Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21137
415
8
64997

Akademia Laurel - kurs wizażu, fryzjerstwa, stylizacji paznokci


 
Opis Międzynarodowa Akademia Estetyki Laurel z siedzibą w Warszawie. Zaprasza na * Kursy Wizażu, * Kursy Fryzjerskie, * Kursy Stylizacji Paznokci oraz szkolenia dla Profesjonalistów! Wieloletnie doświadczenie ! Profesjonalna kadra! Szkolenie grupowe, indywidualne oraz umowy z Urzędami Pracy – realizowane dla osób bezrobotnych lub chcących się przekwalifikować. Noclegi!

 

Słowa kluczowe Akademia   Estetyki   Laurel   kursy   szkolenia   wizaż   fryzjerstwo   manicure   makijaż   make-up   kurs wizażu   kurs fryzjerski   kurs manicure
Url http://www.laurel.edu.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Kursy
Edukacja Nauka > Szkolenia
Data wpisu May 16, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Kursy
Strona OSK Automaniak dla wszystkich, których interesuje nauka jazdy Poznań we wszystkich wariantach. Oferujemy dogodne metody płatności a także unikatowe harmonogramy nauki dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych kursantów. Serdecznie zapraszamy na witrynę.
Kategoria:

Podczas rocznych kursów nasi studenci poznają techniki rysunkowe, malarskie potrzebne do wykonania rysunków na papierze. Dla szczególnie uzdolnionych oraz zainteresowanych studiami na Akademii Sztuk Pięknych i innych uczelniach artystycznych prowadzimy zajęcia z malarstwa sztalugowego, akrylami, akwarelą i rysunki węglem na większych formatach. Pozwala to przygotować teczkę prac i przygotowuje do egzaminu.
Kategoria:

W dzisiejszych czasach praktycznie pokaźna większość pracodawców domaga się poświadczenia jakim jest świadectwo kwalifikacji. Jego brak raczej niweluje nasze szanse, już od samego początku. Na dobitkę ze względu na niemałą ilość chętnych na określone stanowisko, potrzebny jest każdy możliwy dokument. Na dodatek należy ciągle się szkolić, osiągać nowe kwalifikacje. Prawdą jest to, że absolutnie nie należy stać w miejscu.
Kategoria:

Strona szkoły Rekin oferującej kursy z zakresu nauki pływania oraz jazdy na nartach i snowboardzie. Zajęcia są skierowane do wszystkich grup wiekowych: dzieci, młodzieży i dorosłych. Kursy prowadzą profesjonalni i doświadczeni instruktorzy. Lekcje odbywają się na krakowskich pływalniach a nauka jazdy na sprzętach zimowych na cotygodniowych wyjazdach.
Kategoria:

Tym wszystkim, którzy pragną zdobyć prawo jazdy we Wrocławiu, polecamy ośrodek szkolenia kierowców Koszela. Gwarantujemy naszym kursantom pełen pakiet usług oraz darmowe materiały szkoleniowe. Szkolenia teoretyczne odbywają się w naszych nowoczesnych salach wykładowych, ale można zdecydować się też na naukę przez Internet. Pozwala to zaoszczędzić czas i uczyć się w dogodnych dla siebie porach. Rozporządzamy placem manewrowym, na którym prowadzone są wszystkie ćwiczenia, które mogą pojawić się w trakcie egzaminu. Mamy odpowiednie akredytacje oraz pozwolenia na prowadzenie działalności. O ile chciałbyś zapoznać się ze szczegółami, zerknij na stronę internetową.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl