Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22717
415
12
65504

ADWOKACI SJS Kancelaria prawna kraków


 
Opis Wieloletnie doświadczenie, rozległa wiedza i profesjonalne nastawienie to tylko kilka z atutów, którymi dysponuje kancelaria prawna SJS Adwokaci Stępniewska-Janowska Sieniawski. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, zapewniamy szybką i kompetentną odpowiedź prawną. Wspierając swoich Klientów staramy się, aby praca była przede wszystkim dobrze zrealizowana i aby satysfakcja była zawsze po obu stronach. Wszelakie koszty podane są po zaznajomieniu się ze sprawą.

 

Słowa kluczowe Dobry adwokat   Postępowanie sądowe   Prawo korporacyjne   Prawo administracyjne   Prawo rodzinne   Obsługa prawna nieruchomości   Adwokat kraków   Skuteczny adwokat   Dobry adwokat kraków   Adwokat odszkodowania   Kancelaria prawna kraków   Kancelaria prawna nieruchomości   Kan
Url http://sjsadwokaci.pl/
Kategorie Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Data wpisu Feb 6, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Praca w Holandii, Praca Holandia. Job Partner agencja pośrednictwa pracy. Istniejemy od 2002 roku i współpracujemy wyłącznie ze stałymi i sprawdzonymi renomowanymi holenderskimi biurami pracy o kilkudziesięcioletniej tradycji. My stawiamy na najlepszych więc będzie nam bardzo przyjemnie jeśli i Ty Szanowny Kandydacie dołączysz do grona zadowolonych pracowników.Posiadamy zezwolenie Ministerstwa Pracy i Polityki społecznej nr.522 uprawniający nas do pośrednictwa pracy za granicę.Kandydatów do pracy w Holandii uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na naszej stronie. W przypadku gdy będziemy w posiadaniu interesującej Państwa oferty z przyjemnością skontaktujemy się z Państwem i przedstawimy naszą propozycję o warunkach zatrudnienia. Zapraszamy do obejrzenia galerii przedstawiającej naszych pracowników podczas pracy w Holandii. Wszystkie zdjęcia w naszej galerii zostały przywiezione do Polski przez naszych pracowników lub zrobione podczas naszych odwiedzin w zakładach pracy w Holandii. Posiadamy oferty pracy w Holandii zarówno dla fachowców w różnych dziedzinach jak i proste prace w fabrykach, ogrodnictwie i rolnictwie dla osób niewykwalifikowanych. W przypadku zainteresowania ofertami pracy jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00
Tel.343582035 kom.602882946.
Nasz adres:Olesno 46-300 ul. Sądowa 8.
Zapraszamy na naszą stronę
Kategoria:

Jeżeli chcą Państwo wszechstronnej obsługi księgowości bądź doradztwa skarbowego, inspirujemy do zaznajomienia się z całkowitą ofertą usług przeprowadzanych w Biurze Doradcy Podatkowego w Mysłowicach. Zajmujemy się zwłaszcza teraźniejszą obsługą księgową (w formie obsługi ksiąg przychodów i rozchodów czy spraw związanych z kadrami i płacami). Naszą specjalizacją jest planowanie podatkowe, ewidencja podatku VAT i audyt podatkowy. Ponadto sporządzamy sprawozdania i informacje statystyczne oraz reprezentujemy Państwa przed organami podatkowymi. Pomocne szczegóły dotyczące zasad działania Biura Doradcy Podatkowego w Mysłowicach zawarto na stronie internetowej.
Kategoria:

8. Przezorny.org to miejsce dla każdej osoby liczącej się ze swoim bezpieczeństwem w życiu. Na portalu sugerujemy produkty ubezpieczeniowe od przedstawicieli dających korzyści swoim klientom. Przezorny.org doradza w przypadku ubezpieczeń samochodowych, radząc co trzeba robić w przypadku wypadków. Mamy też sugestie na ubezpieczenie mieszkania, czy to w bloku, czy w domu na obrzeżach. Wejdź na naszą stronę – nasze materiały pomogą Ci zaplanować przyszłość.
Kategoria:

Piękna pogoda za oknem, a ty siedzisz w firmie i pracujesz nad kolejnym projektem, bo termin goni. Masz coraz większe problemy z wyrobieniem się w ustalonym z klientem czasie. Nie zwlekaj. Wprowadź w swojej firmie zasady oparte o łańcuch krytyczny i realizuj wszystkie projekty – bez problemu oraz na czas.
Wszystko czego potrzebujesz, aby osiągnąć ten efekt znajdziesz na stronie www.branas.com.pl. Prowadzi ją doświadczony coach, który od wielu lat wspiera przedsiębiorstwa w wprowadzaniu w życie teorii łańcucha krytycznego. Znajdziesz tutaj również informacje na temat teorii ograniczeń oraz wiele innych przydatnych informacji w prowadzeniu przedsiębiorstwa.
Jeśli coś z zamieszczonych materiałów budzi twoje wątpliwości, skontaktuj się z Jackiem Branasem. Odpowie na wszystkie twoje pytania.
Kategoria:

Posiadająca swoja siedzibę w Warszawie Kancelaria Adwokacka Kamil Flatow prowadzi swoje usługi. Zajmujemy się prawem cywilnym - rodzinnym, umów, w tym spółek cywilnych, odszkodowań, nieruchomości, egzekucyjnym, ochronie dóbr osobistych, spadkowym, wypadków przy pracy, błędów w sztuce lekarskiej przed firmami ubezpieczeniowymi. Prawie rodzinnym - separacje, rozwody, podział majątku, alimenty. Sporządzamy opinie i analizy prawne. Wykonujemy doradztwo prawne oraz obsługę prawną podmiotów gospodarczych czy osób prywatnych. Prowadzimy postępowanie upadłościowe i naprawcze. Więcej informacji na stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl