Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22234
415
24
65310


 
Opis Firma ALGOR zajmuje się instalacją wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa we wszystkich typach budynków. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze inżynierów i projektantów jesteśmy gotowi wykonać nie tylko zlecone projekty, ale również zaprojektować i wybudować nowe realizacje.
Klimatyzacja - odpowiednio dopasowana i zainstalowana klimatyzacja sprawia, że możliwe staje się utrzymanie założonych warunków we wnętrzach pomieszczeń. Dotyczy to w szczególności odpowiedniej temperatury, kótrą można regulować według uznania i dostosowywać ją do bieżących wymagań. Jest to szczególnie istotne w miejscach pracy, gdzie komfort pracowników bezpośrednio wpływa na ich efektywność oraz zadowolenie. Nasza firma wykonuje instalacje klimatyzacji już od wielu lat, zyskaliśmy niezbędne doświadczenie oraz wypracowaliśmy najefektywniejsze metody pracy. Możemy pomóc doborze najlepszych klimatyzatorów lub nawet od podstaw stworzyć cały projekt klimatyzacji w danym budynku. Zajmujemy się także serwisem klimatyzacji zarówno w miejscach, gdzie taką instalację wykonywaliśmy jak i założoną przez inne podmioty. Działamy na terenie całego Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) jak i w jego okolicach.
Chłodnictwo - zajmujemy się dostawą oraz montażem urządzeń chłodniczych do wszystkich miejsc, gdzie są one potrzebne - sklepy, hurtownie, zakłady produkcyjne. Doradzamy przy wyborze najlepszych sprzętów oraz zajmujemy się serwisem. Posiadamy konkurencyjną ofertę cenową na wszystkie usługi związane z chłodnictwem. Zapraszamy do kontaktu z nasza firmą.
Wentylacji - bez wentylacji ciężko wyobrazić sobie dobrze funkcjonujący budynek. Może dochodzić do zawilgoceń ścian, a wszelkie skażenaie powietrze nie są w sposób prawidłowy odprowadzane na zewnątrz. Nasza firma zajmuje się instalacją wentylacji we wszystkich typach budynków - hale, biurowce, centra handlowe czy też budynku mieszkalne. Możemy sprostać każdemu zadaniu.

 

Słowa kluczowe wentylacja gdańsk   klimatyzacja gdynia   klimatyzacja gdańsk
Url http://algor.gda.pl/
Kategorie Budownictwo > Usługi budowlane
Data wpisu Aug 29, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Usługi budowlane
Interbiuro to znana oraz ceniona na rynku marka. Nieprzerwanie od 1998 roku zajmujemy się planowaniem architektonicznym, wykonywaniem robót budowlanych i remontowych, nadzorowaniem, a dodatkowo koordynowaniem dostaw materiałów. Świadczymy fachowe usługi projektowe, oparte na najlepszych rozwiązaniach. Angażujemy bardzo doświadczonych architektów, projektantów, a także specjalistów od prac ogólnobudowlanych. Projektujemy wnętrza biur, a także powierzchni komercyjnych. Służymy fachowym doradztwem na każdym etapie realizacji inwestycji. Projektujemy oraz tworzymy przestrzenie komfortowe, użyteczne oraz przyjazne ludziom. Więcej szczegółów na stronie.
Kategoria:

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez przedsiębiorstwo Witzenmann Polska Sp. z o.o. Specjalizujemy się w produkcji elastycznych elementów metalowych. Tworzymy: węże metalowe, kompensatory, mieszki metalowe i mocowania rurociągów. Węże zwijane przygotowywane są z wyprofilowanej taśmy, zwijanej oraz zaczepianej w postaci skrętki. Takie węże stosowane są jako ochrona dla przewodów w silnikach. Potwierdzeniem naszej rzetelności są rekomendacje, jakie wystawiają nam kontrahenci. Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych oraz odpowiedzialnych pracowników, a nasz zakład wyposażony jest w nowoczesny sprzęt. Więcej na stronie internetowej.
Kategoria:

Klima Med gwarantuje Klientom z całej Polski wysokowydajne urządzenia grzewcze i klimatyzacyjne określone do zastosowania profesjonalnego w budynkach wielkopowierzchniowych. Nasze towary pochodzą od globalnych dostawców, jacy przygotowują bardzo wysokiej klasy sprzęt, zachowujący wysoką trwałość oraz ergonomię użytkowania przez lata eksploatacji. Posiadamy wieloletnie praktyki w branży, a nasza wykwalifikowana kadra pracowników nieustannie udoskonala swoje umiejętności. mamy również okazały wybór fachowych urządzeń do automatyki pomiarowej i świadczymy usługi serwisowe i montaż urządzeń grzewczych i klimatyzacji. Gwarantujemy Państwu fachową obsługę oraz przystępne ceny. W celu dokonania zamówienia prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub osobisty. Więcej na witrynie internetowej.
Kategoria:

Jesteśmy firmą z długoletnią działalnością, świadczącą fachowe usługi w zakresie handlu używanymi maszynami. Mamy doskonale wyposażone zaplecze warsztatowe i dzięki temu przez cały czas zwiększamy ilość sprzedanych maszyn po kapitalnym remoncie. Naszym priorytetem jest najwyższa jakość oferowanych produktów i ich wytrzymałość. Napraw dokonujemy również w domu u klienta. Zajmujemy się maszynami każdych producentów. Programujemy także centra obróbcze oraz montujemy elektroniczne układy sterowania. Sprzedajemy części zamienne do maszyn oraz różnorodne narzędzia. Gdybyś chciał skorzystać z przedstawionej wyżej oferty, po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:

Proponujemy Państwu aktywność fundacji pomocy osobom niepełnosprawnym Pomocna Dłoń. organizujemy rozliczne działania mające na celu pomoc osobom niepełnosprawnym we wszystkich zakresach. prowadzimy zbiórki społeczne na potrzeby osób niepełnosprawnych, organizujemy dofinansowania na eliminację barier technologicznych i transportowych- pomagamy w zakupie sprzętu rehabilitacyjnego, w tym specjalistycznych łóżek, montażu wind i podnośników, dopasowaniu łazienki i innych przydatnych pracach, które pozwolą osobie niepełnosprawnej na jak największą samodzielność. Prowadzimy także bezpłatną terapię takich osób i punkt informacyjny, gdzie można dowiedzieć się wszystkiego o metodach aktywizacji niepełnosprawnych nie tylko na rynku pracy, o należnych świadczeniach i ulgach. Zapraszamy na naszą stronę.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl