Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
91
64952


 
Opis Firma Aczer to m.in. hurtownia stali oferująca wyroby hutnicze najlepszych producentów krajowych, jak i zagranicznych. Współpracujemy z hutami w całej Europie, dzięki czemu jesteśmy konkurencyjni pod względem cen jak i asortymentu. Naszymi głównymi produktami są blachy trudnościeralne marki Hardox, stosowane w lemieszach, sitach, przesiewaczach, ślizgach i innych elementach podlegających zużyciu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie.

 

Słowa kluczowe hardox   blacha kotłowa   rury   profile   aczer
Url http://www.aczer-stal.pl/
Kategorie Budownictwo > Materiały budowlane
Firmy wg branż > Handel
Kraje Miasta Regiony
Data wpisu Aug 1, 2015
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Materiały budowlane
Anitech - skład materiałów budowlanych. Firma istnieje od 1995 roku i zajmuje się m.in. sprzedażą: cegieł, kostki brukowej, dachów, materiałów wykończeniowych, farb, narzędzi oraz wyposażenia łazienek. Zapraszamy do naszych sklepów w Olsztynie, Kętrzynie czy w Bartoszycach.
Kategoria:

Poszukujesz usług firmy dekarskiej na własną kieszeń? Boisz się zbędnych kosztów za doświadczone porady specjalisty przy wyborze towarów dekarskich? Zerknij, w takim razie na witrynę Dachlux także przekonaj się, że kompleksowe doradztwo to wskazówka do wybudowania solidnego oraz taniego dachu. Jesteśmy nowoczesnym importerem i autoryzowanym przedstawicielem producentów pokryć dachowych. Mamy 15 punktów, gdzie wykwalifikowani doradcy pomagają wybrać należyte towary oraz fachowe ekipy dekarskie, ciesielskie. Gwarantujemy transport zakupionego asortymentu, bezpośrednio na plac budowy. Sporządzamy kosztorysy realizowanych zadań. Zapraszamy na witrynę internetową.
Kategoria:

Artom producent balustrad pomorskie zaprasza do zapoznania się z pełną ofertą. Zachęcamy do skorzystania z nowoczesnych produktów, opartych o najlepsze materiały. Balustrady, ogrodzenia, daszki, a może poręcze wysokiej jakości, wszystko to znajdziecie właśnie w Artom. Decydując się na współprace z Artom możecie mieć pewność, że znajdziecie balustrady balkonowe, balustrady schodowe i wiele wiele więcej. To profesjonalne działania, to przystępne ceny i naturalnie najwyższa jakość wytworzenia
Kategoria:

Arte jest marką płytek ceramicznych produkowanych przez firmę Ceramika Tubądzin, przez te wszystkie lata ten producent płytek wyrobił sobie gruntowną pozycję na rynku. Stosuje się je zazwyczaj jako płytki łazienkowe dzięki czemu możemy spotkać je w wielu luksusowych łazienkach. Płytki ceramiczne Arte dostępne są w bogatej kolorystyce oraz w wielu wzorach, naszymi Klientami są zazwyczaj osoby ceniące sobie indywidualizm.
Kategoria:

ALAMENTTI Sp. z o.o. oferuje Państwu wysokiej jakości i niezwykłej wytrzymałości warstwowe płyty ścienne. Płyty te wytwarzane są w najnowocześniejszej technologii, która umożliwia nie tylko nadanie im ogniotrwałego charakteru, ale także znakomitych parametrów w obszarze tłumienia dźwięków. W asortymencie firmy ALAMENTTI znaleźć można płyty ścienne warstwowe, płyty dachowe z rdzeniem z wełny mineralnej oraz ze styropianu i płyty z okładzinami nierdzewnymi. ALAMENTTI proponuje korzystne warunki dla wszystkich partnerów. Firma posiada przedstawicielstwa w największych polskich miastach i może pochwalić się imponującymi adaptacjami zrealizowanymi z własnych materiałów. Więcej informacji na stronie:
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl