Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24980
415
4
66125

Angielski Grójec


 
Opis Szkoła językowa Mentes prowadzi szkolenia i kursy językowe. Dzieci i młodzież są naszymi szczególnymi klientami i dla nich przygotowaliśmy specjalną ofertę. Prowadzimy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania. Nauka odbywa się nowoczesnymi metodami w formie gier i zabaw. Ponadto w ofercie mamy kursy dla dorosłych i seniorów, kursy weekendowe i intensywne. Zapewniamy najniższe ceny i najlepsze waunki nauki. Zajęcia odbywają się z native speaker'em. Lekcje indywidualne i korepetycje prowadzimy w naszej siedzibie. Możliwy jest też dojazd do klienta.

 

Słowa kluczowe angielski   grójec   dzieci   gimnazjum   matura   FCE   angielskiego   szkoła   kursy
Url http://mentes.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Nauka angielskiego
Edukacja Nauka > Szkoły
Edukacja Nauka > Kursy językowe
Data wpisu Aug 9, 2010
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Nauka angielskiego
E-angielski.com to darmowa, wirtualna nauka języka angielskiego, czyli ćwiczenia, kursy, lekcje, opowiadania, nauka słówek, itd. Jest to tzw. vortal językowy poświęcony nauce angielskiego dla wszystkich użytkowników. Podzielony jest na 5 poziomów językowych, tak więc każda osoba znajdzie coś dobrego dla siebie, nie ważne czy dopiero rozpoczyna naukę, czy właśnie przygotowuje się do zdania egzaminu First Certicate in English.
Na stronie znajdują się również super kursy językowe online dostępne zupełnie za friko
Kategoria:

M-School to miejsce, w którym nauczysz się angielskiego szybko i skutecznie. Nasza szkoła języka angielskiego stworzona została przez ludzi z pasją, doskonałą znajomością języka oraz wiedzą dydaktyczną. Dzięki temu, prowadzone przez nas w małych grupach, lub indywidualnie kursy języka angielskiego pozwalają szybko poprawić poziom znajomości tego języka. M-School to także profesjonalne tłumaczenia –pisemne i ustne. Każdemu Klientowi zapewniamy indywidualne dopasowanie oferty do potrzeb oraz konkurencyjne warunki współpracy.
Kategoria:

Jest wiele szkół językowych na terenie Bielsko-Biała ale tylko jeden Mentes! Co zyskujesz? Rzetelne i profesjonalne nauczanie. Szeroka oferta kursów językowych od 5 do 105 lat. Małe grupki 4-7 osobowe. Miła atmosfera ale przede wszystkim wysoko wykwalifikowany zespół nauczycielski, Native Speaker z USA oraz trafne i rzetelne materiały dydaktyczne. Sprawdź naszą ofertę. Dla nowych uczestników zaskoczymy rabatami i zniżkami. Przyjdź i sprawdź sam! Serdecznie Zapraszamy!
Kategoria:

Serwis oferujący angielski online(angielski Skype, e mail). Oferta obejmuje także zajęcia indywidualne. Znajdziecie także tłumaczenia polsko angielskie i angielsko polskie, wypracowania z angielskiego, korekta tekstów, materiały edukacyjne, nagrania (angielski mp3), pomoc oraz nowe multimedialne sposoby edukacji.
Kategoria:

Akcent to Szkoła Języków Obcych w Poznaniu z doświadczeniem w nauczaniu najbardziej przydatnych języków obcych. SJO Akcent prowadzi kursy w małych grupach – do pięciu osób – na różnych poziomach zaawansowania. Uczymy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, portugalskiego, rosyjskiego, szwedzkiego i norweskiego. Język angielski dla firm to oferta dla przedsiębiorców, którzy chcą podnieść kompetencje językowe swoje i kwalifikacje językowe swoich pracowników. W zależności od potrzeb kurs dotyczy języka ogólnego, języka biznesowe lub języka specjalistycznego w danej branży. Przygotowujemy dzieci i młodzież do matury i egzaminu gimnazjalnego z języka obcego, prowadzimy kursy egzaminacyjne, po których kursanci będą przygotowani do uzyskania certyfikatów FCE, CAE, CPE, TOEFL i TOEIC (jesteśmy akredytowanymi egzaminatorami dla popularnego w środowisku pracy egzaminu TOEIC). Szkoła Języków Obcych AKCENT pozwoli także być gotowym do testów z innych egzaminów językowych jak WiDaF i Goethe Institut dotyczące języka niemieckiego.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl