Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21680
415
2
65082


 
Opis Jest nam niezmiernie miło móc zaprezentować Państwu propozycję firmy transportowej Usługi Transportowe Andrzej Turek. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się we Wrocławiu, a do współpracy zapraszamy odbiorców z całego Dolnego Śląska. Oferujemy transport towarów i materiałów sypkich takich jak piach, tłuczeń, żwir, humus, ziemia ogrodowa, urobek czy też gruz. Posiadamy niezbędne licencje i zezwolenia, a nasze wozy są odpowiednio przystosowane do pracy, co gwarantuje bezpieczny i terminowy transport. Oferujemy atrakcyjne ceny i terminowość zleceń. Szczegóły oferty znajdują się na naszej witrynie internetowej.

 

Słowa kluczowe transport piasku Wrocław   przewóz piasku wrocław   transport żwiru Wrocław   przewóz żwiru Wrocław   transport kruszyw Wrocław   roboty ziemne Wrocław   żwir Wrocław   sprzedaż żwiru Wrocław   humus Wrocław   ziemia ogrodowa Wrocław
Url http://www.transportkruszyw-wroclaw.com.pl
Kategorie Firmy wg branż > Transport
Data wpisu Jul 10, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Transport
RADIO TAXI 919 jest jedną z najstarszych w naszym kraju sieci przewozowych i aktywnie funkcjonuje w Krakowie już od 1993 roku. Wysoce wykwalifikowana załoga kierowców i flota czterystu w całości wyekwipowanych taksówek gwarantuje każdemu pasażerowi znakomity komfort przewozu w wyznaczone położenie. Realizujemy zarówno przejazdy osobowe, jak i bagażowe. Proponujemy przewozy pracowników i przejazdy okolicznościowe, a nawet turystyczne na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Usługa ta odbywa się za pośrednictwem nowoczesnych autokarów, mogących łatwo i wygodnie ulokować od osiemnastu do siedemdziesięciu osób. Drobiazgowe wiadomości o RADIO TAXI 919 mieści strona www przewoźnika.
Kategoria:

Nasza firma już od dwudziestu lat specjalizuje się w realizowaniu profesjonalnych przeprowadzek międzynarodowych oraz krajowych na rzecz osób prywatnych, przedsiębiorstw oraz instytucji. Realizujemy kompleksowe rozwiązania przy przeprowadzkach. Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszą ofertą na firmowej stronie internetowej: Jupiter-Przeprowadzki.pl!
Kategoria:

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Juro-Trans, które świadczy wielobranżowe usługi. Między innymi posiadamy zakład produkcyjny oraz zajmujemy się obróbką drewna. Proponujemy oryginalne i solidne wyroby z drewna, w tym także wyposażenie ogrodów. Prowadzimy Okręgową Stację Kontroli Pojazdów. Serwisujemy samochody różnych modeli oraz marek, posiadamy myjnię samochodową. Zajmujemy się również transportem międzynarodowym. Wszelkie usługi staramy się realizować precyzyjnie i w wyznaczonych terminach. Obsługujemy jednocześnie duże firmy, jak i indywidualnych Klientów. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych oraz doświadczonych pracowników. W przyszłości mamy zamiar dalej poszerzać nasze usługi. Bliższe informacje o ofercie zostały zamieszczone na stronie internetowej.
Kategoria:

Wandalex Spółka Akcyjna to firma, która pojawiła się na rynku już w 1995 roku. Początkowo jej aktywność zawierała usługi serwisowe i dystrybucję wózków widłowych. Z czasem została poszerzona o dystrybucję regałów magazynowych. Główną atencję kieruje się na działania marketingowe i nieustanne przystosowywanie się do bieżących wymogów rynku. Nie ulega kwestii, że każda branża rozwija się szybko, a więc, by nie wypaść z obiegu, należy dbać o ciągły progres. Ogromne zaangażowanie, fachowy zespół plus materiały najwyższej jakości to gwarancja najwyższych standardów i całkowitego zadowolenia z świadczonych usług. W obliczu tego wskazane jest postawić na profesjonalistę o tak ogromnym doświadczeniu. Główną siedzibę firmy odkryją Państwo na terenie Warszawy. W przygotowaniu jest także sklep internetowy. Więcej wiadomości na ten temat można wypatrzyć na stronie, znajdującej się pod adresem:
Kategoria:

Gwarantując swoim klientom pełną satysfakcję ze współpracy firma MK Relocation Sp. z o.o., mająca swoją siedzibę w Warszawie gorąco zachęca Państwa do zapoznania się ze swą ofertą usługową, polegającą na dokonywaniu przeprowadzek na zlecenie na terenie Polski i poza jej granicami. Współprac z międzynarodowymi organizacjami jak i agencjami rządowymi, MK Relocation Sp. z o.o. z Warszawy zapewnia swoim klientom profesjonalizm, sprawność i rzetelność wykonywanych usług, poparte długoletnim doświadczeniem. Bezpieczeństwo powierzonego nam towaru zapewniamy poprzez zastosowanie niezbędnych materiałów zabezpieczających oraz opakowań. Jeżeli zainteresowaliśmy Państwa swoją ofertą to odsyłamy na tę stronę internetową:
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl