Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21863
415
3
65120


 
Opis Firma Aczer to m.in. hurtownia stali oferująca wyroby hutnicze najlepszych producentów krajowych, jak i zagranicznych. Współpracujemy z hutami w całej Europie, dzięki czemu jesteśmy konkurencyjni pod względem cen jak i asortymentu. Naszymi głównymi produktami są blachy trudnościeralne marki Hardox, stosowane w lemieszach, sitach, przesiewaczach, ślizgach i innych elementach podlegających zużyciu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie.

 

Słowa kluczowe hardox   blacha kotłowa   rury   profile   aczer
Url http://www.aczer-stal.pl/
Kategorie Budownictwo > Materiały budowlane
Firmy wg branż > Handel
Kraje Miasta Regiony
Data wpisu Aug 1, 2015
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Materiały budowlane
Leca Dom ciekawe propozycje dla inwestorów, którzy zdecydowali się na zastosowanie keramzytu. Przy użyciu lekkiego kruszywa ceramicznego można stworzyć wiele nowoczesnych, zdrowych i estetycznych domów jednorodzinnych. Strona zawiera porady techniczne, artykuły, gotowe realizacje oraz filmiki edukacyjne. Badania wykazują, że wytrzymałość keramzytu na miażdżenie jest kilkakrotnie większa niż wytrzymałość innych materiałów izolacyjnych. Dlatego produkt doskonale sprawdza się do ocieplania domów jako alternatywa dla styropianu czy wełny mineralnej.

ul. Krasickiego 9
83-140 Gniew
tel.: 58 772 24 10 (11)
leca@leca.pl
NIP: 593-26-06-867
KRS: 0000668601
http://lecadom.pl/
Kategoria:

Firma LUBAR jest przedsiębiorstwem produkcyjno-handlowymoferującym wszelkiego rodzaju materiały budowlane. Produkujemy oraz dostarczamy certyfikowane (CEBET) prefabrykaty betonowe, takie jak: beton towarowy, stropy, bloczki betonowe, nadproża itp. na terenie całego kraju, flotą kilkudziesięciu samochodów ciężarowych (HDS, wywrotki, skrzyniowe, pompy do betonu, gruszki).
Kategoria:

Producent ogrodzeń, siatki ogrodzeniowej, drutów powlekanych
Kategoria:

Nasza Firma specjalizuje się w dystrybucji i produkcji różnego rodzaju mozaik, które są hitem ostatnich lat na rynku dekoracji wnętrz.
To właśnie mozaika szklana cieszy się bardzo dużym uznaniem w tym sezonie. Na uwagę również niewątpliwie zasługuje mozaika ceramiczna, zdobywająca coraz większe zaufanie wśród naszych Klientów.

Sami opracowujemy technologię produkcji mozaik. Posiadamy bogate wzornictwo, które powstało w oparciu o własne projekty, stąd też wzory naszych mozaik chronione są patentami.
W naszej ofercie znajdują się mozaiki, które sprawdzą się w łazienkach, salonach i kuchniach.
Kategoria:

Mpmetal - Krzeszowice, Małopolska. Producent oferuje wyroby stalowe, gwoździe budowlane, gwoździe skrętne i papowe, druty, siatki pod wylewkę, druty żarzone, pręty. Ponadto w ofercie znajduje się też walcówka. Zapraszamy po druty, gwoździe i pręty.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl