Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21287
415
8
65016


 
Opis Jest nam niezmiernie miło móc zaprezentować Państwu propozycję firmy transportowej Usługi Transportowe Andrzej Turek. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się we Wrocławiu, a do współpracy zapraszamy odbiorców z całego Dolnego Śląska. Oferujemy transport towarów i materiałów sypkich takich jak piach, tłuczeń, żwir, humus, ziemia ogrodowa, urobek czy też gruz. Posiadamy niezbędne licencje i zezwolenia, a nasze wozy są odpowiednio przystosowane do pracy, co gwarantuje bezpieczny i terminowy transport. Oferujemy atrakcyjne ceny i terminowość zleceń. Szczegóły oferty znajdują się na naszej witrynie internetowej.

 

Słowa kluczowe transport piasku Wrocław   przewóz piasku wrocław   transport żwiru Wrocław   przewóz żwiru Wrocław   transport kruszyw Wrocław   roboty ziemne Wrocław   żwir Wrocław   sprzedaż żwiru Wrocław   humus Wrocław   ziemia ogrodowa Wrocław
Url http://www.transportkruszyw-wroclaw.com.pl
Kategorie Firmy wg branż > Transport
Data wpisu Jul 10, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Transport
Firma PHU Jan Wengrzyn oferuje usługi całodobowej pomocy drogowej dla samochodów osobowych, dostawczych,ciężarowych,ciagników,naczep,oraz autobusów i innych ciężkich pojazdów.

Pojazdy przewozimy wyłącznie ubezpieczonym, przeznaczonym do tego typu usług sprzętem.

Do Państwa dyspozycji są 3 samochody:

-VOLVO FM 8x4, ze specjalnym ramieniem z hydraulicznie regulowanym wysięgnikiem, przeznaczony do holowania pojazdów dostawczych, ciężarowych oraz autobusów.
-MAN 9.150, z uchylną platformą hydrauliczną oraz żurawiem o udźwigu 3.8 t.
-MAN 10.153, z uchylną platformą hydrauliczną
oraz dodatkowo sprzęt w postaci 15 zestawów niskopodwoziowych do przewozów ponadgabarytowych o ład.do 50t.i wysokosci naczepy już od 30cm!!! zapewniający kompleksową obsługę każdego zdarzenia.

Ponadto oferujemy mobilny wyjazdowy serwis opon i drobnych napraw na drodze TIR 24h!!!!

Do Państwa dyspozycji oferujemy również całodobowy parking strzeżony. Gwarantujemy szybką i sprawną akcję ratowniczą. Działamy 24 h na dobę przez 7 dni tygodnia.

tel alarmowy 24h +48 600812813
tel/fax +48 76 8774444 w.33
www.wengrzyn.com
Kategoria:

Giełda transportowa on-line Amicus-Transport wolnych ładunków i wolnych pojazdów przeznaczona dla firm transportowych, spedycyjnych, produkcyjno-usługowo-handlowych.Wystarczy się tylko zarejestrować!
Chcesz zwiększyć zyski swojej firmy?
Szukasz wolnego ładunku lub pojazdu?
Masz wolne ładunki lub pojazdy?
Chcesz pozyskać nowych kontrahentów?
Masz do czynienia z branżami: transport, spedycja, logistyka?
Zarejestruj się na giełdzie transportowej Amicus-Transport.
Giełda Transportowa Amicus-Transport to idealne rozwiązanie dla Ciebie i Twojej firmy.
Na portalu znajduje się również rejestr dłużników oraz giełda wierzytelności.
Dostęp do rejestru dłużników i giełdy wierzytelności otrzymasz po zarejestrowaniu się na giełdzie transportowej Amicus-Transport. Zapraszamy!
www.amicus-transport.pl
www.amicus-transport.eu
Kategoria:

Gorliwość, odpowiedzialność, kompetencja oraz zdolność plastycznego dopasowywania się do potrzeb rynku, to niektóre z cech reprezentatywnych dla firmy WIMA Service. W pierwszej chwili oferowaliśmy szczególnie wiarygodne usługi transportowe, w tej chwili zajmujemy się także dystrybucją oraz najmem wozów osobowych czy limuzyn. Powszechne doświadczenie zezwala nam świadczyć każde usługi na najwyższym poziomie, w każdym wypadku z troską o potrzeby Klienta, za każdym razem w określonym czasie. Jesteśmy równocześnie otwarci na zawiązywanie stałej kooperacji z nowymi Odbiorcami. Szczegółowe wiadomości o firmie WIMA Service osiągalne są na stronie internetowej.
Kategoria:

Profesjonalny przewóz ładunków i towarów do Armenii oferuje firma transportowa Bagat z Białegostoku. Naszą firmę wyróżnia terminowość, niezawodność, profesjonalizm oraz doświadczenie. Rodzaj środka transportu, trasę oraz zabezpieczenia towaru dobieramy indywidualnie w zależności od Państwa wymagań, potrzeb i oczekiwań. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania - zapraszamy do kontaktu!
Kategoria:

Propozycja firmy Landpol Sp. z o.o. ze Świdnicy łączy transport i spedycję różnego typu towarów w tym kruszyw, węgla kamiennego, materiałów sypkich oraz paliw płynnych. Nasza propozycja adresowana jest głównie do firm z dziedziny budowlanej. Dla stałych klientów oferujemy nader atrakcyjne warunki współpracy. Warto dodać, że dostarczamy kruszywa takie jak tłuczeń, mieszankę, kliniec bezpośrednio na plac budowy, dokonując przeładunku z wagonów kolejowych na samochody. Landpol Sp. z o.o. funkcjonuje też aktywnie na rynku nieruchomości, pośrednicząc w zakupie i sprzedaży domów, obiektów przemysłowych i komercyjnych oraz działek budowlanych. Zapraszamy do zaznajomienia się z całą ofertą na stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl