Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
50
64950

Adwokat A.Prętczyńska Kancelaria Warszawa


 
Opis Adwokat Agnieszka Prętczyńska świadczy usługi prawne na terenie m.st. Warszawa. Działalność Agnieszka Prętczyńska Kancelaria Adwokacka skupia się na prowadzeniu spraw:
-odszkodowawczych, zwłaszcza o odszkodowania i zadośćuczynienia osobowe, z tytułu szkód komunikacyjnych, za błędy lekarskie i niesłuszne aresztowania;
-karnych,
-gospodarczych, w szczególności umowy pożyczki, leasing, sprawy spółek, zobowiązania.

Adwokat Agnieszka Prętczyńska posiada wieloletnie doświadczenie w prawie odszkodowań, a także kilkuletnie w sprawach karnych.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszki Prętczyńskiej ma swoją siedzibę przy Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawa.

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na stronie www.

 

Słowa kluczowe adwokat warszawa   adwokat warszawa centrum   adwokat odszkodowania   kancelaria adwokacka   adwokat karne
Url http://kancelaria-adwokata.pl
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Data wpisu Nov 14, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Kancelaria świadczy usługi pomocy prawnej na rzecz podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych - prawo cywilne, prawo karne, prawo handlowe, prawo umów, prawo nieruchomości, prawo pracy, prawo administracyjne, prawo własności intelektualnej, prawo spadkowe
Celem Kancelarii jest zapewnienie obsługi prawnej na najwyższym poziomie merytorycznym przy zachowaniu konkurencyjnych warunków finansowych. Dbamy, by usługi świadczone były z zachowaniem najwyższych standardów profesjonalnych i etycznych. Kancelaria świadczy pomoc prawną również w języku angielskim.
Kategoria:

Kancelaria Adwokacka Rzeszów - Adwokat Rzeszów - Marta Bartoń-Szpunar świadczy usługi prawne osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym, w tym m.in. udziela porad prawnych, sporządza pisma procesowe, wydaje opinie prawne, reprezentuje Klientów na całym Podkarpaciu przed sądami wszystkich instancji. Kancelaria Adwokacka ”KANCELARIA24” specjalizuje się z następujących dziedzin prawa:
− prawa cywilnego (ochrona dóbr osobistych, analiza i sporządzanie umów, prawa własności, naruszenia posiadania, odszkodowania za wypadki komunikacyjne, odszkodowania za błędy lekarskie),
− prawa karnego,
− prawa spadkowego,
− prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
− prawa gospodarczego,
− prawa rodzinnego (rozwód, separacja, alimenty, podział majątku),
− prawa spółek,
− prawa budowlanego,
− prawa farmaceutycznego.
Kancelaria zaprasza wszystkich zainteresowanych do kontaktu osobistego w Rzeszowie na Plac Wolności 13 oraz do odwiedzenia strony www.kancelaria24.org.
Kategoria:

adwokat specjalista prawa rodzinnego i cywilnego.kancelaria prowadz ipomoc prawna i doradztwo w sprawach rozwodowych,alimentacyjnych itp.wspolpraca z psychologami rodzinnymi oraz innymi kancelariami na terenie kraju.pomoc w sobotyi niedziele dla osob spoza Szczecina.
Kategoria:

Kancelaria Radcy Prawnego Igora Buczkowskiego to gwarancja uzyskania naprawdę najlepszych rezultatów jeżeli mowa o sprawach prawnych. Wiele lat w zawodzie, szeroki zakres świadczonych usług oraz oczywiście profesjonalizm w każdym calu. To najlepsze informacje powodujące, że warto korzystać z pomocy takiego specjalisty, szczególnie jeżeli poszukuje się doskonałego prawnika na terenie trójmiasta.
Kategoria:

Firma prawna świadczy usługi prawnicze dla przedsiębiorstw i podmiotów indywidualnych. Specjalizujemy się w prawie gospodarczym i prawie pracy, lecz prowadzimy podobnie sprawy z innych dziedzin. Dodatkowo, razem ze stowarzyszoną firmą, prowadzimy konsulting gospodarcze dla firm. Kancelaria zapewnia firmom i instytucjom bezpieczeństwo, jeśli chodzi o obsługę działalności a także wsparcie prawnicze podczas sporów z dostawcami i bankami.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl