Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21863
415
3
65120

Akademia Laurel - kurs wizażu, fryzjerstwa, stylizacji paznokci


 
Opis Międzynarodowa Akademia Estetyki Laurel z siedzibą w Warszawie. Zaprasza na * Kursy Wizażu, * Kursy Fryzjerskie, * Kursy Stylizacji Paznokci oraz szkolenia dla Profesjonalistów! Wieloletnie doświadczenie ! Profesjonalna kadra! Szkolenie grupowe, indywidualne oraz umowy z Urzędami Pracy – realizowane dla osób bezrobotnych lub chcących się przekwalifikować. Noclegi!

 

Słowa kluczowe Akademia   Estetyki   Laurel   kursy   szkolenia   wizaż   fryzjerstwo   manicure   makijaż   make-up   kurs wizażu   kurs fryzjerski   kurs manicure
Url http://www.laurel.edu.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Kursy
Edukacja Nauka > Szkolenia
Data wpisu May 16, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Kursy
GŁÓWNYM ZAŁOŻENIEM naszej działalności jest skuteczne szkolenie przyszłych kierowców tak aby pozytywna opinia o nas była przekazywana dalej do rodziny, znajomych.

CHCEMY UMACNIAĆ naszą pozycję rynkową poprzez WYSOKĄ JAKOŚĆ ŚWIADCZONYCH USŁUG, PARTNERSKIE STOSUNKI Z NASZYMI ADEPTAMI ORAZ INNOWACYJNOŚĆ.

Stworzyliśmy platformę dzięki której kursanci bez BEZ WYCHODZENIA Z DOMU (za pomocą naszej strony www)będą mogli zapisać się na kurs a później również na jazdy. Każdy z naszych uczniów dostanie indywidualne hasło dostępu do tych usług.

NOWOŚCIĄ jest również chęć zbliżenia naszym kursantom ZASAD PONADPROGRAMOWEGO DOSKONALENIA JAZDY ORAZ PRAWIDŁOWEGO REAGOWANIA W SYTUACJACH NIEPRZEWIDZIANYCH.

NASZA KADRA INSTRUKTORSKA to ludzie w różnym wieku, są osoby z 30 letnim stażem w zawodzie instruktora, były egzaminator państwowy, były policjant, osoby udzielające się w motor sporcie. Są też młodzi ambitni i dynamiczni instruktorzy którzy niczym nie ustępują tym doświadczonym.
Kategoria:

COCW Free Time - prowadzimy kursy tańca towarzyskiego dla dorosłych od podstaw, taneczne grupy hobbystyczne, kursy oraz lekcje indywidualne dla przyszłych nowożeńców – Pierwszy Taniec – na weselu. Organizujemy taneczne zajęcia dla dzieci oraz młodzieży przygotowującej się do studniówki. Oferujemy zajęcia typu aerobik, taneczny aerobik, fitness.

kursy tańca Rzeszów, taniec Rzeszów, pierwszy taniec Rzeszów, lekcje indywidualne, szkoła tańca Rzeszów, nauka tańca Rzeszów, kursy salsy Rzeszów, taniec towarzyski, salsa Rzeszów, aerobik Rzeszów, fitness Rzeszów
Kategoria:

Naszym hasłem przewodnim jest „Uskrzydlamy marzenia”. Jesteśmy klubem, w którym każdy może podjąć się nauki latania samolotem. Do dyspozycji mamy samoloty ultralekkie. Są one przede wszystkim bezpiecznymi środkami transportu, są bezpieczne oraz proste w prowadzeniu. Prowadzimy szereg kursów – w tym kurs pilotażu –oraz różnego rodzaju szkoleń. Ponadto pozwalamy uzyskać uprawnienia do holowania szybowców. Aeroteka to przede wszystkim entuzjaści lotnictwa amatorskiego. Oferujemy wypożyczalnię samolotów ((m.in.: CTSW SP-SYKI, CTSW D-MFMK, CTLS D-MAKT), również syndykat (współwłasność) oraz sprzedaż najlepszych maszyn. Oferujemy również charter z pilotem – jest to najem samolotu z pilotem. Oferujemy lot nad Warszawą oraz loty widokowe dla uczniów.
Kategoria:

Witamy na stronie internetowej naszej firmy. Zajmujemy się doradztwem i wdrażaniem nowych metod nauczania przy pomocy e-learningu. Żeby otrzymywać powiadomienia o nowościach z e-learningu, jak i również informacje o przeróżnych promocjach, trzeba zapisać się do naszego newslettera. Strefa Demo da ci możliwość na sprawdzenie naszych rozwiązań. Dowiedz się jak najwięcej o e-learningu, zajrzyj na naszą stronę internetową i zobacz naszą ofertę. Nie zmarnuj swojej szansy i skontaktuj się z nami za pomocą e-maila. Serdecznie zapraszamy.
Kategoria:

Poszukujesz dobrej jakości wkrętów? Chcesz zaopatrzyć swój sklep w produkty o sprawdzonej marce, dostępne w wielu modelach? Jeśli tak, pomożemy ci to uczynić. Firma Baltic Fasteners zajmuje się od wielu lat produkcją wkrętów. Dzięki temu mogła osiągnąć wysokie pozycje na rynku, ciesząc się opinią sprawdzonego i godnego zaufania dostawcy. W ofercie odnajdziemy zarówno wkręty do drewna, wkręty do blachy i dziesiątki innych wkrętów, z których wszystkie spełniają rygorystyczne kryteria jakościowe i wytrzymałościowe.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl