Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22010
415
3
65164


 
Opis Firma ALGOR zajmuje się instalacją wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa we wszystkich typach budynków. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze inżynierów i projektantów jesteśmy gotowi wykonać nie tylko zlecone projekty, ale również zaprojektować i wybudować nowe realizacje.
Klimatyzacja - odpowiednio dopasowana i zainstalowana klimatyzacja sprawia, że możliwe staje się utrzymanie założonych warunków we wnętrzach pomieszczeń. Dotyczy to w szczególności odpowiedniej temperatury, kótrą można regulować według uznania i dostosowywać ją do bieżących wymagań. Jest to szczególnie istotne w miejscach pracy, gdzie komfort pracowników bezpośrednio wpływa na ich efektywność oraz zadowolenie. Nasza firma wykonuje instalacje klimatyzacji już od wielu lat, zyskaliśmy niezbędne doświadczenie oraz wypracowaliśmy najefektywniejsze metody pracy. Możemy pomóc doborze najlepszych klimatyzatorów lub nawet od podstaw stworzyć cały projekt klimatyzacji w danym budynku. Zajmujemy się także serwisem klimatyzacji zarówno w miejscach, gdzie taką instalację wykonywaliśmy jak i założoną przez inne podmioty. Działamy na terenie całego Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) jak i w jego okolicach.
Chłodnictwo - zajmujemy się dostawą oraz montażem urządzeń chłodniczych do wszystkich miejsc, gdzie są one potrzebne - sklepy, hurtownie, zakłady produkcyjne. Doradzamy przy wyborze najlepszych sprzętów oraz zajmujemy się serwisem. Posiadamy konkurencyjną ofertę cenową na wszystkie usługi związane z chłodnictwem. Zapraszamy do kontaktu z nasza firmą.
Wentylacji - bez wentylacji ciężko wyobrazić sobie dobrze funkcjonujący budynek. Może dochodzić do zawilgoceń ścian, a wszelkie skażenaie powietrze nie są w sposób prawidłowy odprowadzane na zewnątrz. Nasza firma zajmuje się instalacją wentylacji we wszystkich typach budynków - hale, biurowce, centra handlowe czy też budynku mieszkalne. Możemy sprostać każdemu zadaniu.

 

Słowa kluczowe wentylacja gdańsk   klimatyzacja gdynia   klimatyzacja gdańsk
Url http://algor.gda.pl/
Kategorie Budownictwo > Usługi budowlane
Data wpisu Aug 29, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Usługi budowlane
Ukazujemy Państwu sprawdzoną organizację sprzątającą, posiadającą istotne doświadczenie. Mało tego, jesteśmy elastyczni i proponujemy takie usługi, jakie Państwu są niezbędne. W swojej ofercie mamy usługi skierowane dla osób indywidualnych, dla jednostek i instytucji publicznych. Możemy zaproponować czyszczenia każdego pomieszczenia, czyszczenie każdego elementu. Jeżeli są Państwo zaciekawieni kolejnymi informacjami, polecamy zapoznanie się z rzeczami na stronie http://www.bravosprzatanie.pl/. Proponujemy konkurencyjne ceny.
Kategoria:

Świadczymy usługi geodezyjne na terenie Wrocławia, powiatu wrocławskiego (Czernica, Długołęka, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Mietków, Siechnice, Sobótka, Żórawina) i powiatu trzebnickiego (Oborniki Śląskie, Prusice, Trzebnica, Wisznia Mała, Zawonia, Żmigród). Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych, firm budowlanych, projektantów i architektów oraz jednostek samorządu terytorialnego (Urzędy Gmin i Starostwa Powiatowe). Dysponujemy sprzętem pomiarowym, m.in.: odbiornikami GPS Trimble R6, tachimetrem firmy Topcon, niwelatorem kodowy Leica Sprinter, a także w pełni wyposażoną pracownią.
Działalność firmy GEOMAL skupia się na wykonywaniu wszelkiego rodzaju pomiarów geodezyjnych takich jak inwentaryzacje powykonawcze budynków, sieci czy obiektów budowlanych. Opracowujemy i sporządzamy mapy powykonawcze, do celów projektowych i prawnych oraz zajmujemy się geodezyjną obsługą budowy. Wykonujemy tyczenia budynków, sieci i przyłączy. Ponadto przeprowadzamy wytyczenia, ustalenia i wznowienia granic działek, rozgraniczenia i podziały nieruchomości, a także aktualizację ewidencji gruntów i budynków. Firma GEOMAL to zespół doświadczonych geodetów, którzy z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu, oprócz geodezyjnej obsługi inwestycji oraz prac w zakresie ewidencji gruntów, zajmują się również obsługą prawną z zakresu geodezji.
Kategoria:

Od powyżej 10 lat świadczymy usługi powiązane z najmem dźwigów na terenie Wrocławia, Świdnicy i Oleśnicy i w innych miejscowościach. Jesteśmy profesjonalną firmą mającą w posiadaniu obszerny wybór dźwigów. Obsługujemy potężne jaki drobne firmy z okolic Dolnegośląska, dysponujemy referencjami znanych oraz prestiżowych klientów korzystających z naszych dźwigów na terenie Wrocławia, Trzebnicy, Kątów Wrocławskich i okolic. Za sprawą zaangażowania całego zespołu każdy interesant używający naszych usług jest usatysfakcjonowany ze współpracy, w związku z wynajmem dźwigów. Za sukcesem naszej firmy stoi profesjonalna kadra składająca się z techników ale również operatorów dźwigów z wieloletnią wprawą i optymalny sprzęt. Te trzy czynniki są kluczem do naszego sukcesu. Jesteśmy ekspertami. Zapraszamy do wynajmu dźwigów przedsiębiorstwa z sektora budowlanego i również klientów indywidualnych.
Kategoria:

Termowizja to bezpieczna metoda pozwalająca na ocenę nieprawidłowości w budynkach. Firma NEBI z Krakowa specjalizuje się w wykonywaniu badań termowizyjnych w każdego rodzaju obiektach. Oferuje też wykonywanie projektu instalacji sanitarnych, nadzory inwestorskie czy też nadzór budowlany. Zatrudnia jedynie wykwalifikowanych fachowców, co zapewnia najwyższą jakość i precyzję oferowanych usług. Zapewnia także indywidualne podejście do każdego zlecenia, atrakcyjne ceny i sympatyczną atmoferę współpracy. Więcej informacji o ofercie a także niezbędne dane kontaktowe znaleźć można na stronie internetowej.
Kategoria:

Prowadzona przez nas firma Farko Zbrojarze Śląsk mieszcząca się na terenie Katowic, może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Od kilku lat świadczymy swe usługi w głównej mierze na terenie Górnego Śląska. Proponowane przez nas zbrojenia budowlane znajdują się zastosowanie zarówno przy dużych inwestycjach, jak i mniejszych obiektach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl