Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22532
415
15
65460


 
Opis Firma ALGOR zajmuje się instalacją wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa we wszystkich typach budynków. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze inżynierów i projektantów jesteśmy gotowi wykonać nie tylko zlecone projekty, ale również zaprojektować i wybudować nowe realizacje.
Klimatyzacja - odpowiednio dopasowana i zainstalowana klimatyzacja sprawia, że możliwe staje się utrzymanie założonych warunków we wnętrzach pomieszczeń. Dotyczy to w szczególności odpowiedniej temperatury, kótrą można regulować według uznania i dostosowywać ją do bieżących wymagań. Jest to szczególnie istotne w miejscach pracy, gdzie komfort pracowników bezpośrednio wpływa na ich efektywność oraz zadowolenie. Nasza firma wykonuje instalacje klimatyzacji już od wielu lat, zyskaliśmy niezbędne doświadczenie oraz wypracowaliśmy najefektywniejsze metody pracy. Możemy pomóc doborze najlepszych klimatyzatorów lub nawet od podstaw stworzyć cały projekt klimatyzacji w danym budynku. Zajmujemy się także serwisem klimatyzacji zarówno w miejscach, gdzie taką instalację wykonywaliśmy jak i założoną przez inne podmioty. Działamy na terenie całego Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) jak i w jego okolicach.
Chłodnictwo - zajmujemy się dostawą oraz montażem urządzeń chłodniczych do wszystkich miejsc, gdzie są one potrzebne - sklepy, hurtownie, zakłady produkcyjne. Doradzamy przy wyborze najlepszych sprzętów oraz zajmujemy się serwisem. Posiadamy konkurencyjną ofertę cenową na wszystkie usługi związane z chłodnictwem. Zapraszamy do kontaktu z nasza firmą.
Wentylacji - bez wentylacji ciężko wyobrazić sobie dobrze funkcjonujący budynek. Może dochodzić do zawilgoceń ścian, a wszelkie skażenaie powietrze nie są w sposób prawidłowy odprowadzane na zewnątrz. Nasza firma zajmuje się instalacją wentylacji we wszystkich typach budynków - hale, biurowce, centra handlowe czy też budynku mieszkalne. Możemy sprostać każdemu zadaniu.

 

Słowa kluczowe wentylacja gdańsk   klimatyzacja gdynia   klimatyzacja gdańsk
Url http://algor.gda.pl/
Kategorie Budownictwo > Usługi budowlane
Data wpisu Aug 29, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Usługi budowlane
Optymalizacja bezpieczeństwa w przemyśle oraz intralogistyce, ponad 3.000 projektów w ponad 40 krajach, w tym systemy detekcji osób, wózków widłowych oraz niebezpiecznych stref oferuje firma ELOKON Polska Sp. z o. o. w Warszawie. Na rynku działamy od 1992 r., specjalizując się w bezpieczeństwie maszyn i procesów przemysłowych z zachowaniem zdolności produkcyjnych maszyn. Na swoim koncie Posiadamy ponad 3000 projektów! Obecnie posiadamy pięć oddziałów w całej Polsce. Nasza działalność ma także wymiar edukacyjny, w postaci szkoleń, seminariów, konferencji. Zapewniamy niezawodność i oszczędność kosztów!
Kategoria:

Jest nam bardzo miło móc przedstawić Państwu propozycję firmy SOFE-GROUP z Chorzowa. Zajmujemy się dystrybucją krajową i zagraniczną urządzeń chłodniczych firmy Hitline. W naszej ofercie znaleźć można różnego rodzaju lady oraz szafy chłodnicze z agregatem zewnętrznym lub wewnętrznym. Urządzenia te przystosowane są do przechowywania produktów spożywczych takich jak lody, mięso jak również owoce i warzywa. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie, szeroki wybór asortymentu i doradztwo. Żeby dowiedzieć się więcej na temat oferty lub skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.
Kategoria:

Gorąco zachęcamy wszystkich producentów elementów z tworzyw sztucznych do poznania się z propozycją firmy Metproim. Nasze przedsiębiorstwo znajduje się w Młodziejowicach, w bliskiej okolicy Krakowa. Nasza aktywność polega na lakierowaniu oraz metalizowaniu fragmentów z tworzyw sztucznych i lekkich metali, wytwarzanych nam przez naszych partnerów. Stosujemy najwyższej klasy lakiery, spełniające wszelkie standardy technologiczne, a także ekologiczne, żeby nie zanieczyszczać środowiska naturalnego, jednocześnie dbając o zadowolenie naszych Klientów. Dysponujemy współczesnym parkiem maszynowym, który lakieruje i suszy powierzone nam elementy. Żeby dowiedzieć się więcej o użytkowanych przez nas metodach, zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:

Od powyżej 10 lat świadczymy usługi powiązane z najmem dźwigów na terenie Wrocławia, Świdnicy i Oleśnicy i w innych miejscowościach. Jesteśmy profesjonalną firmą mającą w posiadaniu obszerny wybór dźwigów. Obsługujemy potężne jaki drobne firmy z okolic Dolnegośląska, dysponujemy referencjami znanych oraz prestiżowych klientów korzystających z naszych dźwigów na terenie Wrocławia, Trzebnicy, Kątów Wrocławskich i okolic. Za sprawą zaangażowania całego zespołu każdy interesant używający naszych usług jest usatysfakcjonowany ze współpracy, w związku z wynajmem dźwigów. Za sukcesem naszej firmy stoi profesjonalna kadra składająca się z techników ale również operatorów dźwigów z wieloletnią wprawą i optymalny sprzęt. Te trzy czynniki są kluczem do naszego sukcesu. Jesteśmy ekspertami. Zapraszamy do wynajmu dźwigów przedsiębiorstwa z sektora budowlanego i również klientów indywidualnych.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Weiss-Bud zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Zajmujemy się świadczeniem usług z obszaru instalacji hydraulicznych. Produkujemy oraz montujemy kotły centralnego ogrzewania. Montujemy instalacje zewnętrzne oraz wewnętrzne, budujemy instalacje odpływowe oraz kanalizacyjne. Zakładamy i wymieniamy filtry do wody, kurki, zawory, zasuwy, krany. Prowadzimy serwis, przeglądy oraz konserwację kotłów. Wykonujemy drobne prace ślusarskie. Reperujemy oraz wymieniamy zamki, awaryjnie otwieramy drzwi. Nasi pracownicy dokładają wszystkich starań, żeby każde zamówienie było realizowane szybko, punktualnie i zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz konkurencyjne ceny. Więcej wiadomości na naszej stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl