Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22141
415
2
65248


 
Opis Jest nam niezmiernie miło móc zaprezentować Państwu propozycję firmy transportowej Usługi Transportowe Andrzej Turek. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się we Wrocławiu, a do współpracy zapraszamy odbiorców z całego Dolnego Śląska. Oferujemy transport towarów i materiałów sypkich takich jak piach, tłuczeń, żwir, humus, ziemia ogrodowa, urobek czy też gruz. Posiadamy niezbędne licencje i zezwolenia, a nasze wozy są odpowiednio przystosowane do pracy, co gwarantuje bezpieczny i terminowy transport. Oferujemy atrakcyjne ceny i terminowość zleceń. Szczegóły oferty znajdują się na naszej witrynie internetowej.

 

Słowa kluczowe transport piasku Wrocław   przewóz piasku wrocław   transport żwiru Wrocław   przewóz żwiru Wrocław   transport kruszyw Wrocław   roboty ziemne Wrocław   żwir Wrocław   sprzedaż żwiru Wrocław   humus Wrocław   ziemia ogrodowa Wrocław
Url http://www.transportkruszyw-wroclaw.com.pl
Kategorie Firmy wg branż > Transport
Data wpisu Jul 10, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Transport
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Juro-Trans, które świadczy wielobranżowe usługi. Między innymi posiadamy zakład produkcyjny oraz zajmujemy się obróbką drewna. Proponujemy oryginalne i solidne wyroby z drewna, w tym także wyposażenie ogrodów. Prowadzimy Okręgową Stację Kontroli Pojazdów. Serwisujemy samochody różnych modeli oraz marek, posiadamy myjnię samochodową. Zajmujemy się również transportem międzynarodowym. Wszelkie usługi staramy się realizować precyzyjnie i w wyznaczonych terminach. Obsługujemy jednocześnie duże firmy, jak i indywidualnych Klientów. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych oraz doświadczonych pracowników. W przyszłości mamy zamiar dalej poszerzać nasze usługi. Bliższe informacje o ofercie zostały zamieszczone na stronie internetowej.
Kategoria:

Transport mienia do nowego domu, transport dowolnych mebli, gabarytowych pianin, niezwykle masywnych oraz uciążliwych do przewiezienia kas pancernych czy różnego rodzaju maszyn - warto zlecić biegłym i niebywale doświadczonym organizatorom przeprowadzek, tworzącym warszawskie przedsiębiorstwo „APK TRANS”. Firma z powodzeniem kooperuje zarówno z indywidualnymi Właścicielami domów lub mieszkań, jak też z Instytucjami i Firmami, decydującymi się na przeprowadzkę biura bądź sklepu a nawet całego magazynu. Szczegółowe informacje o regułach przyjaznej i sprawnej współpracy z „APK TRANS” zawarte są na stronie internetowej.
Kategoria:

Firma Mark SPEDITION Sp. z o.o. świadczy swoim odbiorcom nader rozległy wachlarz usług spedycyjnych oraz transportowych. Oferujemy naszym odbiorcom m.in.: odbiór oraz wydawanie materiałów, przechowywanie krótko- i długoterminowe artykułów, przeładunki, cross-docking, konfekcjonowanie, znakowanie i etykietowanie, a także obsługę celną. Posiadamy współczesny magazyn rozległego magazynowania z niepylącą podłogą, stabilną temperaturą przechowywania oraz fachowymi rozwiązaniami IT, dzięki czemu magazynowane w naszych magazynach produkty są bezpieczne. Gwarantujemy światowy poziom usług spedycyjnych. Więcej wiadomości o naszych usługach znajduje się na stronie internetowej.
Kategoria:

Jeśli poszukujesz sprawdzonej taksówki we Wrocławiu, skorzystaj z usług firmy Radio Taxi założonej przez Zrzeszenie Transportu Prywatnego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naszej branży, dzięki czemu zyskaliśmy wielu zadowolonych klientów. Oferujemy nie tylko przewozy samochodami osobowymi, ale również dowóz dzieci do szkoły, holowanie uszkodzonych pojazdów oraz obsługę uroczystości rodzinnych i konferencji biznesowych. Zapewniamy przystępne ceny usług oraz atrakcyjne promocje dla stałych klientów. Firmom oferujemy rozliczenia bezgotówkowe za pomocą wystawianej raz w miesiącu faktury. Więcej na stronie.
Kategoria:

?Przenosimy góry? - to motto firmy Mobilna z Warszawy, jaka od 1997 roku zajmuje się wykonywaniem kompleksowych usług w zakresie organizacji i realizacji przeprowadzek oraz przewozu rzeczy. To firma mająca długoletnie doświadczenie, sztab solidnych i fachowych pracowników oraz samochody transportowe, czyli wszystko to, co jest potrzebne do realizowania usług w sposób fachowy, solidny i co istotne terminowy. Oferta tej firmy wymierzona jest do każdego, czyli do osób prywatnych oraz firm i instytucji. Należy podkreślić, iż firma Mobilna wykonuje swoje usługi związane z przeprowadzkami i transportem na obszarze całego kraju oraz poza jego granicami. Zapraszamy zatem do poznania szczegółowej oferty tej firmy, która zamieszczona została na stronie:
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl