Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20077
415
5
64743


 
Opis Gabinet stomatologiczny Alfa Dental w Olsztynie świadczy usługi dentystyczne dla dzieci i osób dorosłych. Gabinet Alfa Dental został stworzony z myślą o wymagających pacjentach, zespół specjalistów stara się przeprowadzić każdego pacjenta przez zabiegi bezstresowo, szybko i bezboleśnie.
Dzięki nowoczesnemu sprzętowi, wykorzystaniu najnowszych technologii i profesjonalnemu podejściu usługi świadczone są przez nas na najwyższym poziomie.
Gabinet Alfa Dental specjalizuje się głównie w implantologii, chirurgii stomatologicznej, chirurgii szczękowo-twarzowej, jak również protetyce i stomatologii estetycznej.

 

Słowa kluczowe gabinet stomatologiczny   gabinet stomatologiczny alfa dental   alfa dental   stomatolog w olsztynie   stomatolog olsztyn   dentysta olsztyn
Url http://www.alfadental.pro/
Kategorie Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Lekarze
Kraje Miasta Regiony > Warmińsko-mazurskie
Data wpisu Jul 16, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda
Stomatologia, implantologia czy ginekologia to zasadnicze obszary usług realizowanych przez wielospecjalistyczne gabinety medyczne i implantologiczne S-medi. Siedziba jednostki mieści się w samym centrum Cieszyna. W obręb usług naszych lekarzy wchodzi również psychoterapia, implantologia bądź rentgenodiagnostyka. W gabinetach stomatologicznych jednostki przeprowadzamy szereg zabiegów w zakresie implantologii, stomatologii estetycznej czy protetyki. Pomagamy naszym Pacjentom w zwalczaniu chorób zębów oraz przyzębia. Osoby zainteresowane zdobyciem większej ilości informacji odnośnie działalności jednostki zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:

Dr nauk med. Damian Ziaja Indywidualna Praktyka Lekarska to miejsce, w którym każdy pacjent spotyka się z fachowym podejściem oraz dostosowaniem najefektywniejszych i w najwyższym stopniu optymalnych zabiegów. Wszystko po to, ażeby spotkać się z pełną satysfakcją każdego interesanta. Niemniej jednak zawsze najistotniejsze zostaje zdrowie. Dlatego też próbki wszelkich niepokojących zmian są natychmiast wysyłane do pracowni histopatologii. W obliczu nowoczesnych metod usuwanie pajączków, znamion, brodawek, naczynek czy pieprzyków jest obecnie na wyciągnięcie ręki. Nie pozostawia na dodatek widocznych blizn, nie jest bolesne. Dba się o to, żeby pacjent czuł się stale komfortowo. Dlatego też zadbano o miłą i życzliwą atmosferę. Gabinet odszukają Państwo na terenie Katowic. Więcej informacji można wyszukać na stronie:
Kategoria:

Sklep internetowy niezlaeżnego dystrybutora CaliVita. Kupuj po niższych cenach i wstąp do klubu CaliVita. Szybka wysyłka i pełne zadowolenie. Polecamy takie preparaty jak Paraprotex, Nopalin, AC Zymes, Rhodiolin Beta-karoten, Senior Formula, Lion Kids i wiele innych suplementów.
Kategoria:

CaliVita International jest dynamicznie rozwijającą się korporacją międzynarodową, wywodzącą się z firmy California Fitness®. Celem powołania do życia CaliVita® International była odpowiedź na zmieniające się oczekiwania nowej epoki, przy jednoczesnym wykorzystaniu sprawdzonych doświadczeń, które przez ponad dziesięć lat były realizowane przez California Fitness.
Kategoria:

NZOZ Almadent to gabinet stomatologiczny, w którym robione są zabiegi protetyczne, profilaktyczne i stomatologiczne. W skład personelu stomatologicznego wchodzi pięciu lekarzy stomatologów, którzy zatroszczą się o każdego pacjenta. Gabinet ma podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia i oferuje ciąg różnych zabiegów od wybielania zębów do wstawiania protez. Na niektóre zabiegi dotyczące napełniania, rekonstrukcji oraz uzupełniania protetycznego udostępniana jest 12 miesięczna gwarancja. Punkt czynny jest każdego dnia od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 19:00. Więcej wiadomości na temat gabinetu i jego usług znajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl