Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
92
64952

Akademia Laurel - kurs wizażu, fryzjerstwa, stylizacji paznokci


 
Opis Międzynarodowa Akademia Estetyki Laurel z siedzibą w Warszawie. Zaprasza na * Kursy Wizażu, * Kursy Fryzjerskie, * Kursy Stylizacji Paznokci oraz szkolenia dla Profesjonalistów! Wieloletnie doświadczenie ! Profesjonalna kadra! Szkolenie grupowe, indywidualne oraz umowy z Urzędami Pracy – realizowane dla osób bezrobotnych lub chcących się przekwalifikować. Noclegi!

 

Słowa kluczowe Akademia   Estetyki   Laurel   kursy   szkolenia   wizaż   fryzjerstwo   manicure   makijaż   make-up   kurs wizażu   kurs fryzjerski   kurs manicure
Url http://www.laurel.edu.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Kursy
Edukacja Nauka > Szkolenia
Data wpisu May 16, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Kursy
Ogólnopolski Wortal - Ochrony ppoż - Skarbnica wiedzy na temat ochrony przeciwpożarowej. Stworzony w celu ułatwić dostęp do wiedzy z tej zagmatwanej tematyki. W praktyce prowadzony do rzeczoznawców bezpieczeństwa przeciwpożarowego ale wszyscy zainteresowani tą tematyką coś dla siebie znajdą. Poruszane będą tematy interpretacji przepisów ppoż, trudnych sformowań z zakresu ochrony ppoż, interesujących informacji i innych kwestii w zależności od pomysłów autorów. Ochrona ppoż to wybitnie duża tematyka więc nie braknie inicjatyw. Z małej strony internetowej z czasem powinien powstać ogólnopolski portal ochrony ppoż.
Kategoria:

Zapraszamy Państwa na profesjonalne seminaria dla stylistów, fryzjerów, kosmetyczek, gabinetów oraz pasjonatów. TEMATY SEMINARIÓW:analiza kolorystyczna, modelaż i analiza proporcji, analiza składu chemicznego kosmetyków kolorowych i pielęgnacyjnych, kompleksowe szkolenia dla gabinetów kosmetycznych.
Kategoria:

Szkoła Nauki Jazdy MONZA jest nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się na rynku firmą z branży nauki jazdy. Osk Monza jest nastawiona głównie na pełną satysfakcje i zadowolenie naszych kursantów z odbytego kursu w naszym ośrodku szkolenia kierowców.
Głównym celem naszej szkoły jazdy jest jak najlepsze przygotowanie kandydatów na kierowców. Kursy teoretyczne i praktyczne prowadzą wykwalifikowani instruktorzy z uprawnieniami popartymi wieloletnią praktyką zawodową. Szkolenia odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze.
Ośrodek wyposażony jest we wszystkie pomoce naukowe oraz stanowiska komputerowe z aktualną bazą pytań egzaminacyjnych i oprogramowaniem identycznym jak na egzaminie na prawo jazdy.
Zapisy:
ul. Kurhan 5/1, Warszawa
tel. 22 846 09 90, kom. 608 588 681
e-mail: biuro@oskmonza.pl
Kategoria:

Centrum Kształcenia Zawodowego w Oświęcimiu Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach. Nasze placówki, w których odbywają się kursy i szkolenia są zlokalizowane w centrach miast. Oferujemy kursy przyuczające do wykonywania zawodu, doskonalące, kwalifikacyjne, przygotowujące do uzyskania uprawnień zawodowych oraz dostosowane do potrzeb i zainteresowań naszych klientów. Zajęcia dydaktyczne prowadzone są przez sprawdzoną kadrę trenerów z wieloletnim doświadczeniem, gwarantującym sukcesywne wyposażenie słuchaczy w wiedzę i umiejętności zawodowe.
Kategoria:

Dental Service to ośrodek szkoleniowy, specjalizujący się w kształceniu techników farmacji i stomatologii oraz higienistek i asystentów stomatologicznych. Pierwsze Niepubliczne Studium Medyczne w Szczecinie już od 18 lat pomaga ambitnym ludziom wstąpić na ścieżkę kariery medycznej. Jako że w ciągu naszej działalności daliśmy się poznać jako zawodowcy, kształcący wysokiej klasy ekspertów, współcześnie możemy pochwalić się uprawnieniami szkoły publicznej, zaś nasze certyfikaty i świadectwa są respektowane i mile widziane przez pracodawców. Dysponujemy bogatym zapleczem technicznym oraz wysoko wykwalifikowaną kadrą szkoleniową. Zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl