Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21376
415
1
65027

ALPA firanki gotowe warszawa


 
Opis Zapraszamy Państwa do poznania się z propozycją Warszawskiego Centrum Handlowego Alpa. Od 1992 roku specjalizujemy się w sprzedaży produktów dekoracyjnych. Oferujemy rozległy wybór: firan, zasłon, woali, organzy, markizy, bieliznę stołową, wyroby haftowane, wyroby gipiurowe, narzuty, taśmy do firan i zasłon, pościel dziecięcą, ręczniki, lambrekiny i innych. Nasi pracownicy dokładają wszystkich starań, aby każde zamówienie było realizowane szybko, terminowo i zgodnie z oczekiwaniami klienta. Możliwy jest odbiór osobisty w siedzibie firmy w Warszawie. Więcej informacji oraz pełna oferta zamieszczone są na naszej stronie internetowej.

 

Słowa kluczowe firany gotowe   taśma do firan   firany   lambrekiny
Url http://sklep.alpa.pl
Kategorie Firmy wg branż > Handel
Dom Wnętrze > Wystrój wnętrz
Data wpisu Dec 7, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Handel
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe "Agronas" sp. z o.o. zostało zainicjowane w 1993 roku z przekształcenia Państwowego Przedsiębiorstwa Nasiennego "Centrala Nasienna" w Kole. Główne zadanie firmy to produkcja a także handel materiałem siewnym odmian roślin rolniczych. Co więcej zajmujemy się handlem towarami rolniczymi jak i przemysłowymi, prowadzimy eksport a także import materiału siewnego oraz przeprowadzamy usługi transportowe. Dział plantacyjny nadzoruje produkcję nasienną między innymi traw, roślin motylkowych, roślin okopowych, zbóż, roślin oleistych, kukurydzy i roślin wykorzystywanych na pasze. Wytwarzany przez Agronas materiał siewny zapewnia najwyższą jakość wymaganą przez normy Unii Europejskiej. Zapraszamy na tę stronę internetową:
Kategoria:

Global Business Development sporządził atrakcyjną ofertę dla swoich klientów. Przedsiębiorstwo z racji bycia dystrybutorem na naszym rynku Amerykańskich Aromatów Spożywczych gwarantuje zakup towarów czołowych firm. International Bakers Services charakteryzuje się szybką dostępnością standardowych aromatów spożywczych. Blue Mountain korzysta z zaawansowanych technologii, aby umożliwić wszystkim klientom tworzenie jedzenia przyszłości. Firma Virginia Dare funkcjonuje od 1935 roku i zajmuje się aromatami spożywczymi do jedzenia, napojów, żywności specjalnego przeznaczenia czy produktów higieny jamy ustnej. Natomiast Butter Buds oferuje szeroki wachlarz prawdziwych aromatów otrzymanych w drodze enzymatycznego redukowania tłuszczu i cholesterolu. Umieszczona na terenie Warszawy firma Global Business Development z racji bycia dystrybutorem zapewnia szybkie skorzystanie z ofert wyżej opisanych firm. Zapraszamy na stronę.
Kategoria:

Logo - hurtownia papieru. Papier Gdańsk i okolice - sprzedaż, export, import. Tektura falista, papier gazetowy, LWC, pergaminowy, siarczany, barierowy, makulatorowy, pakowy, silikonowy i papier kolorowy do kwiatów prezentów. Hurtownia papiernicza zaprasza po papiery białe, szare, kolorowe.
Kategoria:

Gospodarstwo drobiarskie Bogumił Bugaj z Ciepielowa w województwie lubuskim zaprasza do zaznajomienia się ze swoją ofertą. Jesteśmy firmą rodzinną, która aktywnie działa na polskim rynku już od 13 lat. Zajmujemy się produkcją, pakowaniem oraz hurtową sprzedażą jaj konsumpcyjnych, a także hodowlą kur i kurczaków, odchowem kurek, sprzedażą podchowanych kur i chowem klatkowym drobiu. Odchowane kurczęta są zdrowe oraz gotowe do dalszego wzrostu. Naszym mottem jest usatysfakcjonowanie klientów, więc wszelkie produkty wytwarzamy sami i gwarantujemy ich najwyższą jakość. Zlecenie zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb użytkowników. Obsłużymy Państwa rzetelnie i dokładnie, gdyż kierujemy się uczciwością oraz zaangażowaniem. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stać się specjalistami w naszej branży. Oferujemy niskie ceny i dodatkowo korzystne rabaty. Szczegóły propozycji na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Szukasz pomysłu na niebanalny prezent? A może już wiesz, że najlepszym prezentem będzie kosz upominkowy, ale żaden nie spełnia twoich wymagań? W takim razie oferta firmy Nobilia skierowana jest właśnie do Ciebie! Nobilia jest dystrybutorem ekskluzywnych koszy upominkowych. Produkty, które do nich wkładamy, są sygnowane nazwami światowych marek. Co ważne, to klient decyduje, jaką wielkość kosza wybierze i jakie produkty się w nim znajdą. Ponadto trzeba podkreślić, że nasze kosze cechuje wysoka jakość wykonania i mogą zostać one dostarczone w każde wskazane przez klienta miejsce. Zaufały nam już takie firmy, jak Mazowiecka Spółka Gazowa czy Eurobank. Dziś i Ty masz szansę sprawić bliskiej osobie radość. Wejdź na nobilia.pl – zapraszamy!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl