Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20149
415
5
64769

All-mont_Kompleksowe instalacje


 
Opis Firma zajmująca się montażem oraz serwisowaniem - rozbudową instalacji antenowych, satelitarnych, wifi, Gsm, instalacją wzmacniaczy GSM, 3G, DCS (Repeatery) alarmów, monitoringu, oraz automatyki do bram i rolet a także instalacji Inteligentny Dom, służymy także pomocą w zainstalowaniu sprzętu RTV np.(wieszanie telewizora na ścianie, czy podłączenie i konfiguracja kina domowego itp.

 

Słowa kluczowe Montaz i serwis anten RTV i Sat   alarmy wielkopolska   monitoring wielkopolska   automatyka do bram i rolet   Inteligentny Dom   anteny słupca   cctv poznań   kamery   wifi   lan   GSM   DVB   satelitarne   analogowe   kino domowe   telewizja przemysłowa
Url http://www.all-mont.com.pl
Kategorie Firmy wg branż > Alarmy
Data wpisu May 8, 2011
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Alarmy
Jeśli zainteresowały Cię nowej generacji rozwiązania związane z telewizją przemysłową, takie jak: kamery przemysłowe, kamery podczerwieni albo też dzielniki obrazu, wejdź na tę witrynę WWW. Tu znajdziesz propozycję firmy Alarm-Tech, funkcjonującej na rynku już od roku 1999. Firma może zaoferować zresztą nie tylko telewizję przemysłową. W ofercie dostępne są też nowej generacji systemy kontroli dostępu, domofony oraz monitoring wizyjny. Przedsiębiorstwo kieruje swoją ofertę do klientów korporacyjnych i indywidualnych.
Kategoria:

MATAR-PLUS z Tarnobrzega jest to firma będąca producentem kamer podwodnych i specjalistycznych, przeznaczonych dla służb technicznych tudzież ratowniczych, a także użytkowników prywatnych. Poza tym firma prowadzi sprzedaż i fachowe doradztwo w dziedzinie instalacji i sygnalizacji alarmowych oraz zabezpieczeń, sygnalizacji gazowych i przeciwpożarowych. Działalność prowadzona od 1993 roku pozwoliła na zdobycie rozległej wiedzy tematycznej i niezbędnych uprawnień w prowadzeniu działań z zakresu technicznej ochrony mienia. Liczne referencje stanowią dowód wysokiej jakości usług oferowanych przez MATAR-PLUS. Zadowolenie klienta jest głównym celem wszystkich działań tej firmy. Zapraszamy zatem do skorzystania z jej usług i wypróbowania proponowanego sprzętu. Więcej danych na temat propozycji firmy odnajdą Państwo na stronie.
Kategoria:

Warszawska firma ALARMY24KAMERY.PL oferuje Państwu różnego typu moduły bezpieczeństwa. Znajdą Państwo w naszej ofercie między innymi usługi związane z montażem jednostek alarmowych, modułów monitoringu i dużo innych. Gwarantujemy świetną klasę usług, która ma poparcie w długoletnim stażu w branży. Pomagamy kontrahentom w wyborze systemów idealnie dostosowanych do określonych wymagań. Proponujemy współpracę klientom prywatnym a także firmom i instytucjom. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami propozycji dostępnymi na prowadzonej przez nas witrynie internetowej.
Kategoria:

Firma „VIDOM” prowadzi działalność gospodarczą od 1986 roku. Od lutego 1998 zajmuje się elektronicznymi systemami zabezpieczeń, do których zalicza się:
- systemy sygnalizacji włamania i napadu
- systemy telewizji obserwacyjnej CCTV
- systemy kontroli dostępu
- systemy sygnalizacji pożaru
- systemy nagłośnieniowe
- monitoring (telefoniczny i internetowy podgląd central alarmowych)
W okresie ostatnich 10 lat firma zainstalowała systemy alarmowe, telewizyjne, kontroli dostępu i nagłośnieniowe w ponad 450 obiektach (domy prywatne, magazyny, firmy odzieżowe, wytwórnie chemiczne, podstacje energetyczne, sklepy spożywcze i przemysłowe, przedszkola, przychodnie lekarskie, autoryzowane punkty sieci telefonii komórkowej, sklepy jubilerskie oraz obiekty Lasów Państwowych).
Od 6-ciu miesięcy firma posiada kamerę termowizyjną i świadczy usługi w zakresie pomiarów termoizolacyjnych budynków mieszkalnych i przemysłowych, wykrywania wad instalacji grzewczych i elektrycznych, sprawdzania zużycia silników i rozkładu temperatury w czasie ich pracy, stacji rozdzielczych,
transformatorów i izolatorów linii wysokiego napięcia, poszukiwania ognisk zapalnych lasów, poszukiwań zaginionych osób.
Kategoria:

Zamiarujesz zamontować kamery przemysłowe albo system kontroli dostępu oraz czasu pracy? Jest to przyczyna, dla której szukasz obecnie przedsiębiorstw specjalizujących się w wykonywaniu takiego typu instalacji? Propozycja, jaką utworzyła nasza firma – CCTV Łódź – powinna się dla Ciebie okazać ciekawa, dlatego też obowiązkowo bliżej się jej przyjrzyj i weź pod rozwagę w chwili dokonywania ostatecznego wyboru. Do wybrania utworzonej przez nas oferty przekonać powinny Cię między innymi konkurencyjne warunki, doświadczenie jak i liczne referencje otrzymane od Klientów, dla których mieliśmy okazję instalować systemy. Zapoznaj się zatem z udostępnionym na stronie internetowej naszego przedsiębiorstwa materiałem i w taki sposób podejmij decyzję o przekazaniu swego zlecenia właśnie nam.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl