Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
11
65048

"Glass-Service" Naprawa Pęknięć Szyb Samochodowych


 
Opis Firma „Glass-Service” istnieje od 1990 roku.
Naprawiamy uszkodzenia czołowych szyb samochodowych , takie jak :
*odpryski *rozbicia *oczka *gwiazdki *kombinacyjne *pęknięcia wzdłużne*
Metoda polega na oczyszczeniu i osuszeniu uszkodzenia.
Następnie usuwane jest powietrze ( pompa podciśnieniowa ), wtłaczany
polimer światłoutwardzalny ( sprężarka ) .
Do utwardzania używamy lampy UV.
Usuwany jest nadmiar polimeru i następuje końcowe polerowanie .
Po naprawie zostaje minimalny ślad a wytrzymałość klejenia
jest taka jak szkło .
Warunkiem tego jest czyste uszkodzenie.
Jeżeli nie ma możliwości szybkiej naprawy , należy miejsce uszkodzenia
zakleić przezroczystą taśmą .
Jeżeli jednak zdecydujecie się na wymianę szyby , powinien to zrobić
sprawdzony warsztat .
Nieumiejętne wycinanie szyby może spowodować skaleczenie blachy.
Doprowadzi to do późniejszej korozji .
Nie wymieniaj pochopnie szyby – postaraj się naprawić ją !
www.glass-service.prv.pl
glass_service@o2.pl

 

Słowa kluczowe naprawa   pęknięć   szyb   samochodowych   reflektorów   klejenie  
Url http://glass-service.prv.pl
Kategorie Motoryzacja
Motoryzacja > Części samochodowe
Data wpisu Jan 15, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Motoryzacja
Firma 4CR jest producentem i dystrybutorem najwyższej jakości urządzeń i produktów, które służą do kompleksowej obsługi profesjonalnej naprawy lakierniczej. Wszystkie podawane przez nas rozwiązania cechuje daleko posunięta skuteczność - ich używanie pozwala otrzymać w pełni satysfakcjonujący efekt estetyczny i techniczny. Współpracujemy z setkami zakładów lakierniczych i warsztatów na terenie całej Polski. Doskonała lokalizacja naszego centrum logistycznego, wszechstronne zaopatrzenie magazynów i flota przygotowanych do najdalszej drogi samochodów, pozwalają nam szybko i bezpiecznie zrealizować każdej wielkości zamówienie. Staramy się ciągle optymalizować naszą ofertę, żeby stawała siec oraz bardziej atrakcyjna dla coraz szerszego grona użytkowników. Nasza marka stała się synonimem jakości samej w sobie. Jakości, która może stać się podstawą Twojego sukcesu. Szczegółowe informacje na temat naszej oferty znaleźć można na stronie:
Kategoria:

Szukasz zdjęć swojego ulubionego modelu samochodu? A może jesteś ciekaw przebiegu targów motoryzacyjnych. Galeria zdjęć w Autofirmowe.pl prezentuje zdjęcia samochodów wszystkich marek oraz zdjęcia z wydarzeń motoryzacyjnych. Znajdziesz tutaj najlepsze zdjęcia takich marek jak: Audi, BMW, Alfa Romeo, Skoda, Mercedes, Fiat, Porsche, Mazda, Seat, Subaru, Toyota oraz wiele innych.
Kategoria:

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę warsztatu samochodowego Auto-Paulux, jaki znajduje się w Katowicach. Już ponad 20 lat specjalizujemy się w naprawach samochodowych. Oferujemy Państwu profesjonalne przeglądy techniczne, a także zajmujemy się wulkanizacją ogumienia i wywarzaniem kół. Dodatkowo instalujemy przeróżne urządzenia car audio, GSM i GPS, a także alarmy, blokady skrzyni biegów, zamki centralne, immobilisery, czujniki parkowania oraz inne. Nowoczesne zaplecze techniczne, w którego rozwój stale inwestujemy oraz wykwalifikowana kadra pracownicza gwarantuje usługi na wysokim poziomie. Możemy pochwalić się szerokim gronem zadowolonych Klientów, zarówno klientów prywatnych i firm. Oferujemy przystępne ceny i profesjonalne doradztwo. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego albo mailowego, postaramy się rzeczowo udzielić odpowiedzi na każde pytanie. Więcej na stronie.
Kategoria:

Znane i poważane przedsiębiorstwo „TURBO” zajmuje się całościowo uniwersalnymi i niezmiernie obrotnymi działaniami połączonymi z naprawą względnie regeneracją używanych turbosprężarek a także z nadzwyczaj obszernym wyborem turbosprężarek nowych, dostrojonych do pracy we wszystkich modelach samochodów. Wszystkie urządzenia rozpowszechniane przez firmę „TURBO” określają się najwyższą jakością natomiast wyprodukowane są poprzez świetnych wytwórców - m.in. MNISTUBISHI i GARRETT i powszechnie ceniony HOLSET. Detaliczna oferta asortymentu oraz oferowanych działań znajduje się na stronie internetowej „TURBO”.
Kategoria:

Lubisz mieć do czynienia z usługami najwyższej jakości? Chcesz mieć pewność, że oddasz swoje auto w sprawdzone ręce? Jeżeli skontaktujesz się z naszą ekipą, to na pewno się nie zawiedziesz. Przede wszystkim już na wstępie pragniemy Cię poinformować, że oferujemy usługi holowania dla aut osobowych, dostawczych i busów. Poza tym mamy nowoczesną flotę którą możesz obejrzeć na stronie holowanie-zgorzelec. Zapraszamy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl