Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
84
64952

Agencja Celna AGM logistyka transportowa


 
Opis Agencja celna AGM załatwi wszystkie formalności związane z odprawą celną w Twoim imieniu. Jeżeli prowadzisz firmę zajmującą się obrotem towarowym z krajami znajdującymi się w Unii Europejskiej oraz państwami trzecimi, możesz skorzystać z naszych usług. Sprawnie i profesjonalnie dokonujemy zgłoszeń celnych, pomagamy też w bardziej zawiłych i skomplikowanych problemach z tego zakresu. Chcemy, by towar dotarł do klienta jak najszybciej (pomagamy przy odprawie). Olbrzymie doświadczenie pozwala sprawnie dopełnić wszelkich formalności. Jesteśmy na bieżąco ze zmieniającymi się ustawami i normami prawnymi, a oferta dopasowywana jest indywidualnie do naszych partnerów biznesowych. Klienci objęci są ochroną danych, a czynności wchodzące w nasze usługi pozostają poufne. Zapraszamy do kontaktu osobistego, telefonicznego lub mailowego oraz na naszą stronę internetową.

 

Słowa kluczowe agencja celna   logistyka transportowa   obsługa celna   odprawy celne   intrastat   carnet ATA   carnet TIR   epi
Url http://agencjacelnabialystok.pl/
Kategorie Firmy wg branż > Transport
Firmy wg branż
Data wpisu Mar 12, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Transport
Konbrud to doceniana przez klientów firma zajmująca się usługami transportowymi oraz wywozem odpadów. Prowadzimy aktywność nieprzerwanie od 1987 roku. Świadczymy swoje usługi na terenie Trójmiasta oraz okolic. Oferujemy wywóz odpadów poprodukcyjnych, śmieci komunalnych oraz poremontowych. Dysponujemy kontenerami o rozmaitych kubaturach oraz specjalnymi workami. Wypożyczamy także zsypy budowlane stworzone z polietylenu odpornego na uszkodzenia. Odróżniają się one prostym montażem oraz możliwością dostosowania do wysokości budynku. Gwarantujemy rzetelne przeprowadzenie każdego zlecenia klienta. By dowiedzieć się więcej, popatrz na naszą stronę internetową.
Kategoria:

Przeprowadzki Kraków oferują usługi pakowania i transportu dobytku z największą dbałością podczas przenoszenia się z jednego miejsca w drugie. Jeżeli czeka już na ciebie nowe mieszkanie lub dom i zastanawiasz się jak przewieźć do niego swoje cenne meble oraz wszystkie rzeczy zgromadzone w obecnym domu, zadzwoń do przeprowadzki Kraków i zleć zadanie zawodowcom.
Kategoria:

Kompleksowe usługi pogrzebowe.Zakład Usług Pogrzebowych Omega z Wrocławiu oferuje pomoc w zakresie transportu zwłok, pochówku zmarłych (Wrocław - cmentarze Osobowice i Grabiszyn) oraz kremacji i ekshumacji. Pełna dokumentacja i profesjonalizm. Sprzedaż trumien, tabliczek, krzyży oraz grobowce. Pomoc przy pogrzebach. Międzynarodowy transport.
Kategoria:

Witamy wszystkich zainteresowanych klientów naszą witryną i usługami.
Firma ABC Transport Przeprowadzki powstała w 1988 roku, przekształcając się z transportu towarowego w specjalizację transportu, mebli i przeprowadzek: mieszkań, biur instytucji, przedsiębiorstw prywatnych i państwowych.
Nasza firma ugruntowała się na wysokiej pozycji na rynku usług transportowych i przeprowadzek.Najwięcej usług transport i przeprowadzki wykonujemy z rekomendacji tych firm i instytucji,którym wykonywaliśmy wcześniej nasze usługi.
W pakiecie naszych usług mieści się kompleksowa organizacja przeprowadzek biur, magazynów oraz mieszkań prywatnych.
Organizujemy także przeprowadzki międzynarodowe.
Ponosimy odpowiedzialność za powierzone nam mienie.
Posiadamy materiały i sprzęt stosowane do pakowania i zabezpieczania. Posiadamy własną bazę transportową.
Jesteśmy otwarci na różne negocjacje.
Firma ABC Przeprowadzki Kraków Transport wykonuje usługi całodobowo.
Przy wykonywaniu przeprowadzki lub transportu przyświecają nam trzy zasady: sprawnie, solidnie i szybko.
Skorzystaj z naszych usług.
Nasza firma przynosi szczęście.
Studentom i emerytom przeprowadzkę wykonamy na raty.
Dokładny opis i referencje naszej firmy w zakładkach;o firmie i usługach.
Zapraszamy.
Kategoria:

Speed-trans firma transportowa - transport Warszawa, woj mazowieckie. Oferty na Samochodowy transport towarowy - specjalizacja firmy to szybki transport krajowy. Wybierz u nas korzystne ceny - zobacz więcej na stronie, click i wybierz nas. W naszej ofercie spedycja krajowa i usługi transportowe. Profesjonalone usługi transportowe dla firm, przewóz towarów i ładunków - transport Warszawa.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl