Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20397
415
9
64903

A. GRZYBCZYK K. JONDERKO notariusze rybnik


 
Opis Poszukujesz notariusza w Rybniku? Prezentujemy Kancelarię Notarialną Adam Grzybczyk, Katarzyna Jonderko - notariusze Spółka Partnerska. Przy realizowaniu czynności notarialnych notariusz czuwa nad należytym zabezpieczeniem praw i sprawiedliwych interesów Stron oraz innych osób, dla których czynność ta może powodować skutki prawne. Czynności notarialnych notariusz dokonuje w kancelarii notarialnej. Może być dokonana także w innym miejscu, jeśli przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności. Kancelaria pracuje od poniedziałku do piątku. Po wcześniejszym uzgodnieniu realizacja czynności notarialnych, może nastąpić także w innych dniach oraz godzinach. Więcej na stronie internetowej.

 

Słowa kluczowe wyciągi dokumentów   czeki   kancelaria notarialna rybnik   dokumenty notarialne
Url http://grzybczyk-jonderko-notariusze.pl
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Notariusz
Prawo Społeczeństwo > Prawo
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Data wpisu Jan 21, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Notariusz
Zlokalizowana w stolicy Małopolski Kancelaria notarialna Ewy Knuplerz oferuje wszelkiego rodzaju czynności notarialne. Mamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie a także ogromny zakres wiedzy, który gwarantuje odpowiednie wykonanie wszystkich czynności prawnych. Współpracujemy z adwokatami, którzy mogą pomóc klientom w trudniejszych sprawach. Obsługujemy klientów z Krakowa oraz sąsiednich miejscowości. Pracują u nas wykwalifikowani radcy, którzy zapewniają obsługę klienta na właściwym poziomie. Dopasowujemy terminy wizyt interesantów do indywidualnych możliwości.
Kategoria:

Kancelaria Notarialna Anny Smal-Rajcy, która znajduje się Nowym Sączu, wykonuje pełen zakres czynności notarialnych. Oczywiście, sporządzane są tu różne typy aktów notarialnych, takie jak umowy sprzedaży, zamiany i darowizny nieruchomości czy też własności lokali, majątkowe umowy małżeńskie, umowy spółek i pomiędzy spółkami i pozostałymi podmiotami prawnymi, pełnomocnictwa, testamenty, odpisy oraz wypisy oraz akty poświadczenia dziedziczenia. W dodatku można tu potwierdzić zgodność kopii z oryginałem dokumentu, wpisy i odpisy dokumentów, można poświadczyć własnoręczność podpisów i daty pozostawania osób przy życiu i w określonym miejscu. Notariusz spisuje protokoły na zebraniach i zgromadzeniach spółek, wspólnot oraz innych podmiotów prawnych oraz w trakcie otwierania testamentów. Istnieje możliwość złożenia pieniędzy albo papierów wartościowych do depozytu. Szczegóły na stronie.
Kategoria:

Kancelaria notarialna Mariusza Bukowskiego mieści się w Rudzie Śląskiej. Notariusz przyjmuje klientów z Rudy Śląskiej, Bytomia, Zabrza oraz okolic, od poniedziałku do piątku. Szykuje akty notarialne i poświadczenia. Sporządza oświadczenia również przygotowuje protokoły. Prócz tego tworzy akty dziedziczenia i dokumenty poświadczenia dziedziczenia. Wykonuje wyciągi dokumentów, wypisy również odpisy. Notariusz tworzy też na żądanie stron projekty oświadczeń, aktów również innych dokumentów. W Kancelarii notarialnej przyjmowane są na przechowanie dokumenty, papiery wartościowe oraz pieniądze. Więcej wiadomości jest stronie internetowej.
Kategoria:

W Krakowie znajduje się Kancelaria Notarialna Notariusza Romany Gruskoś, jaka zaprasza wszystkich do zapoznania się z jej działalnością. Kancelaria Notarialna prowadzona jest przez doświadczonego notariusza a dodatkowo w Kancelarii znajduje się asesor notarialny, aplikanci notarialni i pracownik kancelaryjny. Wykwalifikowane i rzetelne osoby służą profesjonalną pomocą dla klientów. Przy sporządzaniu szeregu czynności notarialnych, jakich szczegółowy katalog wymienia ustawa Prawo o Notariacie, Notariusz Romana Gruskoś stoi na straży ich prawidłowości, zgodności z prawem a także zapewnieniu poszanowania i zabezpieczenia interesów wszystkich stron dokonywanych czynności. Zapraszamy na stronę:
Kategoria:

Jeżeli jesteście Państwo na etapie sprzedaży nieruchomości, chcecie to zrobić, ale nie bardzo wiecie jak się do tego zabrać, zapraszamy do nas. Jesteśmy Kancelarią Notarialną z Krakowa, w której aktywność prowadzą notariusze R. Ludźmierski i A. Bochenek - Perek. To Kancelaria, jaka już od 1992 roku trudni się wykonywaniem wszelakich czynności powierzonych prawem notariuszowi a jedną z nich jest sporządzenie umowy sprzedaży nieruchomości. Kancelaria zapewnia klientom rzetelne informacje oraz profesjonalną obsługę. Wykwalifikowana kadra pracownicza poinformuje o potrzebnych dokumentach, wyliczy każde opłaty powiązane z tą czynnością notarialną. Szczegółowy zakres czynności notarialnych a także kalkulator opłat znajdziecie na stronie:
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl