Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21687
415
0
65083

Activ-investment.eu


 
Opis Jeżeli poszukujesz mieszkań z rynku pierwotnego leżących w Krakowie lub Wrocławiu, powinieneś jak najszybciej zaznajomić się z propozycją przedsiębiorstwa Activ Investment. Firma działa na rynku deweloperskim od 1996. Od samego początku swej pracy przedsiębiorstwo działa w sposób dynamiczny, stale inwestując w budowę nowych osiedli. Warto podkreślić, że przedsiębiorstwo Activ Investment otrzymało dotychczas wiele prestiżowych odznaczeń za swą pracę, m.in. Diament Forbesa. Oprócz tego firma ma certyfikat Rzetelna Firma.

 

Słowa kluczowe tanie mieszkania   mieszkania kraków   mieszkania katowice   deweloper   mieszkania wrocław
Url http://www.activ-investment.eu
Kategorie Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Data wpisu Jun 25, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Naszymi atutami są profesjonalizm, kwalifikacje i doświadczenie silnie umotywowanych pracowników. Troska o klienta i rzetelność obsługi to nasze priorytety.

Zapewniamy Państwu kompleksową usługę w zakresie nieruchomości komercyjnych, wyceny nieruchomości, obsługi nowych inwestycji, zarządzania nieruchomościami, a także badania i analizy rynku.
Dysponujemy ogromną bazą nieruchomości biurowych, handlowych oraz magazynowych na sprzedaż lub do wynajęcia, a także bazą klientów deklarujących zamiar kupna lub najmu.
Kategoria:

Centrum Logistyczne Tranasbud - hale i biura, magazyn warszawa i inne miasta. Nieruchomości magazynowe, też hala produkcyjna, suwnica, magazyny ogrzewane, magazyn z biurem. Wynajem nieruchomości Warszawa i inne miasta - na stronie opis nieruchomości, magazynów oraz hal.
Kategoria:

Gdzie zainwestować w czasach kryzysu i niskich cen nieruchomości na świecie? Nawet Donald Trump wymieniał w ostatnim wywiadzie Hiszpanię i USA, jako najlepsze miejsca do inwestycji w nieruchomości na świecie. Polscy inwestorzy też zaczynają mieć dość polskich, absurdalnych cen nieruchomości i ich inteligentny wzrok sięga poza Polskę. Takim idealnym krajem na inwestycje jest Hiszpania. Tutaj działa od paru lat biuro nieruchomości IBERMAXX, wyspecjalizowane w nieruchomościach na pięknej Costa Blanca. Sprawdź oferty nieruchomości z Alicante, Torrevieja, Guardamar del Segura i Orihuela Costa. Wspaniałe wille w Albir, Moraira i apartamenty w Benidorm. Doskonałe miejsca w inwestycję w dom na plaży. Consulting i doradztwo inwestycyjne.
Kategoria:

BHN CHATA to agencja nieruchomości działająca na rynku nieruchomości we Wrocławiu i okolicach.Oferta firmy obejmuje pośrednictwo:sprzedaż i wynajem nieruchomości, lokale do wynajęcia,tanie mieszkania do wynajęcia, działki budowlane. Doradztwo nieruchomości,najlepsze ceny domów i mieszkań.
Kategoria:

W Warszawie zlokalizowana jest siedziba pierwszorzędnej firmy BB NIERUCHOMOŚCI, podejmującej się świadczenia ciągu profesjonalnych usług dotyczących przede wszystkim działalności deweloperskiej. Mogą nam Państwo zlecić nie tylko profesjonalne planowanie oraz dozór budowlany, lecz również różnego typu pośrednictwo, poradnictwo, a nawet sporządzanie specjalistycznych wycen. Nasz team tworzą tylko wysoko obeznani profesjonaliści z długoletnim rozeznaniem w branży. Współpraca z nami stanowi pewność niezawodności, trwałości i sfinalizowania wszelakiego rodzaju prac w wyznaczonym terminie. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej BB NIERUCHOMOŚCI.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl