Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22223
415
5
65290

American Security Polska - bramki antykradzieĹźowe


 
Opis American Security Polska zajmuje sie sprzedażą i montażem, na terenie całej Polski, Elektronicznych Bramek Antykradzieżowych EAS, oraz niezbędnych do ich prawidłowego działania akcesoriów, takich jak: klipsy, nalepki, linki stalowe, dezaktywatory, klucze magnetyczne itp. Szeroka gama anten pozwala na odpowiednie ich dopasowanie do wystroju i rodzaju mebli sklepowych - dzięki temu system nie zaburza koncepcji architektonicznej wnętrz, a często stanowi ich dodatkowe uzupełnienie. Nasze bramki antykradzieżowe zostały zaprojektowane i wytworzone z zastosowaniem najbardziej zaawansowanej cyfrowej technologii. W swojej ofercie mamy również wykrywacze metali, które zainstalowane razem z bramkami antykradzieżowymi, stanowią dodatkowe zabezpieczenie przed kradzieżą. Aby właściciel sklepu, mógł monitorować liczbę klientów, którzy odwiedzają jego sklepy, sprzedajemy i montujemy również liczniki klientów. Zapraszamy!

 

Słowa kluczowe systemy   antykradzieżowe   bramki   radiowe   sklep   klipsy   nalepki   detektory   klucze   magnetyczne   dezaktywatory   elektroniczne   linki   stalowe   pudełka   zabezpieczające   safery   ochrona   zabezpieczenia   alarmy
Url http://www.americansecurity.pl/
Kategorie Firmy wg branż > Alarmy
Firmy wg branż > Wyposażenie sklepów
Produkcja Przemysł > Elektronika
Data wpisu Oct 6, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Alarmy
Choć gotówkę oraz wyjątkowo cenne rzeczy zwykliśmy trzymać w bankach, to jednak coraz częściej na co dzień otaczają nas wartościowe przedmioty, które chcielibyśmy zabezpieczać przed kradzieżą. Nie bez znaczenia jest również poczucie bezpieczeństwa, które zapewnia nam pewność, iż nikt nieupoważniony nie wkroczy na naszą posesję, nie zniszczy nam samochodu bądź nie skrzywdzi naszego psa biegającego po podwórku. Chronimy również istotne dokumenty naszych firm- faktury, dane Klientów, tajemnice przedsiębiorstwa oraz inne. Tam, gdzie gra toczy się o duże pieniądze, zawsze istnieje groźba kradzieży. Warto się przed nim zabezpieczyć, inwestując w odpowiedni sprzęt. Taki właśnie sprzedaje firma Safe System z Lublina. Zachęcamy do zapoznania się z całością naszej oferty na naszej stornie internetowej.
Kategoria:

Firma 71 ZABEZPIECZEŃ zajmuje się kompleksową instalacją i sprzedażą monitoringu ,telewizji przemysłowej, alarmów, szlabanów oraz pozostałych systemów zabezpieczeń.

Nasze systemy umożliwiają podgląd obrazu z kamer przez internet z każdego miejsca na ziemi na komputerze, telefonie czy tablecie.

Oferujemy profesjonalne doradztwo oraz montaż instalacji z dziedziny elektronicznej ochrony osób i mienia - systemów alarmowych, telewizji przemysłowej, domofonów jedno i wieloabonentowych, systemów kontroli dostępu i czasu pracy.

Wykonujemy konserwacje, serwisy, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.

Nasi klienci mogą liczyć na wysoką jakość usług i konkurencyjne ceny.

Sprawdź NAS !
Kategoria:

Firma „VIDOM” prowadzi działalność gospodarczą od 1986 roku. Od lutego 1998 zajmuje się elektronicznymi systemami zabezpieczeń, do których zalicza się:
- systemy sygnalizacji włamania i napadu
- systemy telewizji obserwacyjnej CCTV
- systemy kontroli dostępu
- systemy sygnalizacji pożaru
- systemy nagłośnieniowe
- monitoring (telefoniczny i internetowy podgląd central alarmowych)
W okresie ostatnich 10 lat firma zainstalowała systemy alarmowe, telewizyjne, kontroli dostępu i nagłośnieniowe w ponad 450 obiektach (domy prywatne, magazyny, firmy odzieżowe, wytwórnie chemiczne, podstacje energetyczne, sklepy spożywcze i przemysłowe, przedszkola, przychodnie lekarskie, autoryzowane punkty sieci telefonii komórkowej, sklepy jubilerskie oraz obiekty Lasów Państwowych).
Od 6-ciu miesięcy firma posiada kamerę termowizyjną i świadczy usługi w zakresie pomiarów termoizolacyjnych budynków mieszkalnych i przemysłowych, wykrywania wad instalacji grzewczych i elektrycznych, sprawdzania zużycia silników i rozkładu temperatury w czasie ich pracy, stacji rozdzielczych,
transformatorów i izolatorów linii wysokiego napięcia, poszukiwania ognisk zapalnych lasów, poszukiwań zaginionych osób.
Kategoria:

Masz świadomość, iż obecnie bezpieczeństwo jest wyjątkowo znaczące, zaś biura ochrony umieją zagwarantować je swoim klientom.

Firma zajmująca się bezpieczeństwem Ranger pracuje na dolnośląskim rynku ponad 14 lat, w tym czasie firma osiągnęła potrzebne w tym rzemiośle doświadczenie i rekomendacje usatysfakcjonowanych klientów. Agencja ochrony Ranger zajmuje się nie wyłącznie ochroną osób i mienia, wykonuje również prace z obszaru ochrony oraz monitoringu. Do działań firmy oprócz powyższego nalezą: obsługa systemu kamer i alarmów, monitoring obiektów przemysłowych i usługi porządkowe, a także skuteczne usługi sprawdzania wiarygodności informacji.

Ta dolnośląska agencja wykazała się na obszarze województwa dolnośląskiego jako jedna z lepszych grupa ochroniarskich, czy bezpieczeństwa podczas imprez. Świadectwem tego faktu jest obowiązujący certyfikat ISO 9001:2008 a także rozliczne pozytywne opinie. Agencja ochrony Ranger posiada też licencję Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji na wykonywanie usług z dziedziny ochrony osobistej, posiadamy też analogiczną licencję na realizowanie usług detektywistycznych.

Firma ochroniarska Ranger szczyci się współpracą z najważniejszymi dolnośląskimi inwestorami, zabezpieczała m.in obiekty AMW OT, to właśnie praca dla naszych klientów jest naszą najlepszą referencją.

Jednak oprócz służbowych zobowiązań istotne są także pozostałe priorytety, z tego powodu próbujemy dopomagać szkołom. Firma ochroniarska Ranger bierze udział w przeróżnych działaniach charytatywnych, wspieramy finansowo też fundacje, głównie te interesujące się najmłodszymi.

Agencja ochrony Ranger proponuje usługi ochrony osób i mienia. Oferuje je najczęściej z zastosowaniem różnorodnych technologii, przyrządów elektronicznych (telewizja przemysłowa, rejestratory obchodów i in.) oraz specjalistycznego wyposażenia (broń palna, kamizelki kuloodporne). Dzięki temu agencja ochrony Ranger wykonuje usługi dla najbardziej wymagających klientów z obszaru województwa dolnośląskiego. Zobacz szczegóły na stronach serwisu http://ranger.com.pl
Kategoria:

Firma GERMANO zajmuje się sprzedażą profesjonalnego sprzętu detektywistycznego. W naszej bogatej ofercie znajdziecie wyłącznie wysokiej klasy sprzęt, o czym może świadczyć fakt, iż współpracujemy z najlepszymi agencjami detektywistycznymi w naszym rejonie. Ponadto świadczymy także usługi z zakresu wykrywania podsłuchów i ukrytych kamer. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą handlową naszego sklepu.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl