Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21090
415
8
64995


 
Opis Firma Aczer to m.in. hurtownia stali oferująca wyroby hutnicze najlepszych producentów krajowych, jak i zagranicznych. Współpracujemy z hutami w całej Europie, dzięki czemu jesteśmy konkurencyjni pod względem cen jak i asortymentu. Naszymi głównymi produktami są blachy trudnościeralne marki Hardox, stosowane w lemieszach, sitach, przesiewaczach, ślizgach i innych elementach podlegających zużyciu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie.

 

Słowa kluczowe hardox   blacha kotłowa   rury   profile   aczer
Url http://www.aczer-stal.pl/
Kategorie Budownictwo > Materiały budowlane
Firmy wg branż > Handel
Kraje Miasta Regiony
Data wpisu Aug 1, 2015
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Materiały budowlane
Art Met znamionuje się skrupulatnością i dbałością o najmniejszy szczegół, co stanowi dla Państwa gwarancję odpowiednio zakończonego zlecenia. Przez lata pracy nie zdarzyło nam się otrzymać skargi. Nasi pracownicy stale się edukują i poszerzają swoją wiedzę, nie tylko techniczną, lecz także z zakresu kompleksowej obsługi Klienta. Pracownicy, jacy od lat pracują na pomyślność naszej firmy, to przeważnie inżynierowie, których wiedza poszerzana jest dodatkowo o nowości z zakresu projektowania i poznawania nowych, bardziej wytrzymałych i pięknych części. Naszym zadaniem jest zagwarantowanie najlepszej próby rozwiązań ogrodzeniowych. Więcej szczegółów znajduje się na naszej stronie internetowej, na którą ciepło inwitujemy:
Kategoria:

Nasza Firma specjalizuje się w dystrybucji i produkcji różnego rodzaju mozaik, które są hitem ostatnich lat na rynku dekoracji wnętrz.
To właśnie mozaika szklana cieszy się bardzo dużym uznaniem w tym sezonie. Na uwagę również niewątpliwie zasługuje mozaika ceramiczna, zdobywająca coraz większe zaufanie wśród naszych Klientów.

Sami opracowujemy technologię produkcji mozaik. Posiadamy bogate wzornictwo, które powstało w oparciu o własne projekty, stąd też wzory naszych mozaik chronione są patentami.
W naszej ofercie znajdują się mozaiki, które sprawdzą się w łazienkach, salonach i kuchniach.
Kategoria:

Artykuły metalowe Gdańsk. Sklep internetowy Dźwignia, woj. pomorskie. Sklep metalowy Dźwignia oferuje: artykuły metalowe, śruby, gwoździe, kołki rozporowe, nakrętki, podkładki, blachowkręty, wkręty, nity zrywane, wkładki gwintowe. Kołki i wkręty firm Bufab, Fischer oraz Spax. Zapraszamy po gwoździe i śruby.
Kategoria:

Z pewnością kluczową zaletą, jaką charakteryzuje się ogrodzenie z desek kompozytowych jest fakt, że nie wymaga wykonywania sezonowych zabiegów konserwacyjnych i naprawczych. Nowoczesność, elegancja, wygoda, prosty montaż i trwałość to wyjątkowe właściwości deski kompozytowej. Bez wahania można stwierdzić, że zainwestowanie w ogrodzenie kompozytowe, to doskonały pomysł. Takie ogrodzenie będzie cieszyło oko przez wiele lat.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Alfapanel ma dwudziestoletnie doświadczenie na rynku budowlanym. Specjalizujemy się w proponowaniu systemów opartych o konstrukcje stalowe. W przygotowanej przez nas ofercie klienci odnajdą między innymi blachy trapezowe, płyty warstwowe, płyty izolacyjne i wiele innych interesujących produktów. Nasze usługi mają charakter kompleksowy. Oferujemy kontrahentom sposobność wykonania projektu, zamówienia i przywozu konkretnych materiałów a także wykonania określonych konstrukcji i ich późniejszego serwisowania. Zapewniamy świetną klasę świadczeń.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl