kategoria:

VKażdy wyjątkowy kwiat zasługuje na donicę osoBinfo.

Donice osoBinfo wykonane są ze specjalnie wyselekcjonowanej, lekkiej mieszanki betonowej, pokryte warstwą koloryzowanej masy plastikowej, co daje niespotykany efekt wizualny. Donica osoBinfo wytwarzana jest ręcznie, co gwarantuje odmienność i oryginalność każdego egzemplarza. Sprawi to, że Twój taras, ogród, balkon czy parapet będzie inny i wyjątkowy.
Kategoria:

W ramach oferty naszej firmy zapewniamy naszym klientom profesjonalne oraz kompleksowe usługi na rynku dystrybuowania nawozów. Zapewniamy nawóz produkowany w naszej firmie w oparciu o nowoczesną formułę, która pozwala zapewnić zmianę odczynu gleby. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy w ramach naszej strony firmowej już dzisiaj. Czekamy na kontakt !
Kategoria:

Firma Mój Ogród, specjalizuje się w projektowaniu, montażu oraz sprzedaży akcesoriów do systemów nawadniających wiodących na świecie firm takich jak Rain Bird czy Hunter.

Posiadamy w ofercie:

-zraszacze, elektrozawory, skrzynki zaworowe, sterowniki, czujniki opadu, rury polietylenowe, linie kroplujące, kształtki PE, mikrozraszacze, emitery, itp.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl