Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25087
415
4
66168

Adwokat Przemysław Kulczycki - Home


 
Opis Kancelaria Adwokacka świadczy pomoc prawną osobom fizycznym i osobom prawnym w zakresie szeroko pojętego prawa cywilnego i handlowego, prawa karnego, a także prawa administracyjnego.
Pomoc prawna świadczona w Kancelarii polega w szczególności na udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu opinii prawnych, opracowywaniu projektów aktów prawnych oraz występowaniu przed Sądami i Urzędami.
W Kancelarii świadczymy pomoc prawną także w języku niemieckim oraz języku angielskim.
Unsere Kanzlei erteilt Ihnen Rechtsberatungen ebenfalls in deutscher und englischer Sprache.
In addition to the Polish language, we provide legal advice in English and German.

 

Słowa kluczowe Adwokat   adwokaci   Legnica   w Legnicy   Jawor   Wrocław   Złotoryja   Lubin   Warszawa   Poznań   prawnik   prawnicy   prawo   karne   sprawy   obrona   cywilne   gospodarcze   administracyjne   autorskie   własność   nieruchomości   w
Url http://adwokat.pl.tl
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Data wpisu Jan 4, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
obsługa prawna * windykacja * podatki * rejestracja, przejęcia i przekształcenia spółek * spory sądowe gospodarcze, cywilne i karne *prawo budowalane i obrotu nieruchomościami *odszkodowania *prawo rodzinne i spadkowe. Wszechstronne przygotowanie i doświadczenie adwokatów i radców prawnych gwarantuje kompleksową pomoc prawną zarówno przedsiębiorcom jak i osobom fizycznym.
Kategoria:

Kancelaria Adwokacka Łódź. Usługi w zakresie: prawo cywilne: odszkodowania z tytułu wypadków komunikacyjnych, błąd w sztuce lekarskiej, zakażenie żółtaczką, gronkowcem, ochrona dóbr osobistych, polisy posagowe, polisy na życie. Prawo karne: wypadki drogowe, oszustwa ubezpieczeniowe, wyłudzenie odszkodowania. Prawo pracy: wypadki przy pracy. Rozwód, alimenty, podział majątku
Kategoria:

Zależy Ci, by znaleźć adwokat Bydgoszcz zaznajomionego z windykacją należności, dochodzeniem odszkodowań oraz innych tego typu roszczeń? Szukasz kogoś ze specjalizacją prawnik Bydgoszcz, kto będzie reprezentował Cię w procesie karnym? Jeśli tak, oferta adwokatkujawskopomorskie.pl jest skierowana do Ciebie. Zapraszam na stronę internetową, w celu zapoznania się z działalności adwokata i świadczonymi przez niego usługami.
Kategoria:

Prawo jest bardzo trudnym zagadnieniem, jakie trzeba studiować wiele lat, żeby móc je choć fragmentarycznie pojąć. Jeżeli jesteś absolwentem prawa i zamarzyła ci się kancelaria Bydgoszcz to jesteś na najlepszej drodze do osiągnięcia zawodowego celu. Nie jest to proste, ale uda się, jeżeli się w to wgryziesz. Specjalistyczna kancelaria adwokacka Bydgoszcz będzie zrzeszała najlepszych profesjonalistów, którzy gotowi są wziąć wszelkie wyzwanie dla wygrania rozprawy. Prawi jest bardzo trudną branżą, ale na szczęście możemy zawierzyć doskonałym prawnikom, których wielu pracuje w każdym mieście. Zobacz w sieci jak dużo kancelarii ogłasza się na oficjalnych stronach internetowych. Mógłbyś tam znaleźć również opinie podobnych internautów na temat konkretnej kancelarii. Wszystko po to, byś wiedział, jaki prawnik Bydgoszcz jest ekspertem w tej branży. Każdy jest wyjątkowy, ale ty chcesz właśnie najwspanialszego z polecanych adwokatów, bo twoja sprawa jest charakterystyczna i wymaga ścisłej wiedzy oraz doświadczenia.
Kategoria:

Prawo karne gospodarcze, prawo upadłościowe, prawo karne skarbowe, obrona przed upadłością konsumencką, prawo pracy, prawo rodzinne, prawo spółek - poznaj zakres pomocy jaką możesz otrzymać z Kancelarii Prawnej z Warszawy, woj. mazowieckie. Prawnicy, radcy prawni i doradcy finansowi zapraszają do kontaktu. Specjalizacja Kancelarii to obrona przed upadłością - konsumencką, upadłością przedsiębiorcy czy spółki.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl