Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21528
415
29
65046

AGB RECYKLING recykling Bielsk podlaski


 
Opis Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy AGB Recykling, której siedziba mieści się w Bielsku Podlaskim. Świadczymy nasze usługi od 2007 roku na terenie całego województwa podlaskiego. Zajmujemy się skupem oraz odbiorem odpadów z tworzyw sztucznych, przetwórstwem, kruszeniem, mieleniem i granulowaniem tworzyw sztucznych jak również skupem folii, makulatury, skrzynek, zlepów, beczek, baniaków, kanistrów, plastikowych zakrętek, mebli ogrodowych, rur, butelek oraz odpadów poprodukcyjnych. Posiadamy niezbędne zezwolenia i własną flotę transportową. Szczegóły dostępne na naszej stronie internetowej.

 

Słowa kluczowe recykling Bielsk podlaski   przetwarzanie odpadów Bielsk podlaski   skup odpadów Bielsk podlaski   odbiór odpadów Bielsk podlaski   przetwórstwo surowców wtórnych   kruszenie tworzyw sztucznych Bielsk podlaski   mielenie tworzyw sztucznych Bielsk podlaski
Url http://www.recyklingskup.podlasie.pl
Kategorie Firmy wg branż
Data wpisu Nov 6, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż
1Zapraszamy Państwa do poznania się z ofertą przygotowaną przez Zakład galwanizacyjny Lemański. Nasza firma zaistniała w 2000 roku w Wągrowcu. Realizujemy cynkowanie z pasywacją żółtą trójwartościową i sześciowartościową oraz błękitną trójwartościową. Przestrzegamy wszystkich obowiązkowych norm oraz zarządzeń. Do pracy wykorzystujemy wyłącznie najwyższej klasy surowce. Wieloletnie doświadczenie pozwala wykonać prace cynkowania obowiązkowo oraz punktualnie. Zatrudniamy w naszej firmie jedynie najlepszych fachowców, aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni. Zapewniamy terminową realizację każdego zamówienia i konkurencyjne ceny. Zapraszamy na stronę internetową, na jakiej opublikowaliśmy pełną ofertę oraz więcej wiadomości o naszym przedsiębiorstwie.
Kategoria:

Jest nam bardzo miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy IMAR, której siedziba znajduje się w Złotoryi w województwie dolnośląskim. Przedsiębiorstwo działa już od 1993 roku a specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości naszywek, breloków, wszywek, przywieszek oraz innych. Nasze produkty wykonujemy techniką sitodruku, mikrowtrysku PCV czy tłoczenia prądami wysokiej częstotliwości. Firmie można też zlecić grawerowanie w metalach kolorowych. zapewniamy perfekcyjne wykonanie, najwyższą trwałość oraz atrakcyjne ceny naszych wyrobów. Więcej informacji dostępnych jest na stronie.
Kategoria:

Banery reklamowe, folie samoprzylepne, także folie okienne i oklejanie pojazdów, fototapety i oraz poligrafia reklamowa to tylko niektóre propozycje jakie posiada w swojej ofercie Drukarnia VERDE DRUK z Łodzi. Specjalizujemy się w druku cyfrowym, wielkoformatowym i offsetowym. Zajmujemy się kompleksową obsługą, dysponując studiem graficznym dzięki czemu nasi klienci mogą na miejscu skonsultować swoje projekty z wykwalifikowanym grafikiem. Obsługujemy klientów z całej Polski, a zamówienia wysyłamy w ciągu 24 godzin od realizacji. W kwestii szczegółów zapraszamy na naszą stronę oraz do kontaktu telefonicznego.
Kategoria:

Opracowywanie oceny zagrożenia wybuchem, dokumentacji projektowej, ekspertyz, pomiarów bądź wykonawstwa w zakresie m. in. oświetlenia awaryjnego, hydrantów wewnętrznych, zewnętrznych itp. stanowi ofertę Projektu POŻ w Łambinowicach. Firma wyspecjalizowała się w zabezpieczeniach przeciwpożarowych w budownictwie, świadcząc całościową obsługę obiektów pod względem ochrony i zaopatrzenia PPOŻ. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, gdzie prezentujemy nasze realizacje. Pozostajemy do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania - zapraszamy!
Kategoria:

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Okręgowego menadżera sprzedaży przedsiębiorstwa Avon. Irena Ferenc zajmuje się pozyskiwaniem nowych pracowników oraz koordynacją pracy Konsultantek i Liderów sprzedaży z Konina i pobliskich miejscowości. W zakresie usług znajduje się również sprzedaż bezpośrednia kosmetyków, a także organizowanie spotkań integracyjnych, konferencji sprzedażowych i profesjonalnych szkoleń branżowych. W trakcie organizowanych szkoleń, można zapoznać się z najświeższymi trendami w kosmetyce, a także nauczyć jak poprawnie kreować swój wizerunek, jakie metody sprzedażowe są najskuteczniejsze. Współpraca ze światowym liderem w branży kosmetycznej, jakim jest Avon to to również gwarancja rozwoju osobistego i możliwość awansu. Więcej informacji na stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl