Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22761
415
7
65506

Aplikacje Java


 
Opis Aplikacje Java dla telefonów komórkowych. Programy użytkowe dla telefonów Nokia, SonyEricsson, Samsung, Motorola. Różne kategorie - edukacja, narzędzia, rozrywka, gadżety, możliwość pobrania bezpośrednio na telefon komórkowy lub przez specjalny katalog aplikacji. U nas znajdziesz coś na N95 jak i poczciwą 6020, na T610 jak i C702 - sprawdź już dziś. Zapraszamy.

 

Słowa kluczowe aplikacje   java   komórkę
Url http://www.aplikacjejava.pl
Kategorie Komputery > Oprogramowanie
Telekomunikacja > SMS
Data wpisu Feb 23, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Komputery > Oprogramowanie
Prowadzimy sprzedaż programów kosztorysujących takich jak: Norma EXPERT, Norma PRO, Norma STANDARD, programy wspomagające kosztorysowanie, bazy cenowe INTERCENBUD i SEKOCENBUD. W naszej ofercie znajdują się również programy sprzedażowo-magazynowe, programy kadrowo-płacowe, programy do księgowości. Organizujemy szkolenia o charakterze warsztatowym dla kosztorysantów z obsługi programów kosztorysowych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i składania zamówień w sklepie internetowym. Bezpłatna infolinia handlowa: 0800 109 509.
Kategoria:

W naszej ofercie posiadamy programy dla budownictwa: programy kosztorysowe (Norma PRO, Norma STANDARD), bazy cenowe (Intercenbud, Sekocenbud) programy CAD oraz wiele innych. Prowadzimy również szkolenia Norma PRO oraz kursy kosztorysowania. [LINK http://www.sekocenbud.sklep.pl]Sekocenbud[/LINK]
Kategoria:

Wiele dostępnych na rynku programów posiada możliwość rozbudowania ich podstawowych funkcjonalności za pomocą zestawu małych apliakcji okreslanych jako wtyczki lub pluginy (czasem też angielskim słowem "addon"). Dzięki ich użyciu można pozwolić użytkownikom na dodatkowe działania, jednocześnie nie obciążając aplikacji podstawowej, wykorzystywanej przez osoby, którym wystarczają tylko podstawowe zastosowania. Jeśli jesteś zainteresowany tego typu działaniami, skorzystaj z serwisu pozwalającego na wybór wtyczek do kilkudziesięciu pozycji i sprawdź jak to działa w praktyce.
Kategoria:

4. Crm
Strona firmy TOPCRM z branży IT promującej crm jako profesjonalne rozwiązanie dla małych i dużych przedsiębiorstw. Nasze oprogramowanie wspomaga proces sprzedaży i dostarcza odpowiedzialnym pracownikom całościowych informacji na temat klientów. Zapraszamy.
Kategoria:

System CRM Kamflex to profesjonalne i nowoczesne narzędzie, które usprawnia codzienną pracę zespołów sprzedażowych. Procesy sprzedażowe mogę być dowolnie ustawiane co pozwala na pełne dopasowane. Zakres gromadzonych informacji jest również do ustawienia z pełną możliwością filtrowania. Moduły Kamflex pozwalają na obsługę szans sprzedażowych, fakturowanie, obsługę kalendarza, reklamacji, zarządzanie klientami i dostawcami oraz magazynem.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl