Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
23814
415
33
65761

Adwokat Przemysław Kulczycki - Home


 
Opis Kancelaria Adwokacka świadczy pomoc prawną osobom fizycznym i osobom prawnym w zakresie szeroko pojętego prawa cywilnego i handlowego, prawa karnego, a także prawa administracyjnego.
Pomoc prawna świadczona w Kancelarii polega w szczególności na udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu opinii prawnych, opracowywaniu projektów aktów prawnych oraz występowaniu przed Sądami i Urzędami.
W Kancelarii świadczymy pomoc prawną także w języku niemieckim oraz języku angielskim.
Unsere Kanzlei erteilt Ihnen Rechtsberatungen ebenfalls in deutscher und englischer Sprache.
In addition to the Polish language, we provide legal advice in English and German.

 

Słowa kluczowe Adwokat   adwokaci   Legnica   w Legnicy   Jawor   Wrocław   Złotoryja   Lubin   Warszawa   Poznań   prawnik   prawnicy   prawo   karne   sprawy   obrona   cywilne   gospodarcze   administracyjne   autorskie   własność   nieruchomości   w
Url http://adwokat.pl.tl
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Data wpisu Jan 4, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Państwa sprawa, a dokładnie jej rozwiązanie, jest dla naszej kancelarii adwokackiej niemniej ważna, co dla Państwa. Jeśli szukacie doświadczonego, profesjonalnego adwokata z Wrocławia, nasza oferta z pewnością spełni oczekiwania. Z wachlarzem usług, jak i doradztwa, świadczonych przez naszą firmę możecie zapoznać się, odwiedzając naszą stronę www. Zaufało nam szerokie grono usatysfakcjonowanych klientów. Zapraszamy.
Kategoria:

Kancelaria prawna oferuje swoje usługi wszystkim firmom i osobom prywatny oczekującym najwyższej jakości usług prawniczych. Radcowie oraz adwokaci firmy specjalizują się w prawie gospodarczym, administracyjnym oraz cywilnym, zapewniając profesjonalną pomoc. Kancelaria zajmuje się sprawami majątkowymi, reprezentuje klientów przed organami administracji publicznej, pomaga w sprawach windykacyjnych oraz sprawach z zakresu prawa rodzinnego.
Kategoria:

Rozwód to złożony proces, który potrafi się ciągnąć nawet latami, dlatego też w takim przypadku najlepiej mieć osobę, która zajmie się wszystkimi formalnościami związanymi z sprawą rozwodową. Najlepszym rozwiązaniem zdecydowanie będzie wybranie usług profesjonalnego radcy prawnego, który doprowadzi cały rozwód do końca. Zdecydowanie warto postawić na doświadczona kancelarię prawną, w której można znaleźć najlepszych specjalistów.
Kategoria:

Kancelaria Adwokacka dr Mariusz Olężałek specjalizuje się w prawie cywilnym, karnym, rodzinnym i opiekuńczym, spadkowym oraz autorskim. Jej klientami są osoby fizyczne, przedsiębiorstwa oraz partnerzy spółek osobowych czy kapitałowych. Kancelaria zajmuje się reprezentowaniem klienta, prowadzeniem negocjacji, spraw oraz czynności procesowych a także doradztwem, sporządzaniem pism i wniosków i konsultacjami. Swoje usługi świadczy w siedzibie, która mieści się w Łodzi bądź zdalnie. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie bądź skontaktować z kancelarią, wystarczy wejść na stronę internetową.
Kategoria:

Radcy prawni z kancelarii Kołodziejska & Mindykowski służą pomocą w formułowaniu korespondencji z instytucjami państwowymi, oferują ochronę prawną, zastępstwo procesowe, analizę pism, opiniowanie i sporządzanie umów. Specjalizujemy w prawie cywilnym administracyjnym, korporacyjnym, jak również internetowym czy autorskim. Więcej informacji na stronie firmy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl