Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20349
415
4
64859

Adwokat A.Prętczyńska Kancelaria Warszawa


 
Opis Adwokat Agnieszka Prętczyńska świadczy usługi prawne na terenie m.st. Warszawa. Działalność Agnieszka Prętczyńska Kancelaria Adwokacka skupia się na prowadzeniu spraw:
-odszkodowawczych, zwłaszcza o odszkodowania i zadośćuczynienia osobowe, z tytułu szkód komunikacyjnych, za błędy lekarskie i niesłuszne aresztowania;
-karnych,
-gospodarczych, w szczególności umowy pożyczki, leasing, sprawy spółek, zobowiązania.

Adwokat Agnieszka Prętczyńska posiada wieloletnie doświadczenie w prawie odszkodowań, a także kilkuletnie w sprawach karnych.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszki Prętczyńskiej ma swoją siedzibę przy Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawa.

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na stronie www.

 

Słowa kluczowe adwokat warszawa   adwokat warszawa centrum   adwokat odszkodowania   kancelaria adwokacka   adwokat karne
Url http://kancelaria-adwokata.pl
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Data wpisu Nov 14, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Prawnik bielsko - Pomoc prawna dla firm i osób prywatnych, zastępstwo procesowe w sprawach rodzinnych, gospodarczych i karnych. Porady prawne online rzetelni pracownicy aktywni w branży prawniczej kancelarii prawnych w Bielsku-białej. Wykształceni oraz wykwalifikowani radcy prawni zatrudnieni w kancelariach województwa śląskiego udzielają solidnych porad prawnych, doradzając w różnego rodzaju sprawach firmom natomiast osobom cywilnym, oraz reprezentują swoich klientów w sprawach sądowych. Radca prawny bielsko-biała to najlepsze zaś w największym stopniu skuteczne usługi udzielane każdemu potencjalnemu klientowi.
Prawnik, Radca Prawny, Obsługa prawna, Windykacja - CORPORIS Bielsko-Biała
Doradztwo Prawne, Odszkodowania, windykacja Bielsko-Biała
Prawnik Bielsko, Radca prawny Bielsko-Biała, obsługa prawna, windykacja... Kompleksowa Obsługa Prawna Corporis
Kompleksowa Obsługa Prawna (KOP) Profesjonalne wsparcie prawnicze w Państwa biznesie Corporis Bielsko-Biała
Stała Ochrona Prawna (SOP) wsparcie prawnicze w Państwa biznesie Corporis Bielsko-Biała
Kategoria:

obsługa prawna * windykacja * podatki * rejestracja, przejęcia i przekształcenia spółek * spory sądowe gospodarcze, cywilne i karne *prawo budowalane i obrotu nieruchomościami *odszkodowania *prawo rodzinne i spadkowe. Wszechstronne przygotowanie i doświadczenie adwokatów i radców prawnych gwarantuje kompleksową pomoc prawną zarówno przedsiębiorcom jak i osobom fizycznym.
Kategoria:

Kancelaria Adwokacka zajmuje się obsługą prawną podmiotów gospodarczych, a także klientów indywidualnych.
Specjalizacja Kancelarii Adwokackiej to głównie prawo karne, prawo gospodarcze, prawo nowych technologi.
Kancelaria Adwokacka nastawiona jest na efektywne rozwiązywanie problemów prawnych.Kancelaria Adwokacka pomoże Państwu także w przeprowadzeniu postępowania rozwodowego.
Przygotowanie pism, zastępstwo procesowe, reprezentacja przed Sądem.
Kategoria:

Kancelaria prawna ze Szczecina świadczy pomoc prawną z zakresu prawa karnego, gospodarczego, prawa cywilnego, opiekuńczego. Posiada szeroką ofertę także dla osób prywatnych jak i dla Przedsiębiorców. Honorarium za prowadzenie zagadnienia oraz należności za rady prawne są dostosowane do możliwości klientów. Zachęcamy do odwiedzin naszej kancelarii - znajdujemy się w centrum szczecina, niedaleko dworca pks i pkp. Niedawno wprowadziliśmy także możliwość porad prawny poprzez internet !
Kategoria:

Kancelaria bezzaliczkowo prowadzi szereg postępowań sądowych zmierzających do wyegzekwowania wierzytelności. Pomoc prawna przy dochodzeniu roszczeń jest bezpłatna. Podobnie wszelkie sprawy dotyczące roszczeń odszkodowawczych przeciwko ubezpieczycielom prowadzone są bezzaliczkowo. Serdecznie zapraszamy na stronę internetową tej kancelarii prawnej w Katowicach i prosimy o bezpośredni kontakt z Panią Adwokat Ewą Draga-Buchta.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl