Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19429
415
1
64495

Architekt wnętrz


 
Opis Architekt Wnętrz Marta Subda zaprasza do współpracy. Zajmuje się projektowaniem wnętrz domów, apartamentów, mieszkań
i pomieszczeń komercyjnych. Twoje wnętrze może stać się piękne, oryginalne i zarazem funkcjonalne. Zapraszam do odwiedzenia mojej strony i zapoznania się z moimi projektami. Ponadto projektujemy pomieszczenia indywidualne: kuchnie, łazienki, salony, jadalnie oraz meble na indywidualne zamówienie. Przygotowujemy dla Państwa pełną dokumentację techniczną dokumentację techniczną wraz z wizualizacjami 3D. Więcej na temat zakresu naszej działalności oraz portfolio z naszymi pracami znajdą Państwo na stronie internetowej subdadesign.pl

 

Słowa kluczowe projektowanie wnętrz   aranżacja wnętrz   architekt wnętrz
Url http://subdadesign.pl
Kategorie Dom Wnętrze > Architekci
Budownictwo > Remonty
Dom Wnętrze > Meble na wymiar
Data wpisu Jul 8, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Dom Wnętrze > Architekci
W ramach oferty naszej firmy, która na rynku budowlanym działa już od 2007 roku jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom między innymi takie usługi, jak usługi inżynierskie. Wszystkim naszym klientom możemy zapewnić również kontrolę oraz nadzór poszczególnych inwestycji. W naszej firmie każda obsługa procesu inwestycyjnego realizowana jest w sposób rzetelny oraz terminowy przez zespół doświadczonych inżynierów oraz inspektorów nadzoru. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej oraz do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!
Kategoria:

Pracownia projektowa Ciesielski działa od 1990 roku. Oferujemy Państwu doświadczone szkice architektoniczne nowiutkich budynków oraz wykonujemy adaptacje i rekonstrukcji budynków już obecnych. Specjalizujemy się w wykonywaniu zaawansowanych projektów budynków, mieszkań, garaży oraz projektów domów jedno i wielorodzinnych, osiedli, biurowców i innych obiektów użyteczności publicznej. W przeciągu naszej ponad 20 letniej obecności na rynku architektonicznym sfinalizowaliśmy już kilkadziesiąt projektów. Zapewniamy doświadczone zachowanie się do kontrahenta stąd charakteryzuje nas indywidualne podejście. Więcej o nas oraz naszych usługach pod adresem internetowym.
Kategoria:

Na stronie znaleźć możemy ofertę firmy Anna Interiors, która zajmuje się szeroko pojętym aranżowaniem wnętrz. Przedsiębiorstwo proponuje nam zarówno projektowanie wnętrz o charakterze mieszkalnym jak i pomieszczeń użyteczności publicznej. Warto zaznaczyć, że pracownicy firmy zawsze starają się nie tylko oferować rozwiązania zgodne z obecnymi trendami aranżacyjnymi, ale także brać pod uwagę wszystkie komentarze zleceniodawcy. Wykonywane projekty są wyjątkowo dopracowane pod względem wyboru kolorów, elementów dekoracyjnych i oświetlenia.
Kategoria:

Pracownia autorska MJB architektura wnętrz jest prowadzona przez architekt wnętrz Monikę Jaźwiecką-Brzęczek, absolwentkę Wydziału Architektury Wnętrz ASP we Wrocławiu. Opracowuję projekty wnętrz:mieszkań, domów i apartamentów
we Wrocławiu i jego okolicach oraz na terenie województwa dolnośląskiego. Projektowanie wnętrz to skomplikowany proces, w wyniku którego po wnikliwym przeanalizowaniu oczekiwań i wymagań Klienta otrzymujemy piękne, ponadczasowe wnętrze.
Kategoria:

Organizacja MIKOŁAJSKAstudio jest biurem pasjonującym się opracowywaniem koncepcji kompozycji wnętrz. Proponujemy niezbędne doradztwo w naszej placówce albo w miejscu zamieszkania zleceniodawcy. Doskonale wykształcona projektantka, posiadająca ogromne doświadczenie uzyskane zarówno w kraju, jak i w Norwegii gwarantuje niebanalne koncepcje na aranżację każdego wnętrza, które będzie także wypełniało każde konieczne kryteria praktyczne. Zajmujemy się aranżacją mieszkań i domów oraz różnorodnych gabinetów lekarskich i jadłodajni.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl