Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21090
415
10
64995

Agencja Celna AGM logistyka transportowa


 
Opis Agencja celna AGM załatwi wszystkie formalności związane z odprawą celną w Twoim imieniu. Jeżeli prowadzisz firmę zajmującą się obrotem towarowym z krajami znajdującymi się w Unii Europejskiej oraz państwami trzecimi, możesz skorzystać z naszych usług. Sprawnie i profesjonalnie dokonujemy zgłoszeń celnych, pomagamy też w bardziej zawiłych i skomplikowanych problemach z tego zakresu. Chcemy, by towar dotarł do klienta jak najszybciej (pomagamy przy odprawie). Olbrzymie doświadczenie pozwala sprawnie dopełnić wszelkich formalności. Jesteśmy na bieżąco ze zmieniającymi się ustawami i normami prawnymi, a oferta dopasowywana jest indywidualnie do naszych partnerów biznesowych. Klienci objęci są ochroną danych, a czynności wchodzące w nasze usługi pozostają poufne. Zapraszamy do kontaktu osobistego, telefonicznego lub mailowego oraz na naszą stronę internetową.

 

Słowa kluczowe agencja celna   logistyka transportowa   obsługa celna   odprawy celne   intrastat   carnet ATA   carnet TIR   epi
Url http://agencjacelnabialystok.pl/
Kategorie Firmy wg branż > Transport
Firmy wg branż
Data wpisu Mar 12, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Transport
Przedsiębiorstwo Wandex oferuje usługi transportowe i spedycyjne na ternie województwa pomorskiego. Oferta firmy to przeprowadzki do 5 ton, przy użyciu samochodu ciężarowego MAN 8.163, który jest wyposażony w windę samo załadowczą. Ponadto firma posiada w swej ofercie usługi transportu paletowego i drobnicowego na ternie województwa pomorskiego i trójmiasta czyli gdańska, Gdyni i Sopotu.
Kategoria:

Mamy zaszczyt przedłożyć Państwu ofertę usług transportowych naszej firmy. Realizujemy każdy rodzaj transportu autokarowego:
* transfery lotniskowe
* wynajem autokarów
* wyjazdy firmowe
* spotkania biznesowe
* wycieczki szkolne
* wycieczki objazdowe
* wyjazdy narciarskie
* obsługa konferencji, koncertów
* przejazdy wahadłowe
* regularne przejazdy liniowe
Przygotowując ofertę uwzględniamy wszelkie wymagania stawiane przez zleceniodawców, ich życzenia oraz możliwości finansowe. Wspólnie z klientem wybieramy najodpowiedniejszy wariant współpracy.
Kategoria:

Paczki międzynarodowe do i z wszystkich krajów europejskich, oraz państw poza Unią Europejską. Wygodny sposób zamawiania, on-line. Dodatkowe opcje jak potwierdzenie odbioru paczki, COD, monitorowanie paczki. Transport od drzwi do drzwi, lotniczy gdy pilna wysyłka lub ekonomiczny drogowy. Tylko zaufani Partnerzy, wysoka jakość usług, rzetelność i terminowość. Ceny niższe nawet o 90 % niż bezpośrednio u przewoźników.
Kategoria:

Zlokalizowane w Koszęcinie k. Lublińca przedsiębiorstwo B & J Krawczyk proponuje kompleksowe usługi transportowe, w kraju oraz za granicą. To rzetelny przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem w przewozach mebli, sprzętu RTV oraz AGD, sprzętów biurowych, instrumentów muzycznych, sejfów, kas pancernych, dzieł sztuki, dokumentów oraz innych rzeczy. Gwarantujemy także fachowy załadunek oraz rozładunek transportowanych towarów i kompleksową obsługę przeprowadzek (łącznie z dowiezieniem kartonów oraz pomoc w demontażu mebli). Przewozy wykonujemy, zgodnie z obowiązującymi przepisami, sprawnymi i bezpiecznymi samochodami o dopuszczalnej macie całkowitej 3,5 t. Do tego posiadamy polisy ubezpieczeniowe przewoźnika, a oprócz tego każdy powierzany nam ładunek ubezpieczamy we własnym zakresie. Więcej dodatkowych informacji można znaleźć na stronie.
Kategoria:

KING-Transport - Przeprowadzki Kraków świadczy specjalistyczne usługi transportowe, transport mebli, przeprowadzki instytucji państwowych. Firma posiada duże doświadczenie w transporcie nie tylko w przypadku przeprowadzek prywatnych mieszkań, ale również w przypadku przeprowadzek biur i firm. Posiadamy odpowiedni sprzęt i zabezpieczenia, ponad to każda nasz a usługa jest ubezpieczona. Świadczymy usługi transportowe na terenie Krakowa, województwa małopolskiego i na terenie całej Polski.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl