Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19996
415
15
64690

Adwokat A.Prętczyńska Kancelaria Warszawa


 
Opis Adwokat Agnieszka Prętczyńska świadczy usługi prawne na terenie m.st. Warszawa. Działalność Agnieszka Prętczyńska Kancelaria Adwokacka skupia się na prowadzeniu spraw:
-odszkodowawczych, zwłaszcza o odszkodowania i zadośćuczynienia osobowe, z tytułu szkód komunikacyjnych, za błędy lekarskie i niesłuszne aresztowania;
-karnych,
-gospodarczych, w szczególności umowy pożyczki, leasing, sprawy spółek, zobowiązania.

Adwokat Agnieszka Prętczyńska posiada wieloletnie doświadczenie w prawie odszkodowań, a także kilkuletnie w sprawach karnych.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszki Prętczyńskiej ma swoją siedzibę przy Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawa.

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na stronie www.

 

Słowa kluczowe adwokat warszawa   adwokat warszawa centrum   adwokat odszkodowania   kancelaria adwokacka   adwokat karne
Url http://kancelaria-adwokata.pl
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Data wpisu Nov 14, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Adwokat Warszawa. Małgorzata Supera. Kancelaria Adwokacka - Warszawa. Doradztwo, reprezentacja przed sądem, prowadzenie spraw dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw. Kancelaria udziela pomocy prawnej, doradztwa, oraz reprezentuje klienta przed sądem. Adwokat Małgorzata Supera specjalizuje się w sprawach o : rozwód, separację, alimenty, władzę rodzicielską.
Kategoria:

Kancelaria Adwokat Marty Arendt trudni się problemami z dziedziny prawa cywilnego, prawa karnego czy nawet prawa gospodarczego. Bogate doświadczenie nabyte w pracy w kancelarii adwokackiej a także współpracy z Klientami pozwala na rzetelne i godne prowadzenie spraw obsługiwanych klientów przed sądami oraz innymi organami, w których obecność profesjonalnego pełnomocnika jest wymagana. Profesjonalne traktowanie powierzanych spraw i problemów przekłada się na należyty poziom oferowanych usług i realizuje niezwykle istotną funkcję społeczną to znaczy pomoc osobom tego potrzebującym.
Kategoria:

obsługa prawna * windykacja * podatki * rejestracja, przejęcia i przekształcenia spółek * spory sądowe gospodarcze, cywilne i karne *prawo budowalane i obrotu nieruchomościami *odszkodowania *prawo rodzinne i spadkowe. Wszechstronne przygotowanie i doświadczenie adwokatów i radców prawnych gwarantuje kompleksową pomoc prawną zarówno przedsiębiorcom jak i osobom fizycznym.
Kategoria:

Świadczymy usługi dla Klientów indywidualnych zarówno polskich jak i zagranicznych. Reprezentujemy strony powodowe jak i pozwane w procesie o stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego. Prowadzimy usługi prawnicze związane z procesem o stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego, w postaci bieżącej obsługi prawnej, udzielania porad prawnych, przygotowywania opinii prawnych, sporządzania skargi powodowej. Prowadzimy doradztwo prawne i ogólne konsultacje. Posiadamy niezbędne uprawnienia do reprezentacji procesowej stron przed sądami kościelnymi.
Kategoria:

Posiadająca dwa biura w Kielcach i Krakowie Kancelaria Prawna Adama Pakulskiego świadczy usługi adwokackie. Działalność naszej kancelarii głównie opiera się na udzielaniu pomocy prawnej w zakresie prawa cywilnego, karnego, administracyjnego, podatkowego, skarbowego oraz handlowego. Prowadzimy obsługę prawną dla przedsiębiorców, różnego rodzaju spółek i osób prywatnych. Sporządzamy projekty pism prawnych i prowadzimy konsultacje w zakresie zawierania różnych kontraktów i umów, a także sporządzamy pozwy, apelacje i pozostałe pisma procesowe. Sporządzamy oprócz tego inne pisma prawnicze, takie jak pozwy oraz apelacje. Staramy się polubownie rozwiązywać wszelkie spory, ale również prowadzimy mediacje i arbitraż. Ponadto reprezentujemy Klientów na różnych etapach postepowania prokuratorskiego oraz w sądzie. Więcej wiadomości na temat kancelarii zamieściliśmy na stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl