Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20818
415
5
64966

Adwokat Domek


 
Opis Porady i konsultacje prawne udzielane podczas konferencji z klientem. Zastępstwo procesowe i reprezentacja indywidualna przed sądami i organami administracji. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorstw i innych podmiotów gospodarczych. Obsługa podmiotów gospodarczych obejmuje miedzy innymi kompleksową pomoc prawną, lub doraźne konsultacje indywidualne w zakresie bieżącej działalności przedsiębiorstw, reprezentację przed sądami, przygotowywanie kontraktów i ich opiniowanie i analiza. Pomoc prawna na rzecz klientów indywidualnych obejmuje porady prawne w formie konsultacji osobistych, opiniowania i analiz prawnych, uczestnictwo w negocjacjach, reprezentowanie klientów przed sądami, urzędami i instytucjami.Sporządzanie tekstów umów. Sporządzanie opinii prawnych. Przygotowywanie pism procesowych – pozwów, wniosków, środków zaskarżenia. Udział w negocjacjach w imieniu klienta (umowy, ugody, mediacja w sprawach karnych).

 

Słowa kluczowe adwokat   bydgoszcz   w bydgoszczy   kancelaria   prawna   prawnicza   prawnik   pozew   rozwód
Url http://adwokatdomek.pl
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Data wpisu Feb 9, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Kompetentny i rzetelny prawnik z Katowic zajmuje się prawem rodzinnym i spadkowym. Każdego klienta traktuje indywidualnie, zapewnia dyskrecję i bezpieczeństwo. Świadczone przez nas usługi są na wysokim poziomie. Oferujemy pomoc prawną i reprezentację sądową, a na życzenie klienta także uczestniczymy w mediacjach. Niezawodny adwokat specjalizuje się w rozwodach, podziałach majątku, alimentach.
Kategoria:

Kancelaria Adwokacka, adwokat Darii Dudy świadczy kompleksowe usługi prawne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Kancelaria oferuje profesjonalną reprezentację przed sądami powszechnymi oraz organami administracji publicznej.
Kancelaria adwokacka współpracuje ze specjalistami z dziedzin: notariuszami, komornikami, doradcami podatkowymi, rzeczoznawcami oraz tłumaczami przysięgłymi.
Kancelaria świadczy swoje usługi w sposób profesjonalny i rzetelny, gwarantując jednocześnie indywidualne podejście do każdej sprawy.
Adwokat Daria Duda jest absolwentką Wydziału Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Rzeszowie
Kategoria:

Kobieta i Rozwód to firma oferująca generalne usługi osobom, które przeżywają rozwód. Spółka założona z idei kobiety stawia na profesjonalną obsługę wszystkich klientów, gdzie wyspecjalizowana grupa, która składa się z adwokatów, terapeutów i trenerów personalnych, poradzi każdej osobie potrzebującej pomocy. Każdy interesant traktowany jest osobiście, któremu specjaliści dobierają najbardziej odpowiednie rozwiązanie problemu. Zapraszam do zaznajomienia się z witryną w Internecie firmy Kobieta i Rozwód.
Kategoria:

Kancelaria Adwokacka Jakuba Usielskiego w Kamieniu Pomorskim świadczy usługi z zakresu prawa karnego i cywilnego - sprawy o zapłatę, sprawy o rozwód, alimenty, zachowek, dział spadku, podział majątku. Kancelaria zajmuje się reprezentacją przed sądami i organami ścigania, udzielaniem porad prawnych, sporządzaniem projektów umów, sporządzaniem opinii prawnych.
Kategoria:

Nie od dziś wiadomo, że prawo może być obosiecznym mieczem – z jednej strony pozwala walczyć o swoje, a z drugiej niekiedy stawia nas w ciężkiej sytuacji. Mając jednak dostęp do godnych uwagi usług adwokackich czy radcowskich możemy korzystnie wyjść z niemalże każdego położenia – wystarczy jedynie skontaktować się z fachowcami, którzy na co dzień zajmują się taką problematyką. Sami nie podołamy prawnym kruczkom, ale to nie my przygotowywaliśmy się do tego przez całe życie – od tego są prawnicy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl