Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
50
64950


 
Opis Alusystems to znakomicie wyposażony sklep internetowy, którego asortyment stanowią wyłącznie produkty marki Krause. Ten niemiecki producent zajmuje się między innymi wyrobem sprzętu budowlanego z aluminium - drabin, rusztowań oraz podestów. Oferta sklepu jest bardzo rozbudowana i spełni oczekiwania tak firm budowlanych, jak i osób prywatnych. Zapraszamy na zakupy!

 

Słowa kluczowe drabiny Krause   drabiny Krause sklep   rusztowania Krause   rusztowania Krause sklep   drabiny aluminiowe   rusztowania aluminiowe
Url http://alusystems.pl
Kategorie Budownictwo
Firmy wg branż > Prace wysokościowe
Data wpisu May 24, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo
Nazywamy się Wizbut i jesteśmy firmą świadczącą specjalistyczne usługi z zakresu prac budowlanych i remontowych na terenie całej Polski. Naszą ofertę skierowaliśmy do klienta prywatnego oraz firm oraz instytucji. Zajmujemy się różnego rodzaju pracami, realizujemy zarówno te małe, jak remont pokoju, wylewka posadzki oraz duże inwestycje, czyli budowy hal, garaży, a nawet magazynów. W trakcie całej działalności zbudowaliśmy już wiele betonowych dróg, naziemnych oraz podziemnych garaży, parkingów, obiektów przemysłowych, magazynowych oraz produkcyjnych. Dbamy o to, aby nasze usługi cechowała najwyższa jakość i precyzyjne wykonanie, a także wciąż inwestujemy w swój rozwój. Oprócz tego oferujemy doradztwo techniczne i udzielamy porad w różnych tematach z zakresu budownictwa. Więcej informacji przedstawiono na stronie internetowej.
Kategoria:

Firma Pajęczyna działa nieprzerwanie od 1984 roku w tym samym miejscu w Zielonkach na przedmieściach Krakowa.
Firma zajmowała się produkcją siatki ogrodzeniowej oraz podtynkowej typu Rabitza i gwoździ.
W 2001 roku jako jedyna firma w Polsce podpisaliśmy umowę wyłącznej sprzedaży na teren Małopolski z liderem na skalę światową w branży wyrobów z drutu firmą BEKAERT Fencing obecnie BETAFENCE.
Od tego momentu skoncentrowaliśmy się na produkcji bram i furtek oraz sprawnej dystrybucji gotowych systemów ogrodzeniowych, różnorodnych siatek, krat, mat zbrojeniowych, akcesoriów ogrodzeniowych itp. co trwa aż do dzisiejszego dnia. Nasza Firma wyspecjalizowała się w montażu oferowanych paneli ogrodzeniowych i siatek zgrzewanych
Kategoria:

Pol-Kombub to firma znajdująca się w Sulejówku. Już przeszło 20 lat działa w branży kominkowej i oferuje kompleksowe usługi związane z wykonaniem kominków. W zakresie naszych usług znajduje się, głównie, budowa kominków z otwartymi paleniskami, a także kominów kwasoodpornych. Ponadto zajmujemy się zakładaniem wkładów kominowych, jakie możemy obudować lub zainstalować gotową obudowę. Skrupulatnie zainstalujemy wolnostojące piece grzewcze i systemy ogrzewające typu DGP. Dzięki współpracy z biurami projektowymi i architektami, możemy zaproponować najbardziej wartościowe rozwiązania. Chętnie doradzimy w wyborze tego wymarzonego, ale jednocześnie funkcjonalnego i bezpiecznego kominka. Gwarantujemy terminowe realizowanie zamówień oraz atrakcyjnie niskie ceny. Więcej dodatkowych informacji o firmie na stronie.
Kategoria:

Domy z bali czy domy drewniane to rozwiązanie, które wcale nie musi pozostawać w sferze Waszych marzeń i westchnień. Dom drewniany wcale nie musi być drogi, a jeśli brać by pod uwagę czas budowy, ciepło, a przede wszystkim właściwości zdrowotne i mieszkaniowe to naprawdę domy drewniane są idealnym rozwiązaniem dla każdej rodziny. Sprawdź naszą ofertę, zobacz projekty i realizację i zdecyduj się już dziś na najlepsze rozwiązanie dla swoich najbliższych.
Kategoria:

Elektromagnetyczny słupek parkingowy wykorzystywany jest w systemach parkingowych oraz zaporach kierujących ruchem. Urządzenie wyposażone jest w centrale sterującą, słupek wykonany jest z staliwa stopowego. Działanie oparte jest na współpracy z fotokomórką. Blokady parkingowe z możliwością zastosowania zamka patentowego służy do rezerwacji własnego miejsca parkingowego, oraz w znacznym stopniu utrudnia kradzież pojazdu z parkingu. Sprzedaż różnego typu blokad parkingowych. Do wyboru blokady składające się z kilku zapór, blokady w formie słupka.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl