Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20229
415
2
64803

A. GRZYBCZYK K. JONDERKO notariusze rybnik


 
Opis Poszukujesz notariusza w Rybniku? Prezentujemy Kancelarię Notarialną Adam Grzybczyk, Katarzyna Jonderko - notariusze Spółka Partnerska. Przy realizowaniu czynności notarialnych notariusz czuwa nad należytym zabezpieczeniem praw i sprawiedliwych interesów Stron oraz innych osób, dla których czynność ta może powodować skutki prawne. Czynności notarialnych notariusz dokonuje w kancelarii notarialnej. Może być dokonana także w innym miejscu, jeśli przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności. Kancelaria pracuje od poniedziałku do piątku. Po wcześniejszym uzgodnieniu realizacja czynności notarialnych, może nastąpić także w innych dniach oraz godzinach. Więcej na stronie internetowej.

 

Słowa kluczowe wyciągi dokumentów   czeki   kancelaria notarialna rybnik   dokumenty notarialne
Url http://grzybczyk-jonderko-notariusze.pl
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Notariusz
Prawo Społeczeństwo > Prawo
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Data wpisu Jan 21, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Notariusz
Na terenie Sosnowca mieści się Kancelaria Notarialna Wojciech Krupiński. Stosownie z treścią ustawy „Prawo o notariacie” notariusz jest osobą zaufania publicznego, uprawnioną do realizowania czynności notarialnych. Do obszaru obowiązków notariusza należy w szczególności sporządzanie aktów notarialnych czy aktów poświadczenia i dziedziczenia. Wszystkie czynności notarialne są dokonywane w Kancelarii notarialnej, czy gdy przemawiają za tym szczególne okoliczności, mogą być wykonywane poza jej siedzibą. Na wizytę w biurze notarialnym można się umówić telefonicznie czy też mailowo. Szczegółowe informacje odnośnie aktywności Kancelarii zawierają się na stronie internetowej.
Kategoria:

Zlokalizowana w stolicy Małopolski Kancelaria notarialna Ewy Knuplerz oferuje wszelkiego rodzaju czynności notarialne. Mamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie a także ogromny zakres wiedzy, który gwarantuje odpowiednie wykonanie wszystkich czynności prawnych. Współpracujemy z adwokatami, którzy mogą pomóc klientom w trudniejszych sprawach. Obsługujemy klientów z Krakowa oraz sąsiednich miejscowości. Pracują u nas wykwalifikowani radcy, którzy zapewniają obsługę klienta na właściwym poziomie. Dopasowujemy terminy wizyt interesantów do indywidualnych możliwości.
Kategoria:

Kancelaria Notarialna Notariusza Tomasza Balasa z Katowic działa w branży od 2009 roku, dzięki czemu może otoczyć opieką każdego kto oczekuje porady albo usługi notarialnej. Swoją działalność prowadzi zgodnie z Prawem o Notariacie. Gwarantuje dyskrecję oraz zachowanie tajemnicy okoliczności sprawy. W ofercie realizowanych czynności znajduje się: sporządzanie aktów notarialnych oraz aktów poświadczenia dziedziczenia, doręczanie oświadczeń, spisywanie protokołów, sporządzanie protestów weksli i czeków, przyjmowanie na przechowanie dokumentów różnorodnego rodzaju, pieniędzy oraz papierów wartościowych i wiele innych. Więcej dokładnych informacji można znaleźć na stronie internetowej.
Kategoria:

Notariuszowi, prowadzącemu w Katowicach Kancelarię Notarialną, zdołają Państwo powierzyć zarówno robienie aktów notarialnych podług bieżących przepisów prawa oraz reguł etyki zawodowej, jak również stworzenie projektów aktów czy oświadczenia czy też innych dokumentów na życzenie stron. Większość czynności przeprowadzanych za pośrednictwem Notariusza zazwyczaj sprawowana jest w biurze notarialnym, w nadzwyczajnych okolicznościach jednak istnieje opcja utworzenia aktów notarialnych poza obszarem Kancelarii Notarialnej. Szczegóły informujące o całym obszarze usług dokonywanych przez katowicką Kancelarię Notarialną znajdą Państwo na stronie www.
Kategoria:

Kancelaria Notarialna Jankiewicz & Tylek mieści się w Krakowie. Przyjmujemy petentów z województwa małopolskiego a także całej Polski. Dokonujemy czynności notarialnych na miejscu w siedzibie kancelarii oraz, jeśli pojawi się taka potrzeba, również w innym miejscu. Pracujemy od poniedziałku do piątku, pięć dni w tygodniu. Na żądanie kontrahenta istnieje szansa zorganizowania spotkania również w sobotę jak i inny termin rekomendowany przez stronę zainteresowaną. Nasi notariusze zajmują się przygotowywaniem wszelkich aktów notarialnych czy protestów weksli i czeków a także wszelkich innych czynności wynikających z odmiennych przepisów. Więcej o pracy naszej kancelarii na stronie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl