Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21377
415
29
65028

Agencja Celna AGM logistyka transportowa


 
Opis Agencja celna AGM załatwi wszystkie formalności związane z odprawą celną w Twoim imieniu. Jeżeli prowadzisz firmę zajmującą się obrotem towarowym z krajami znajdującymi się w Unii Europejskiej oraz państwami trzecimi, możesz skorzystać z naszych usług. Sprawnie i profesjonalnie dokonujemy zgłoszeń celnych, pomagamy też w bardziej zawiłych i skomplikowanych problemach z tego zakresu. Chcemy, by towar dotarł do klienta jak najszybciej (pomagamy przy odprawie). Olbrzymie doświadczenie pozwala sprawnie dopełnić wszelkich formalności. Jesteśmy na bieżąco ze zmieniającymi się ustawami i normami prawnymi, a oferta dopasowywana jest indywidualnie do naszych partnerów biznesowych. Klienci objęci są ochroną danych, a czynności wchodzące w nasze usługi pozostają poufne. Zapraszamy do kontaktu osobistego, telefonicznego lub mailowego oraz na naszą stronę internetową.

 

Słowa kluczowe agencja celna   logistyka transportowa   obsługa celna   odprawy celne   intrastat   carnet ATA   carnet TIR   epi
Url http://agencjacelnabialystok.pl/
Kategorie Firmy wg branż > Transport
Firmy wg branż
Data wpisu Mar 12, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Transport
Serwis agencji Makro Service oferującej transport drogowy, lotniczy oraz morski dla firm i klientów prywatnych. W ofercie mamy szereg nadprogramowych usług, tj. import, eksport, asystę przy przeprowadzkach lub też ułatwienie współpracy z agencjami celnymi.
Kategoria:

Jeżeli parkować to jedynie w bezpiecznym miejscu. Kilkakrotnie dochodziło już do sytuacji, gdzie zarówno drogie, jak również te nieco tańsze samochody, były przedmiotem dewastacji. Bez wątpienia do takich sytuacji nie dojdzie w strzeżonym miejscu, które posiada odpowiednie zabezpieczenia. Takim miejscem jest parking pyrzowice, który świadczy własne usługi dla wszystkich. Parking lotnisko działa całą dobę przez cały rok, zatem nabywcy mogą z niego korzystać o każdej godzinie dnia i nocy. Zmęczenie podróżą lub wszyscy ludzie, którzy muszą na dalszą eskapadę poczekać, mogą skorzystać z oferty noclegowej. Noclegi Pyrzowice są bowiem dostępne zarówno dla klientów parkingu, jak również dla tych niezmotoryzowanych.
Kategoria:

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przedsiębiorstwo JMR Trans z miejscowości Kikoły. Specjalizujemy się w realizowaniu wszelakich usług maszynami budowlanymi. Wybieramy marki wiodące na rynku i cieszące się ogólnoświatowym uznaniem żeby zapewnić różnorodność maszyn jak również najlepszą postać. Oferujemy kruszenie, transport, wynajem maszyn i sprzedaż kruszywa. Nasi pracownicy to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, którzy służą kompetentnym doradztwem i pomocą w czasie wyboru najlepszego dla Państwa rozwiązania. O naszej niezawodności poświadczają mnogie referencje. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie odnajdą Państwo więcej informacji o firmie.
Kategoria:

Warszawska firma świadcząca usługi przeprowadzek, poleca Klientom skorzystanie ze swojej oferty. Do dyspozycji firm i osób prywatnych pozostaje wykwalifikowany, punktualny i kulturalny zespół pracowników, poruszających się dwoma specjalistycznymi samochodami do przewozu mebli i wieloma mniejszymi pojazdami. Pracownicy solidnie i rzetelnie realizują zlecenia – pakują meble oraz przedmioty w firmowe materiały oraz pojemniki, transportują je i ustawiają, zgodnie z życzeniami Klientów. Wzorowe przeprowadzki zostały docenione przez ponad 10 000 Klientów, w tym: biura, uczelnie (SGGW, UW – Wydział Biologii), szkoły, instytucje, banki, kancelarie i in. Firma szczyci się wieloma referencjami zadowolonych Klientów, wysokimi standardami obsługi i niezawodnością.
Kategoria:

W dzisiejszych czasach bardzo wielu ludzi podejmuje decyzję o wyjeździe poza granice Polski, zwłaszcza do któregoś z krajów europejskich. Sporym kłopotem dla takich osób bywa wyszukanie odpowiedniego przewoźnika, dzięki któremu szybko i bezpiecznie dostaną się do wybranego kraju. Strona ta przedstawi Państwu fantastyczną ofertę usług transportowych do trzech państw, a mianowicie do Niemiec, Holandii i Belgii. Oprócz transportu osób nasza firma umożliwia Państwu także dostarczenie paczki lub innego rodzaju przesyłki do bliskiej osoby. Korzystając z naszej strony klienci mogą sprawdzić, z jakich miejscowości wyjeżdżamy oraz w jakich dniach.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl