Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
97
64952


 
Opis Jest nam niezmiernie miło móc zaprezentować Państwu propozycję firmy transportowej Usługi Transportowe Andrzej Turek. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się we Wrocławiu, a do współpracy zapraszamy odbiorców z całego Dolnego Śląska. Oferujemy transport towarów i materiałów sypkich takich jak piach, tłuczeń, żwir, humus, ziemia ogrodowa, urobek czy też gruz. Posiadamy niezbędne licencje i zezwolenia, a nasze wozy są odpowiednio przystosowane do pracy, co gwarantuje bezpieczny i terminowy transport. Oferujemy atrakcyjne ceny i terminowość zleceń. Szczegóły oferty znajdują się na naszej witrynie internetowej.

 

Słowa kluczowe transport piasku Wrocław   przewóz piasku wrocław   transport żwiru Wrocław   przewóz żwiru Wrocław   transport kruszyw Wrocław   roboty ziemne Wrocław   żwir Wrocław   sprzedaż żwiru Wrocław   humus Wrocław   ziemia ogrodowa Wrocław
Url http://www.transportkruszyw-wroclaw.com.pl
Kategorie Firmy wg branż > Transport
Data wpisu Jul 10, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Transport
Na rynku transportu samochodowego bezustannie funkcjonujemy od 2006 roku. Siedziba naszego zakładu mieści się we Wrocławiu. Oferta usług transportowych skierowana jest do osób prywatnych i firm. Laro to firma, która podejmuje się fachowego transportu rzeczy oraz organizacji przeprowadzek. Realizujemy zlecenia, które dotyczą transportu samochodowego na obszarze Polski oraz Europy. Posiadamy nowoczesne zaplecze techniczne. Dysponujemy nowoczesnymi samochodami o ładowności do 3,5 tony. Zatrudniamy doświadczonych kierowców, którzy poradzą sobie z realizacją każdego zlecenia. Szczegółowe wiadomości na temat firmy są na stronie www.
Kategoria:

Zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową. Zajmujemy się usługami związanymi z transportem. Organizujemy przeprowadzki, jak i też oferujemy usługi transportowe na terenie całego kraju. Świadczymy także usługi w zakresie montażu i demontażu, zajmujemy się też wywozem zbędnych rzeczy, a nawet czyszczeniem pomieszczeń. Ofertę kierujemy do osób prywatnych i do firm czy instytucji. Klienci są zadowoleni z naszych usług i chętnie do nas powracają. Wykonujemy swoją pracę sumiennie i fachowo, możemy zagwarantować konkurencyjne ceny.
Kategoria:

Nasza firma pogrzebowa oferuje możliwość korzystania z całodobowych oraz kompleksowych usług pogrzebowych na terenie całego kraju. Oferujemy również duże możliwość korzystania z usług związanych z międzynarodowym transportem zwłok w jakich specjalizujemy się już od 30 lat. W ramach oferowanych przez nas usług zapewniamy kompleksowe usługi związane z realizowaniem wszelkich, niezbędnych formalności. Nasza firma posiada współpracowników w ponad 100 krajach świata. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z ofertą!
Kategoria:

Miałeś kolizję bądź stłuczkę, zgłoś się do nas, a sprawnie sholujemy Twoje auto. Nie zwlekaj także i poproś nas o pomoc, podczas gdy Twój samochód ulegnie awarii. Błyskawicznie dowieziemy auto części i zajmiemy się małymi naprawami. O ile zajdzie taka potrzeba, wyciągniemy pojazd z rowu, błota oraz innych trudno dostępnych miejsc. Wszelkie prace wykonamy solidnie i w bardzo korzystnych cenach. W naszej ofercie znajdziesz również przewóz maszyn budowlanych lub ciągników rolniczych i innych gabarytów o masie załadunkowej nie przekraczającej 10 t. Polecamy również nasz krajowy i zagraniczny przewóz pojazdów. Zapewniamy, że wszystkie zlecenia zrealizujemy kompleksowo oraz dokładnie. Mamy wieloletnie doświadczenie i niezbędne kwalifikacje, dzięki którym cieszymy się renomą w branży. Dowiedz się więcej odwiedzając naszą stronę www.
Kategoria:

Z pomocą firmy Usługi Sprzętowo-Transportowe Zbigniew Gajos, z Oleśnicy, zaopatrzysz się we wszelkiego rodzaju, atestowane, kruszywa drogowe, między innymi, sól drogową, piasek, żwir rzeczny, miał kamienny granitowy czy kostkę granitową. Zapewniamy ich transport, pojazdami o ładowności od 5 do 27 ton. Od 1996 roku, świadczymy również specjalistyczny transport, krajowy i międzynarodowy, niskopodłogowymi naczepami. Przewozimy maszyny rolnicze i budowlane oraz wszelkie nie normatywne ładunki. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nowoczesnemu, specjalistycznemu sprzętowi, proponujemy konkurencyjne ceny, profesjonalizm, solidność i terminowość. Stawiamy sobie za cel, zaspokojenie wszelkich potrzeb i oczekiwań klientów. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz fachowe doradztwo. Więcej informacji na naszej stronie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl