Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21130
415
0
64996

"Glass-Service" Naprawa Pęknięć Szyb Samochodowych


 
Opis Firma „Glass-Service” istnieje od 1990 roku.
Naprawiamy uszkodzenia czołowych szyb samochodowych , takie jak :
*odpryski *rozbicia *oczka *gwiazdki *kombinacyjne *pęknięcia wzdłużne*
Metoda polega na oczyszczeniu i osuszeniu uszkodzenia.
Następnie usuwane jest powietrze ( pompa podciśnieniowa ), wtłaczany
polimer światłoutwardzalny ( sprężarka ) .
Do utwardzania używamy lampy UV.
Usuwany jest nadmiar polimeru i następuje końcowe polerowanie .
Po naprawie zostaje minimalny ślad a wytrzymałość klejenia
jest taka jak szkło .
Warunkiem tego jest czyste uszkodzenie.
Jeżeli nie ma możliwości szybkiej naprawy , należy miejsce uszkodzenia
zakleić przezroczystą taśmą .
Jeżeli jednak zdecydujecie się na wymianę szyby , powinien to zrobić
sprawdzony warsztat .
Nieumiejętne wycinanie szyby może spowodować skaleczenie blachy.
Doprowadzi to do późniejszej korozji .
Nie wymieniaj pochopnie szyby – postaraj się naprawić ją !
www.glass-service.prv.pl
glass_service@o2.pl

 

Słowa kluczowe naprawa   pęknięć   szyb   samochodowych   reflektorów   klejenie  
Url http://glass-service.prv.pl
Kategorie Motoryzacja
Motoryzacja > Części samochodowe
Data wpisu Jan 15, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Motoryzacja
Jeśli szukasz samochodu marki Ford w celu zakupu, zachęcamy do zapoznania się z ofertą autoryzowanego salonu Ford Auto Motive Sp. z o.o. z Tarnowa. Duży wybór aut osobowych i dostawczych, serwis i bezpłatne przeglądy, likwidacja szkód, autoryzowane naprawy w ramach blacharni i lakierni to niektóre usługi jakie świadczymy. W swojej ofercie, poza autami nowymi, posiadamy także używane, a cały asortyment przedstawiamy na naszej stronie. Świadczymy także sprzedaż części zamiennych i akcesoriów samochodowych. Proponujemy korzystne raty i leasing oraz zawsze profesjonalną i wyszkoloną obsługę. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!
Kategoria:

O tym, że Renault zrobiło dobry interes inwestując w zapomnianą rumuńską markę Dacia, nie trzeba już nikogo w Europie przekonywać. Kolejnym ciosem dla konkurencji jest nowa Dacia Sandero II, która bardzo przybliżyła się już jakościowo do takich tuzów jak Volkswagen czy Ford. Oczywiście pierwsze skrzypce grają tutaj walory cenowe, ale zarówno pod względem silników, osprzętu jak i wykonania, rumuński hatchback nie ma się czego wstydzić stając do testów porównawczych ze szlachetniejszymi rywalami z segmentu aut miejskich i kompaktowych.
Kategoria:

Wszelakiego typu prace reparacyjne i renowacyjne oraz połączone z obsługą ubezpieczeń, realizuje funkcjonalnie warsztat samochodowy FRAN-MOTORS. Wielozadaniowe działania, w których znakomicie sprawdzają się nasi znacznie wykwalifikowani mechanicy oraz świetnie wyposażony park maszynowy, dokonywane są przykładnie i w precyzyjnie wyznaczonym terminie. Z naszych usług korzystają nie tylko Klienci Indywidualni, lecz i firmy, którym proponujemy kompletną obsługę, reperację szkód oraz bezproblemowe użyczanie aut zastępczych. Zachęcamy do drobiazgowego zapoznania się poprzez stronę www z całkowitym obszarem usług, jakie zapewniamy.
Kategoria:

W swojej ofercie dysponuję bogatym doświadczeniem, które daje Państwu pewność, że moje usługi pod względem jakości reprezentują wysoki poziom. Nasze usługi cieszą się szacunkiem w branży, którą się zajmuję.
Oferta:
Regeneracja głowic. Spawanie miejsc pękniętych, usuwanie wżerów, sprawdzanie płaszcza wodnego, wymiana gniazd zaworowych, szlifowanie, wymiana prowadnic i uszczelniaczy.
Kategoria:

Na tej stronie znalazła się prezentacja oferty przedsiębiorstwa Aero-Graf, które specjalizuje się w wytwarzaniu elementów graficznych w technice Vinyl Graphic. Nabywcom proponowane są różnorodne wzory naklejek służących do tuningu optycznego karoserii samochodowych. Dostępne są również wysokiej jakości folie, dzięki którym możliwa staje się całkowita zmiana barwy auta. Odwiedzając tę witrynę, możemy zapoznać się z obszernym wyborem sprzedawanych materiałów, ich charakterystyką techniczną oraz wariantami kolorystycznymi. Udostępniono tutaj również informacje o cenach i formularz pozwalający zamówić on-line folię lub naklejkę.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl