Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
34
65006

4Slim.pl Porady dietetyczne Wrocław


 
Opis Poznaj Najważniejsze zasady odżywiania, zdrowotne właściwości Diety niskowęglowodanowej. Tylko w 4SLIM najnowsze porady dietetyczne, kalkulatory dietetyczne, dieta niskoweglowodanowa. Osoby walczące z nadwagą, niedowagą oraz pozostałymi schorzeniami znajdą tutaj zawsze coś dla siebie.
Diety ustalam głównie dla osób z:
- nadwagą i otyłością, niedowagą, chorobami układu pokarmowego, nadciśnieniem, miażdżycą, cukrzycą, celiaką oraz dla osób z innymi schorzeniami.
Doradztwo żywieniowe opieram głównie o najkorzystniejszą dla zdrowia dietę, jaką jest dieta niskowęglowodanowa.

 

Słowa kluczowe dieta niskowęglowodanowa   dieta wysokobiałkowa   porady dietetyczne wrocław   Najważniejsze zasady odzywiania   zdrowotne właściwości diety niskoweglowodanowej
Url http://http://www.4slim.pl/index/porady+dietetyczne.html
Kategorie Zdrowie Uroda > Dieta
Zdrowie Uroda > Odchudzanie
Zdrowie Uroda > Medycyna
Data wpisu Mar 2, 2010
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Dieta
Niektóre osoby odchudzają się z dużą trudnością, bo nie mogą powstrzymać się od podjadania między posiłkami – sięgają na przykład po niezdrowe przekąski. Dzięki skorzystaniu z oferty sklepu Herbalife można kupić przenośne zdrowe dania, których składniki doskonale sycą, nie powodując jednak zbędnego przyrostu kalorii. Są też produkty pozwalające na zmniejszanie apetytu czy chęci na konkretne rodzaje potraw – o wiele łatwiej jest zapanować nad sobą bez tych wszystkich pokus.
Kategoria:

Serdecznie zapraszamy na stronę internetową http://choroba-refluksowa.pl - jest to strona w całości poświęcona chorobie refluksowej żołądka. Refluks jest nieznośną dolegliwością, którą wbrew pozorom idzie okiełznać! Wystarczy stosować odpowiednią dietę w chorobie refluksowej. Zbilansowana dieta na refluks, pozwoli Ci na odpoczynek od nieprzyjemnego uczucia i pieczenia przełyku. Wejdź już teraz na stronę internetową http://choroba-refluksowa.pl/refluks/dieta-w-chorobie-refluksowej.html i przekonaj się, jak stosując dietę w chorobie refluksowej, pozbyć się tych dolegliwości. Serdecznie zapraszamy!
Kategoria:

Zdrowe odchudzanie polega na harmonijnym połączeniu prawidłowo zbilansowanej diety, z aktywnością fizyczną. Aby łatwiej osiągnąć sukces, a samo odchudzanie było przyjemniejsze, warto stosować odpowiednie suplementy diety. Preparat Slimitin Woman opracowany został szczególnie z myślą o kobietach. Wszystkie składniki zostały odpowiednio dobrane z uwagi na ich powszechnie uznany, korzystny wpływ na pobudzenie przemiany materii oraz metabolizm tłuszczów.
Kategoria:

Jeżeli chcesz zasięgnąć fachowej porady dietetycznej, to serdecznie zachęcam do zapoznania się z moją propozycją - przedstawioną na stronie internetowej. Specjalnością moją jest układanie indywidualnych diet. Sporządzając plan dietetyczny biorę pod uwagę wiele czynników, takich jak preferencje smakowe pacjenta, stan jego zdrowia, rozkład zajęć w ciągu dnia.
Kategoria:

Firma Oliwia to producent olejów tłoczonych na zimno, takich jak olej słonecznikowy, olej z pestek dyni czy olej z siemienia lnianego. W swojej ofercie firma Oliwia posiada najwyższej jakości oleje zdrowotne, które doskonale wpływają na stan zdrowia człowieka. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych olejów spożywczych, które oferujemy Państwu już od 10 lat.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl