Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20827
415
11
64967

A. GRZYBCZYK K. JONDERKO notariusze rybnik


 
Opis Poszukujesz notariusza w Rybniku? Prezentujemy Kancelarię Notarialną Adam Grzybczyk, Katarzyna Jonderko - notariusze Spółka Partnerska. Przy realizowaniu czynności notarialnych notariusz czuwa nad należytym zabezpieczeniem praw i sprawiedliwych interesów Stron oraz innych osób, dla których czynność ta może powodować skutki prawne. Czynności notarialnych notariusz dokonuje w kancelarii notarialnej. Może być dokonana także w innym miejscu, jeśli przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności. Kancelaria pracuje od poniedziałku do piątku. Po wcześniejszym uzgodnieniu realizacja czynności notarialnych, może nastąpić także w innych dniach oraz godzinach. Więcej na stronie internetowej.

 

Słowa kluczowe wyciągi dokumentów   czeki   kancelaria notarialna rybnik   dokumenty notarialne
Url http://grzybczyk-jonderko-notariusze.pl
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Notariusz
Prawo Społeczeństwo > Prawo
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Data wpisu Jan 21, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Notariusz
Kancelaria Notarialna Jankiewicz & Tylek mieści się w Krakowie. Przyjmujemy petentów z województwa małopolskiego a także całej Polski. Dokonujemy czynności notarialnych na miejscu w siedzibie kancelarii oraz, jeśli pojawi się taka potrzeba, również w innym miejscu. Pracujemy od poniedziałku do piątku, pięć dni w tygodniu. Na żądanie kontrahenta istnieje szansa zorganizowania spotkania również w sobotę jak i inny termin rekomendowany przez stronę zainteresowaną. Nasi notariusze zajmują się przygotowywaniem wszelkich aktów notarialnych czy protestów weksli i czeków a także wszelkich innych czynności wynikających z odmiennych przepisów. Więcej o pracy naszej kancelarii na stronie.
Kategoria:

Przedstawiamy Kancelarię Notarialną Waldemar Jeziorski z siedzibą w Zgierzu. Nasza Kancelaria dokonuje następujących czynności: sporządza akty notarialne, sporządza akty poświadczenia dziedziczenia, sporządza poświadczenia, doręcza oświadczenia, spisuje protokoły, sporządza protesty weksli czy czeków, przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe, sporządza wpisy, odpisy i wyciągi dokumentów i wykonuje inne czynności prawne, wynikające z odrębnych przepisów. Kancelaria pracuje od poniedziałku do piątku. Po wcześniejszym uzgodnieniu z Notariuszem, dokonanie czynności notarialnych, może nastąpić także w innych dniach oraz godzinach. Więcej na stronie internetowej.
Kategoria:

W kancelarii Małgorzaty Hędrzak-Słoty świadczymy wszystkie czynności notarialne ujęte w ustawie Prawo o notariacie. Wśród nich znajdują się wszelkiego rodzaju poświadczenia, akty i dokumenty. Ponadto przechowujemy także dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe. Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy chętnie omówią wszystkie interesujące kwestie.
Kategoria:

W Krakowie znajduje się Kancelaria Notarialna Notariusza Romany Gruskoś, jaka zaprasza wszystkich do zapoznania się z jej działalnością. Kancelaria Notarialna prowadzona jest przez doświadczonego notariusza a dodatkowo w Kancelarii znajduje się asesor notarialny, aplikanci notarialni i pracownik kancelaryjny. Wykwalifikowane i rzetelne osoby służą profesjonalną pomocą dla klientów. Przy sporządzaniu szeregu czynności notarialnych, jakich szczegółowy katalog wymienia ustawa Prawo o Notariacie, Notariusz Romana Gruskoś stoi na straży ich prawidłowości, zgodności z prawem a także zapewnieniu poszanowania i zabezpieczenia interesów wszystkich stron dokonywanych czynności. Zapraszamy na stronę:
Kategoria:

Czynności notarialne, które są dokonywane w naszej kancelarii, są zawsze zgodne z powszechnie obowiązującym prawem. Nasi notariusze podejmują się realizacji czynności, w szczególności: sporządzania dokumentów, wypisów i wyciągów, weksli, czeków, a dodatkowo aktów poświadczenia dziedziczenia. W naszym biurze spisujemy również wszelkiego typu protokoły oraz dokumenty wynikające z osobnych przepisów. Gwarantujemy wszechstronną opiekę notarialną. Nasze biuro obsługuje klientów nie tylko z Bielska-Białej, ale także z innych miejscowości. W określonych przypadkach czynności świadczymy poza siedzibą kancelarii. Szczegóły na witrynie internetowej kancelarii.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl