Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
12
65048


 
Opis Firma Aczer to m.in. hurtownia stali oferująca wyroby hutnicze najlepszych producentów krajowych, jak i zagranicznych. Współpracujemy z hutami w całej Europie, dzięki czemu jesteśmy konkurencyjni pod względem cen jak i asortymentu. Naszymi głównymi produktami są blachy trudnościeralne marki Hardox, stosowane w lemieszach, sitach, przesiewaczach, ślizgach i innych elementach podlegających zużyciu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie.

 

Słowa kluczowe hardox   blacha kotłowa   rury   profile   aczer
Url http://www.aczer-stal.pl/
Kategorie Budownictwo > Materiały budowlane
Firmy wg branż > Handel
Kraje Miasta Regiony
Data wpisu Aug 1, 2015
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Materiały budowlane
Oferujemy wysokiej klasy fornirowane drzwi wewnętrzne firmy Dewro. Drzwi w klasycznym wzornictwie, stylowe, jak również w nowoczesnych kształtach produkowane na indywidualne zamówienie! W naszej ofercie znajdziecie Państwo drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne, okna, klamki oraz rolety na każdą kieszeń. Drzwi w klasycznym wzornictwie, jak również w nowoczesnych kształtach.
Kategoria:

Klamki, zawiasy, gałki oraz inne okucia budowlane. Firma Klinke to jeden z największych producentów okuć budowlanych w południowej polsce. Sprawdz naszą ofertą na naszej stronie internetowej. Bagata paleta dostępnych modeli klamek. Serdecznie zapraszmy.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Galeco działa w branży od 1996 roku. Wyspecjalizowaliśmy się w oferowaniu wysokiej klasy systemów rynnowych. Każde proponowane przez nas towary są projektowane oraz produkowane w naszym przedsiębiorstwie. Mamy duży wybór towarów, wytworzonych z różnorodnych surowców. Każde oferowane przez nas produkty cechuje wysoka odporność na czynniki zewnętrzne. Mamy własne biura handlowe, które zlokalizowane są w wielu regionach Polski. Duża część naszych produktów sprzedawana jest na eksport. Zapewniamy terminowość wykonywanych dostaw.
Kategoria:

Limex, Przywidz blisko Gdańsk - pomorskie. Siatki PCV - siatka ogrodzeniowa z drutu zabezpieczonego tworzywem PCV; siatki ocynkowane - z drutów Drumetu i Metalurgii; siatki leśne do ogrodzenia upraw leśnych i zwierząt; słupki ogrodzeniowe, druty, akcesoria do montażu.
Kategoria:

Przedstawiamy Państwu propozycję firmy, uznanej za jedną z dziecięciu firm w Polsce o czołowej kondycji w branży produkcji cementu. To przedsiębiorstwo Dyckerhoff Polska, prowadzone w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Dyckerhoff posiada siedzibę w Sitkówce, koło Kielc. Aktywność wytwórczą firma przewodzi od 1965 roku, kiedy to działała pod nazwa Cementownia Nowiny. Od 1996 roku przedstawiana firma jest częścią Grupy Buzzi Unicem, wiodącego producenta materiałów budowlanych, o ogólnoświatowym zasięgu, którego artykuły znane są na całym świecie. Dyckerhoff Polska absorbuje się fabrykacją wysokiej jakości cementu, betonu towarowego i systemów budowlanych. Posiada współczesny zakład produkcyjny, w którym zarządzanie zachodzi przy pomocy nowoczesnych systemów. Jako producent cementu, przedsiębiorstwo to proponuje klientom wszechstronne rozwiązania w obszarze cementu, oferując przy tym wydajne urządzenia do jego przewozu. Więcej o propozycji, na stronie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl