Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
83
64952

Aquamor usługi hydrotechniczne


 
Opis Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą firmy Aquamor Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Przedsiębiorstwo robót podwodnych. To firma posiadająca siedzibę w Gdańsku, obecną w branży już od 1991 roku. Aquamor to firma, jaka świadczy różnego rodzaju usługi hydrotechniczne. Poza tym wykonuje wszelkie prace podwodne i prace nurkowe. Firma ta podejmowała i dalej podejmuje współpracę z kontrahentami poszukującymi profesjonalisty w tworzeniu budowli hydrotechnicznych, spawaniu podwodnym, betonowaniu pod wodą. Naturalnie to zaledwie fragment oferty tej firmy, ponieważ Aquamor podejmuje się wielu zleceń, w których znajomość technik oraz umiejętności posiadane przez pracowników, są potrzebne. Propozycja przedstawianej firmy mierzona jest do podmiotów na terenie całego kraju. Należy do tego zaakcentować, że firma posiada grono usatysfakcjonowanych klientów i listę wielu zrealizowanych inwestycji. Dodatkowe informacje znajdziecie na stronie internetowej.

 

Słowa kluczowe roboty hydrotechniczne   usługi hydrotechniczne   remonty hydrotechniczne   prace podwodne   uslugi nurkowe   spawanie podwodne   betonowanie podwodne   umacnianie dna   przebudowa doków
Url http://aquamor.com.pl/
Kategorie Budownictwo > Usługi budowlane
Kraje Miasta Regiony > Gdańsk
Data wpisu Feb 23, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Usługi budowlane
Produkcja i budowa hal oraz budowa stajni - Gillmet, Gdańsk, Gdynia, woj. pomorskie Znajdziesz tu informacje o firmie, jej produktach, usługach oraz dane umożliwiające kontakt. Firma zajmuje się jako producent oferuje hale stalowe, hale przemysłowe. Kliknij link do strony i zobacz więcej - konstrukcje stalowe, hale namiotowe, karuzele dla koni, hale magazynowe Gdańsk. Ujeżdzalnie, Stajnie, Innowacyjny kształtownik GEB, ocynkownia ogniowa a także serwis stali.
Kategoria:

Szukasz trwałych oraz estetycznie wykonanych złącz licznikowych, skrzynek gazowych, telewizyjnych, czy szaf sterowniczych - nie czekaj i już dziś zobacz co przygotował dla Ciebie Zakład Ślusarsko-Produkcyjny Adam Zblewski z siedzibą w Borzytuchomiu. Przez lata aktywności wypracowaliśmy wyśmienite metody tworzenia naszych produktów z dobrej klasy aluminium i ich dodatkowej ochrony poprzez malowanie proszkowymi farbami poliestrowymi. Nieprzerwanie poszerzamy naszą ofertę. Jesteśmy w stanie wykonać wiele produktów ze stali oraz aluminium na indywidualne zlecenie zleceniodawcy w atrakcyjnych cenach. zachęcamy Państwa do składania zamówień i odwiedzin naszej strony internetowej.
Kategoria:

Korzystając z oferty naszej firmy możecie Państwo liczyć na profesjonalne rozwiązania z zakresu systemów odwodnień. W naszej ofercie znajdują się m. in. kratki ściekowe, odwodnienia liniowe a także rewizje. Współpracujemy z zakładami przemysłowymi, szpitalami oraz obiektami użyteczności publicznej. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Kategoria:

Firma HP-PRO wykonuje kompleksowe tworzenie projektów budowy bądź remontów ulic, dróg czy ścieżek rowerowych lub innych obiektów. W sposób fachowy przygotowuje niezbędną dokumentację związaną z przetargami. Pracownicy firmy podejmują się także sprawdzania już istniejących opracowań pod względem prawidłowości przyjętych rozwiązań i ich zgodności z zasadami bezpieczeństwa ruchu drogowego. HP-PRO to również doradztwo na każdym etapie przygotowania i realizacji inwestycji drogowej. Kompetencja firmy potwierdza współpraca z doświadczonymi konstruktorami, geodetami i architektami krajobrazu. Dzięki temu każdy stworzony projekt jest nie tylko funkcjonalny i zgodny z wymogami prawnymi, ale także wpasowuje się w istniejące elementy krajobrazu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą marki na witrynie internetowej.
Kategoria:

W Okuniewie niedaleko Warszawy ma swoją siedzibę ceniony przez klientów zakład szklarski. Rozpoczęliśmy naszą działalność w 1990 roku od produkowania luster metodą natryskową. Obecnie nasza oferta otacza również wytwarzanie szklanych paneli kuchennych, drzwi, kabin prysznicowych i innych produktów. Proponujemy szkło grafitowe, ornamentowe, matowe oraz krystalicznie białe. Dzięki profesjonalnym i doświadczonym pracownikom oraz nowoczesnemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie precyzyjnie wykonać każde zamówienie. Zapewniamy przystępne ceny produktów. Dodatkowe informacje o naszej propozycji dostępne są na stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl